Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcelina 0009

Dlaczego czarnoskore kobiety sa takie agresywne?

Polecane posty

Gość Marcelina 0009

Pracuje w supermarkecie na kasie. Dziasiaj mialam chyba najgorszy dzien z mozliwych. W kolejce stala czarna dziewczyna, chyba Jamajka z pochodzenia. Wygladala atrakcyjnie, pomimo tony makijazu, peruki i plastikowych rzes. Juz od poczatku gdy na nia zerknelam, miala naburmuszona mine. Gdy nadeszla jej kolje, powiedzialam mile Hi, how are you ale ona nawet nie odpowiedziala. Miala alkohol. Wedlug mnie wygladala mlodziej niz 25 lat, a wiec jesli ktos wyglada ponizej 25 MUSIMY poprosic o dowod osobisty. Tak wiec zrobilam. Bylam bardzo mila dla niej. Ona wepchnela mi bardzo agresywnie ten dowod w dlon, nawet mnie to lekko zabolalo. Data urodzenia:1985. Wszystko wiec w porzadku, oddalam jej dowod i powiedzialam mile dziekuje. Ona dalej nadymala te swoje wary i wygladala jakby chciala mnie pobic. Nawet zazartowalam i powiedzialam, ze wyglada mlodziej niz 26 lat i ze to powinien byc komplement. Ona zaczela byc juz niegrzeczna na maxa. Podniesionym tonem powiedziala, ze to nie jest komplement i ze jest wkurwiona, ze pytaja ja o dowod. Podnioslo mi cisnienie. Ale dalej ja obslugiwalam. Na koncu miala paczke czipsow, ktore byly po 1.75 ale ona rzucial mi je na kase i powiedziala z bardzo aroganckim glosem : There are for 1! Poczulam sie jak smiec, jeszcze nikt mnie tak nie potraktowal. Zawolalam kolege, ktory poszedl sprawdzic cene i rzeczywiscie bylo po 1. Bez problemu wiec zmienilam cene na funta i przeprosilam ja za blad w systemie ( co zreszta nie jest moja wina, bo nie ja wprowadzam ceny do systemu, ja tylko skanuje na kasie ). Rachunek wynosil chyba 15 funtow, wiec podala mi 20, ale trzymala to 20 w dwoch palcach w powietrzu przed moim nosem i ciagle nadymajac swoje wary. Wzielam wiec to, dalam jej reszte do lapy ale paragon rzucilam na blat. Nie wytrzymalam. Sprowokowala mnie. Od poczatku bylam dla niej mila. Zapytalam sie o dowod osobisty, gdyz jest to moj obowiazek. Jesli komus niepelnoletniemu sprzedalabym alkohol, to zwolniliby mnie. Po tym paragonie, ta czarna zaczela tak wrzeszczec na mnie, ze caly sklep slyszal i wszyscy oslupieli i gapili sie na nas. Zaczela drzec jape: Czemu rzucasz paragon? Mam rece, daj mi do reki! Mnie rowniez nerwy puscily i powiedzialam, ze bez powodu byla bardzo agresywna wobec mnie i w zasadzie nie powinnam byla jej obsluzyc. Ale ja z reguly jestem spokojna iz jej wielka japa nie mialam szans. Ona sie darla w nieboglosy! Czemu czarni sa tacy agresywni? Wam tez takie przypadki sie zdarzyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra kamila
Tacy sa, niestety. Gachy tez. Mysle ze lata upokorzen ic nauczyly chamstwa:P olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam o nich dobre zdanie. A to ze niektorzy sa agresywni wynika moim zdaniem z tego ze moze nieraz uslyszeli od 'bialego' przykre slowo wiec nauczyli sie ze najlepsza obrona jest atak. Kazdego bialasa maja za wroga,i co sie dziwic. Troche glupio ze tak zareagowala,ale nic na to nie poradzisz Obok mnie mieszkaja murzyni...i dopiero po kilku miesiacach kobiety mieszkajace w tym mieszkaniu zaczely sie do mnie milo oddzywac...a wczesniej to nawet dzien dobry nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie bylam rasistka ale po kilku latach spedzonych w us rozdzielam czarnoskorych na czarnych i murzynow. murzyn to po prostu czarnoskory czlowiek. spotkalam nie jednego wyksztalconego i milego. moj ginekolog jak bylam w ciazy byl czarnoskory, sympatyczny facet. natomiast czarny to wlasnie agresywna jednostka, nawet chod maja specyficzny. patrza sie spode