Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie wrócę do Polski.

Polecane posty

Gość gość

Nie wrócę do Polski bo umiem tylko sprzątać i podawać kawę, a w PL nik mi za taka prace nie zapłaci 5 tysiecy zł. To nic, ze w UKa wydaje trzy razy wiecej niz w PL. To nic, ze w UKa muszę brać kredyt na domopodobna stodole, często nawet na taki kredyt mnie nie stać. To nic, ze w UKa rdzenni mieszkańcy mnie nienawidzą. To nic, ze w UKa szydzą ze mnie brytyjscy politycy. To nic, ze w UKa moje dzieci chodzą do pdrzednej szkoły. To nic, ze w UKa takze muszę planować wydatki gdy mam kredyt hipoteczny. To nic, że moje dzieci nie sa lubiane w szkole. To nic, ze zyje tylko od weekendu do weekendu. To nic, ze przegrywam swoje zycie. Kocham UKa, bo tutaj mam iPada, laptopa i raz w roku tania wycieczkę do Egiptu. Nigdy nie wrócę do Polski, gdyz jestem zwykłym nieudolnym marginesem społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkoda ci twoich dzieci,tego,że będą mieć zrytą psychikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie co piszesz i dziwne. Ipoda kuźwa. Co wy macie ludzie z tymi Ipodami zwykły kawałek elektroniki. Jak można sie tym podniecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tutaj sie tym tak podniecają. Myślą ze jak nie mieli tego w Polsce to nikt tez nie ma. To przegrani ludzie sa. Szkoda mi ich trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny nie wrócą nawet dlatego, bo boja sie wojny. Mogą zginać. Widac jaki bezwartościowy syf z PL wyjechał. Wcale sie nie dziwie, ze Brytyjczycy chcą ich ze swojego kraju wygnać. To jest patologia jakas, zadowalająca sie wycieczka tania i iPadem. Szczac na ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt nie chce aby polczyny wracały , siedzcie tam gdzie jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polczyny czytli popluczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, nasz opóźniony w rozwoju orangutan "uk, uk, uk, uk, uk" w końcu wyznał nam, kim jest i dlaczego biedactwo jest taki sfrustrowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo ze temat założył jakiś Polaczek który w życiu poza granicą swojego województwa nie był. Marna prowokacja jak i marny poziom intelektu tych co się tym wpisem podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patriotyczne gimnazjum znów się wyżywa, zamiast przygotować się do sprawdzianu na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat wlasnie założył Polak ktiry na emigracji siedzi, zarabia dobra kase, zna jezyk i widzi jak polactwo tapla sie w brytyjskim gofnie. Dlatego Polak wraca a polactwo bedzie gnić w brytyjskim marginesie społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Polak wraca, wraca i wrócić nie może pieprzy o tym wracaniu od paru lat i dalej siedzi UK - żałosna szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto kochany !! Nasz niezapomniany szczycie intelektu :D Przeciez wracasz juz w maju :D Na swoja wies, do swoich stodól, do swoich kartoflisk i pól.. Moze nawet w jakims wiejskim klubie w pilke znow pokopiesz :P I bedziesz mógl opowiadac przy piwie w wiejskiej mordowni czym sie rózni UK od GB.. to twoja ulubiona , do tej pory nierozwiązana zagadka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mordeczko i jeszcze pierwiastek z minus 9. :) rozgryzłas juz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dalej googlujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam czasu własnie zaczeły sie egzaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego zdajesz? Z technologii zmywania garów czy moze z metodyki obciągania czarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze ? kole piczki mi to lata ! ja jestem szcześliwa że padło pokroju zboka który jechał do UK zgwałcił po drodze we Francji 9 cio letnią dziewczynkę ! ja osobiście wam patologio denna dziękuję , ze was nie ma w moim