Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iamblueberry

Sukienka Ecru na wesele?

Polecane posty

Gość gość
Nie poszłabym w takiej, za jasna. A panna młoda przecież może mieć też suknię "ecru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby możesz choc ja tam nie jestem zwolenniczka sukienek w takim kolorze. Zobacz sobie w Bialcon- www.bialcon.pl może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z tradycją, to raczej nie powinnaś. Jak ożywisz ją dodatkami w zdecydowanym kolorze, to pewnie nikt nie zwróci uwagi, ale chyba nie warto ryzykować afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj błagam Was. W czarnej nie, w jasnej nie. Bez przesady - już nikt nie patrzy na te stare zwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gmerka28
Białe i czarne kolory na wesele raczej odpadają. Kolor biały zarezerwowany jest dla Panny młodej. Czarny bardziej pasuje na pogrzeb, niż na tak radosny dzień jak ślub :) Ja ostatnio miałam taką sukienkę na weselu, idealna do tańca(lekka i zwiewna) https://www.lejdi-sklep.pl/p6262,suknia-wieczorowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że pasuje. Ale mam inny świetny model. Sukienka Kandi Withe jest wykonana z bawełny. Ma kolor ecru i na dole ozdobiona jest pięknymi kryształkami, które sprawiają, że wygląda niesamowicie. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×