laba, wchodza bezczelnie wprost pod samochod, najglosniej krzycza i sa chamscy. nawet dzieci takich osob na placu zabaw krzycza, popychaja inne dzieci i strasza, wyrywaja zabawki. a rodzice na to? no nic :) kiedys dwulatek nie dawal mojemu wtedy poltorarocznemu zjezdzac na zjezdzalni (byly dwie obok siebie ale obydwie jego), potem za nim lecial i darl sie na niego. moj sie wystraszyl i poplakal na co jego mama oznajmila ze on jest jedynym dzieckiem w domu, ha, moj tez :D oczywiscie dziecku nie zwrocila uwagi. tak samo kiedys podarlam sie w sklepie z czarnoskora kobieta. czekalam w kolejce do zwrotow, ona byla przede mna ale odeszla na bok bo zaczela rozmawiac z jedna z pracownic. poczekalam chwile jak zawolali kolejna osobe, patrze ona nie idzie to poszlam a ona do mnie z morda ze ona jest nastepna, na co ja ze w takim wypadku niech idzie. ona ze ona rozmawia na co ja ze nie bedzie cala kolejka czekala az ona skonczy. podeszla w koncu do lady ale darla sie jeszcze kilka min, nawet jak odchodzila. z tym ze ja sie w pyskowki staram nie wdawac wiec tylko sie na nia patrzyla jak na wariatke, za to ludzie za mna zaczeli komentowac jej zachowanie :D ale nie jestem tak naprawde uprzedzona do czarnoskorych, bo tak samo jak wszedzie trafiaja sie rozni ludzie. kiedys w polskim sklepie akurat cos ogladalysmy z mama i nagle z tylu slychac krzyk jakiejs baby (bo kobieta jej nie nazwe): Moze by sie przesunela jak ktos idzie?!!!! Na co moja mama sie odwrocila i mowi do niej: To chyba wystarczy powiedziec przepraszam? Nie mam oczu z tylu glowy. jak tamta zaczela sie drzec, ze sie krowy nie przesuna to prawde mowiac nie wiedzialam czy mam sie rozesmiac czy zdenerwowac :D poszla juz w inna alejke a darla sie dalej ze ja w calym sklepie bylo slychac. az ludzie z innych alejek zaczeli komentowac ze jak mozna sie tak wydzierac. w koncu jak juz mialysmy wychodzic to mama nie wytrzymala i jej powiedziala ze niby dorosla kobieta ale za grosz kultury. wychodzilysmy slyszac jeszcze jej krzyki :D tak ze nie tylko czarnoskore osoby bywaja chamskie i glosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie ich
mieszkajac kilka lat w UK poczynilam pewne obserwacje na temat ciemnoskorych. faceci to babiarze, ale z reguly nie dra papy z byle powodu za to czarnoskore kobiety! dra sie z byle powodu, sa chamskie, niechlujne itd itd. za przyklad mam nawet kolegi siostre, trzeba wazyc przy niej kazde slowo bo nie chce mi sie z nia klocic, wiec po prostu staram sie jej unikac. staram sie nie wdawac w dyskusje z tymi kobietami bo nie zamierzam sie bic :) moja tolerancja szybko sie zmienila po przyjezdzie do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieluubieuk
Marcelina tu głupia pindo dobrze ci powiedziała ta murzynka. takie szmaty to trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina 0009
Do komentarza powyzej: Widocznie jestes takim samym elementem jak ta czarna, spadaj wiec z nia do dzungli, oszolomie :) Nikt normalny nie zachowuje sie tak jak ona w publicznym miejscu, bez powodu! Klienci za nia otworzyli buzie ze zdziwienia, kazdy tylko krecil glowa z niedowierzaniem. To jest moj sklep, moje miejsce pracy i nie pozwole sie traktowac jak smiec. Ani przez zadnego Somalijczyka ani czarna, ani nikogo. Zaluje tylko, ze nie wstalam i nie zawolalam ochrony. Bardzo zaluje. Ale ona na pewno mieszka gdzies w okolicy. Na pewno jeszcze kiedys przyjdzie do tego supermarketu, byc moze do mojej kasy. Jesli wciaz bedzie sie tak zachowywac, zawolalm ochrone, a za takie cos mozna dostac bana na zakupy w danym sklepie. Jesli chce bana, dostanie go. Nikt nie ma prawa bezpodstawnie mnie atakaowac, tylko dlatego, ze wykonuje swoja prace. Innego dnia stal pewien gosc z Somalii. Na koniec rzucil mi jak psu kupon na mleko, nic nie powiedzialam tylko zeskanowalam i powiedzialam rachunek, 12 funtow. On znowu mi rzucil 20 funtow. Odmowilam dalszej obslugi, powiedzialam, zeby nauczyl sie jakichkolwiek manier, zawolalam ochroniarza, ktory odprowadzil go do Customer Service i ten cham zaplacil za swoje rzeczy tam. Dodam, ze musial czekac w kolejce, ale tak to jest jak sie przyjezdza z dziczy do cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becibeci