pieknym kraju ze nie muszę was oglądać , że jest w koncu spokój na ulicach, ze nie widzę zer nic nie robiących i mieszkających w jednym pokoju w 10ciu , ja dziękuję WAM sprzedajna patologio ,że jesteście tak tani i sprzedajni i za to że wyjechaliście i nigdy mam nadzieje do Polski biednej bez pracy zaściankowej brudnej takiej nijakiej ...nie wrócicie :) kocham was za to ! menele :) życzę wam szczęścia !! żyjcie sobie tam w tym "cudownym raju " i nie zapomnijcie się czasami pochwalić ;) cooo? żebyśmy cuś wiedzieli o tych " wielkich cudnych z***bi...stych krajach " w których mieszkacie OKejjjjj? ;) buziaki ! nie wracajcie serio tu to sama bida :O :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć małpko "uk uk", był już bananek poranny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć śpioszku, co tak pozno? Pewnie robiłaś nadgodziny na zmywaku? Zbieraj, zbieraj funciki. Niedługo wakacje to moze zdążysz nazbierać na jakas wycieczkę do Egiptu. Ty moja pracowita Mordeczko z UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedajni? A ty k***o dla jakiego cudzoziemca w Polsce pracujesz, albo twoj szef. Wiesz ze w tej twojej ukochanej Polsce juz nic do Polakow nienalezy? Zostawili wam tylko nazwe... Owocnego zycia zycze na garnuszku mamusi dopoki nie kopyrtnie... Jak zusowskie dziady z komuny co jeszcze emerytury i renty maja, wymra to zacznie sie dla was prawdziwe zycie.... Gdyby emigranci nie pompowali kasy w ten kraj juz dawno bezrobotni zjedliby bezdomnych... Ale media robia dobra papke z mozgu, zeby duposciski sie umartwiali i byli z tego powodu szczesliwi, chociaz maja tylko jedno zycie... Lodowka, pralka, samochod to dobra luksusowe w PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pegerusie widac ze z patologii sie wywodzisz, skoro masz takie wyobrażenie o Polsce. Nigdy lodówka, samochod czy telewizor nie był luksusem w PL, tylko normalnym sprzętem codziennego użytkowania. Przykro mi smieciu ze na jakiejś wichurze sie urodziłeś i do wiadra musiałeś kupę robicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu on sie na uk uparl, ja nie mieszkam w uk i chce zebys cos pogadal na inne kraje , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech tez jest UKa i Australii jest UKa i wszędzie tam gdzie służalczo, poddańczo pracujecie jest UKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ty też poddańczo i służalczo pracujesz w UKa, więc czym się różnisz od tych, których wyzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym, ze ja z tego gofna wyjeżdżam i nie zachwalam go. Wy natomiast to gowno kochacie, w tym gofnie będziecie żyli, w tym gofnie zdechniecie, bo gofnianymi ludźmi jestescie. UKi to syf i patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nnn BRAWO ! ja też życzę szczęścia na dziadowskich wojażach za granicą :) nie wracajcie nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co wracac? Zycie ma sie jedno, ale jak ktos lubi byc masochista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaja tylko jednostki, co nie potrafia sie odnalez poza swoim kartofliskiem, ktorzy nie maja dośc odwagi i determinacji by zmienic swoje zycie, ktorym tak naprawde dobrze jest jak jest w slodkim zadu/piu i nie chca zmieniac niczego.. Wymowka jest rodzina i przyjaciele, wspomnienia z dziecinstwa itp. , jakby rodziny nie mozna było wziąś ze soba , poznac nowych przyjaciól i zdobyc nowych, pieknych wspomnien.. :) To ludzie lekliwi, zamknieci na zmiany i nowe, najbezpieczniej czujacy sie w dobrz znanych sobie katach, bez krzty kreatywnosci i, którzy nigdy nie zastanawiali sie co jest za tym wzgórzem, nigdy nie dręczyło ich pytanie " dlaczego " ? ...... Dla tego Pl jest takie jakie jest i nic sie w niej nie zmienia.. A jak zmienia to na gorsze, przeciez nikogo nic poza jego kartofliskiem nie obchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×