Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podwijanie spodni przed kostkę

Polecane posty

Gość gość

Tzw. "Moda dla powodzian". I moje pytanie: czy dziewczynie wypada to robić? Na zdjęciach w necie widziałam kobiety w takiej stylizacji, ale w swoim otoczeniu widzę, że to bardziej domena chłopaków niż dziewczyn. Wyraźcie swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od zawsze mam w nosie modę ,w ogóle mnie ona nie interesuje i nie wiem jak to się dzieje ale wszyscy mówią że mam z******ty styl. I tak np dzisiaj mam na sobie spodnie szwedy jeansy jasne,buty na wysokim obcasie i wściekle czerwony asymetryczny kardigan,własnie popatrzyłam ze to rurki i "slim " jest na topie :D A takie podwinięte to nosiłam wiosną bo nie chciało mi się skracać . z kolei takie podarte jak teraz nosi mnóstwo kobiet to ubierałam pare lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też na modę nie zwracam zbytnio uwagi. Ale z tego co wiem "moda dla powodzian" była na topie bardziej w zeszłm roku. Moją watpliwością jest tylko to czy to nie czasem domena chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tym nie przejmuję, w sumie nawet pierwsze słyszę o takiej modzie, chociaż faktycznie widziałam takie coś u kilku osób i jak dla mnie wygląda to trochę śmiesznie i osobiście nie wyszła bym tak z domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesienią i zimą podwinięte nogawki spodni nosi się do botków. Wygląda to bardzo stylowo , ale optycznie skraca nogi, szczególnie gdy buty są w kontrastowym kolorze albo mają krótką , odsłaniającą kostkę cholewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie myślicie, że do dziewczyny takie podwijanie spodni nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×