zobaczcie w autobusie jak sie zachowuja czarne dzieci! dzicz totalna!!! zero manier, wydzieraja japy na caly regulator, rzucaja czym popadnie, nogi trzymaja na siedzeniach...rasizm rasismem ale to juz przesada, ze trzeba uwazac na kazde slowo jakie sie powie do czarnego bo oni cie zaraz oskarza o dyskryminacje!!! pracuja z paroma czarnymi i ci bardziej wyksztalceni sie normalnie zachowuja, normalnym jezykiem mowia, ale mam paru takich, ktorzy w pracowniczej kantynie narobia syfu po sobie, glosno dra japy, oblesnie spogladaja na tylko kobiet i do tego prosto z mostu rzucaja seksistowskie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one maja wiecej testosteronu. murzynki tez czesciej lubia sie bzykac. o czarnych to nie wsmopne, ich to nawet kozy podniecaja. murzynki tez znacznie czesciej sa w kiciach niz biale kobiety. to co jest ciekawe, liczba gwaltow na czarnych kobietach przez bialych jest minimalna. praktycznie sie nie spotyka. to jest fenomen, i pokazuje, ze sa skazane na swoich. nie ruszaja generalnie bialych, i pewnie to tez je wkurwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja odpowiemmmmmmmm
ja mieszkam w niemczech, kiedys tez taka jedna widzialam w metrze siedziala z warga na wardze :O i z takim obrzydzeniem spogladala tylko na biala kobiete ,ktora obok niej siedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam wychodzilam kiedys z metra, strasznie tloczno bylo, bo w godz szczytu i wiadomo, kazdy chce dotrzec do domu. nagle ktos sie zaczal kolo mnie przepychac, wiec zwrocilam chlopakowi uwage, a on zaczal sie na mnie drzec, wyzwal od suki i zagrozil,ze jeszcze cos powiem,to zepchnie nie ze schodow, no i popchnal..na szczecie facet za mna mnie zlapal. NIKT nic nie zrobil, pracownicy metra w ogole nie zareagowali. Chlopak byl czarny, obwieszony lancuchami, kulal na noge:o na szczescie mieszkam teraz w okolicy gdzie czrnych jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam wychodzilam kiedys z metra, strasznie tloczno bylo, bo w godz szczytu i wiadomo, kazdy chce dotrzec do domu. nagle ktos sie zaczal kolo mnie przepychac, wiec zwrocilam chlopakowi uwage, a on zaczal sie na mnie drzec, wyzwal od suki i zagrozil,ze jeszcze cos powiem,to zepchnie nie ze schodow, no i popchnal..na szczecie facet za mna mnie zlapal. NIKT nic nie zrobil, pracownicy metra w ogole nie zareagowali. Chlopak byl czarny, obwieszony lancuchami, kulal na noge:o na szczescie mieszkam teraz w okolicy gdzie czrnych jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanillasky
straszne;(((jakas chora i niezrozumiala znieczulica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego idiota, każdy ma swój punkt widzenia a ja się z nim zgadzam tak trzymaj kasia ciapata muzlumanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat przeczytalam te wypociny i ma koles racje, bylam na wczasach w egipcie i sama widzialam te durne Polki, ktore dawaly sie tym brudasom, ale po twarzach ich odrazu widac, ze to prostaczki, ktore pewnie pierwszy raz wyjechaly za granice i na widok obsamoloych habibi juz im cieknie po nogach, kiedys bylam tez w maroko z chlopakiem to mimo ze szlam za reke z nim te oblechy oferowaly spotkanie oraz robili jakies durne uwagi, okropna rasa! zero poszanowania dla kobiet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka tylko rada dla autorki-nie wchodz w jakies dodatkowe dialogii,jezeli czujesz agresywnosc.Po co?Dziekuje -za dowod-i koniec!A nie,ze wyglada mlodziej,itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina 0009
