Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m o

w co sie ubrac na chrzest

Polecane posty

wybieram sie na chrzest -bede matka chrzestna-prosze Was o pomoc co do stroju,chciałabym wyglądac elegancko (nie mam na mysli garsonki dla starszej pani) i modnie.Bardzo mile widziane propozycje w postaci zdjec w kilku odsłonach,a jezeli ktos zna adresy sklepów w Krakowie to bardzo proszę.Jestem szczupła ale i niska zarazem.Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp.dla ewil2 cos podobnego jakie to proste,tylko ze ja na codzień chodze w strojach sportowych,jezeli nie miałas ochoty mi pomóc to trzeba było w ogóle nie pisac,a skoro masz niebanalne problemy to do psychologa kobieto, a nie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp.dla xxxxxyyyyzzzz skoro ty mieszkasz w stajni i chodzisz obsmarowana końskim łajnem to raczej nie doradzaj tego komuś bo się ośmieszasz,najwyraźniej zachowanie godne twojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnikowa
martaatram,zapraszam na gg13837289,mam trochę różnych ciuszków może coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaatram
ta ostatnia jest extra,bez żadnych udziwnień koronek tiuli itd. bardzo mi się podoba,dzięki za propozycję na pewno skorzystam z pomysłu choc raczej nie kupię(dosc droga jak na jednorazowy wypad)ale może jakaś krawcowa się podejmie-dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mh...a może
mała czarna+ kolorowy pasek lub inny kolorowy akcent (np korale,klipsy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
i ja niedawno stanęłam przed podobnym problemem (choć nie byłam chrzestna, a żoną chrzestnego) i z braku laku połączyłam małą czarną klasyczną na naramkach załażoną na bladoróżową koszulę... miałao by jako tako, a wyszło rewelacja!!! dodam że ten zestaw "przecwiczyłam" na słuzbowej imprezie i tez usłyszałam pochlebne opinie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaatram
Dzięki dziewczyny teraz napewno coś wymyśle,może nawet zaczne sie częściej tak ubierac (zwłaszcza na imieni lub urodziny w rodzinie)a nie zawsze jeansy i bluzeczka z małą ozdóbką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200
biała koszula ładne sa w bershce i do tego kamizelka ale taka typu męskiego nie wiem jak ja opisac i spodnie materiałowe w h&m są ładne z prostymi nogawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta P-ce
Juz nie długo jest chrzest a ja bede matka chrzestna . chce sie ubrac elegancko al i seksownie pomocy!!!!! Mieszkam w Pabianicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
ja oglądałam ostatnio zdjecia z chrztu , kolega mi pokazywał , no cóż , jego żona ubrana w czarne spodnie i .. czerwony swetr , włosy byle jakie , on w garniturze , krawat , szczerze , byłam nią lekko zszokowana , jak na matkę , która chrzciła dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakorcia
No ubranie na chrzest dla mamy musi być przede wszystkim wygodne :) Jeśli szukasz sprawdzonego lokalu na przyjęcie po chrzcinach zapraszam na www.ChrzcinyiKomunie.pl . Tam można zadzwonić, zostawić wytyczne, a oni w szybkim czasie znajdą odpowiednie miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika291
Sama 3 tygodnie temu chrzciłam córeczkę i miałam ogromny problem, w co się ubrać. Najlepiej czuję się w czerni, ale jednak na taką okazję kolor ten wydawał mi się bardzo nie na miejscu. Ostatecznie zainspirowana pomysłem autorki bloga http://www.fashionsite.pl/ wybrałam pastelową kreację i czułam się w niej bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję eleganckie spodnie i butki na wysokim obcasie plus właśnie biała elegancka koszula (możesz zaglądnąć do lumpka, na pewno jakąś znajdziesz). Możesz do tego dodać jakiś pasek w talii (zależy jaka to będzie koszula) i ciekawe dodatki, żeby nie było za smutno możesz pójść w jakiś kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka to lepszy wybór niz spodnie zawsze bardziej kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegr wg mnie najlepsze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj jeszcze tutaj http://bialcon.pl/ Jest w czym wybrać i przede wszystkim zachwycisz wszystkich jakością i wykonaniem, bo to na pierwszy rzut oka widać że "wyższa półka" choć w normalnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie bialcon tez ma ladne eleganckie sukienki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po sukienki lubie zagladać do Depare - zawsze mają spory i ciekawy wybór i na wieksze i na mniejsze wyjście no i na codzien http://depare.pl/sukienki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu macie ładne eleganckie ubrania, ja sobie sukienkę zamówiłam na chrzciny, na komunię do kuzynki dziecka tez w niej raczej pójde https://quiosque.pl/sukienki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle elegancko ;) Dużo fajnych i eleganckich sukienek jest na allegro. Osobiście przepadam za stylem retro z lat 50. (rozkloszowane, a teraz są modne), zazwyczaj midi, ewentualnie z koronką, bo jest to dosyć kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×