Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikkie

podoba sie?

Polecane posty

Gość ikkie

Chce sobie kupic sandalki i wpadly mi w oko wlasnie te. Tylko jeszcze do konca niewiem czy je kupic czy nie, do czego one najbardziej pasuje i gdzie je ubierac? i jaka torebka do tego jesli juz? chcialabym te srebne sandalki a jak wam sie one podobaja? http://www.neck.nl/produkt/produkte.mb1?mb_f020_id=hXxxCU76xKyqMGSFaM1Pt_QzHszjjW8&fh_url=fh_secondid%3D10594930%26fh_start_index%3D54%26fh_eds%3D%25c3%259f%26fh_session%3DhXxxCU76xKyqMGSFaM1Pt_QzHszjjW8%26fh_location%3D%252f%252fnecknl%252fnl_NL%252fcategories%253c%257b81088%257d%252fcategories%253c%257b111736%257d%252fcategories%253c%257b642335%257d%26fh_refview%3Dlister%26fh_view%3Ddetail&mb_v301_ch=4380f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są specyficzne, czyli nadające się do założenia sporadycznie... nie lubię takich świecidełek, ale jeśli masz taki styl i będziesz się dobrze w nich czuła, to ok ja kupiłam ostatnio zupełnym przypadkiem sandałki czekoladowe z trzema kamykami zaplecionymi na fantazyjnej tasiemce http://www.ccc.com.pl/ ---> w katalogu są na ósmej stronie, I rząd od góry, są w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo modne w Polsce. Super do granatowych jeansow rurek... Tylko ten motylek jakis taki \"od czapy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkie
limonka, twoje buty mi sie bardzo podobaja choc ja bym bardziej wolala wyzszy obcasik, niewiem czemu ale na takim mi sie gorzej chodzi jak na wysokim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkie
limonka, Twoje buty mi sie bardzo podobaja choc ja bym bardziej wolala wyzszy obcasik, niewiem czemu ale na takim mi sie gorzej chodzi jak na wysokim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkie
limonka, Twoje buty mi sie bardzo podobaja choc ja bym bardziej wolala wyzszy obcasik, niewiem czemu ale na takim mi sie gorzej chodzi jak na wysokim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelele
Ikkkie przecudne te buciczki zmotylkiem :) sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie właśnie taka wysokość jest najbezpieczniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
limonka==> też mi sie bardzo podobają, tylko niestety mam za szczupłą stópkę te brązowe z 3kamykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×