"taka tylko rada dla autorki-nie wchodz w jakies dodatkowe dialogii,jezeli czujesz agresywnosc.Po co?Dziekuje -za dowod-i koniec!A nie,ze wyglada mlodziej,itp itd " O, moj stary topik odzyl. Do wypowiedzi powyzej; masz zupelna racje. Moja wina. Chcialam byc mila, a moglam sie zamknac i jak mi wepchnela ten dowod w dlonie, to moglam nic nie mowic. Eh, to dawno juz bylo. Ja juz tam nie pracuje. Teraz jestem w spokojniejszym miejscu, z dala od chamskich klientow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie jezdze autobusem (UK). Czarne zawsze pchaja sie pierwsze , dra japy, patrza na biale koobiety z brzydzeniem. Kilka razy w sklepie mi sie zdarzylo ze jakas murzynka mnie popchnela i ani przepraszam nie potrafia powiedziec. Po tym co tu napisze, napewno mnie zlinczujecie. Ale uwazam ze rasa czarna jest mniej inteligentna od bialej. Np biala cywilizacja trwa od wiekow a oni nawet nie potrafili znalezc spoosbu jak zdobyc pozywienie, szybszy transport i tak dalej. Jest prawda ze biala rasa jest bardziej inteligentna. W szkole tu w uk mialysmy taka kolezanke murzynke, od ktorej zawsze walilo okrutnie. Poza tym my ciuchy kupowalysmy w lumpach-a ona zawsze musiala miec bluzke za 30-50 funtow. My mieszkalysmy w one bedroom , a ona wynajmowala sama dom-znaczy jej rodzice-trzy bedrooms, bo ona musi miec. Zauwazylam , ze oni lubia sie bardziej pokazywac i obnosic sie niz biali.Jeden cel dla nich to sie rozmnozyc. Przykladow moglabym pisac wiele na temat murzynow ktorych tu spotkalam. taka sytuacja, zdalysmy wszystkie egzaminy i moj facet dal nam karte , bo chcialysmy isc sobie do mc-czarna pierwsza zamowila i do mnie ty plac. ta biala ekspedientka tak oczy wytrzeszcyla , a ja zaplacilam , bo nie lubie takich sytuacji. Dodam , ze wziela wszystko co mozliwe,drozsze niz moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety murzynki sa wyjatkowo agresywne. zauwazylam ze szukaja celowo zaczepki wiecznie ta roszczeniowa postawa i mina. nalezy omijac z daleka nie zwdawac sie w gdadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety murzynki sa wyjatkowo agresywne. zauwazylam ze szukaja celowo zaczepki wiecznie ta roszczeniowa postawa i mina. nalezy omijac z daleka nie zwdawac sie w gdadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety murzynki sa wyjatkowo agresywne. zauwazylam ze szukaja celowo zaczepki wiecznie ta roszczeniowa postawa i mina. nalezy omijac z daleka nie zwdawac sie w gdadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa! i to bardzo! sa gadatliwe, lubia sie przekrzykiwac, maja ta taka postawe - patrzcie na mnie suki i nie wazcie sie podskakiwac! meza siostra jest czarna (moj maz jest bialy) i jeszcze troche i chyba przestane kompletnie z nia gadac. ile razy sie klocilysmy, kloci sie zreszta ze wszystkimi. jest wredna, pyskata. na ulicy unikam czarnoskorych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj maz bialy,a jego siora czarna?hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie jakie są polki najagresywniejsze kobiety świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia jankowska
brudne murzynice maja owsiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w PL miejsce asfaltu jest na ulicy. I zaden ciapaty nie podskoczy, polscy patrioci czuwają. Uk to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×