Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie wrócę do Polski.

Polecane posty

Gość gość
ola la, ale wypociny, naprawde sie musisz koles dowartosciowywac na kazdym temacie? To twoje ulubione zajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny smieciu ja po 5 latach mam juz kupione mieszkanie, autko z salonu i kilkadziesiąt tysięcy na koncie. dodatkowo opanowany język i i czekają a prace w PL. Gnij w uka smieciu. AWF to są trudne studia bo oprócz ciężkich przedmiotów jak anatomia człowieka, antropomotiryka, psycholoia, filozofia czy fizjonomia człowieka, trzeba być sprawnym fizycznie. Ty pewnie jakiś WSBzdet skończyłeś za pieniądze i teraz musisz UKa tak zachwalać, bo nic ci w życiu nie zostało. Zgnijesz w tym uka jako polskojęzyczny emigracyjny śmieć, z walizka na kolkach. xx o rany bo padne ! :D Filozofia, psychologia to " cięzkie przedmioty " ? :D Dla matolka z jakimis - dys pewnie tak :D A co powiesz o mechatronice czy fizyce ? Pewnie kazdy głupi je skonczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buraczku z 09.25 opowiedz nam swoja historie jak jestes takim przec***jem, z checia sie posmieje troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Emigracyjny smieciu ja po 5 latach mam juz kupione mieszkanie, autko z salonu i kilkadziesiąt tysięcy na koncie. dodatkowo opanowany język i i czekają a prace w PL. xxx ile razy jeszcze pochwalisz się tą klitką w bloku???? 5 lat już tu siedzisz i po 5ciu latach dopiero kawalerkę w popegeerowskim loku kupiłeś??? i jeszcze masz czelność obrażać tych co na domy zarobili??? i ile ta "praca w PL" będzie jeszcze czekała na ciebie? - bo jak na razie to już od ponad pół roku piszesz, że wracasz i dalej siedzisz w UKu i robisz za śmiecie razem z tą swoją żałosną "żoną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na WSBzdecie to pewnie łatwe przedmioty, bo tam się za papier płaci, na AWFie, to są trudne przedmioty. Fizyka na WSBzdecie jest na poziomie szkoły specjalnej, bo WSBzdet jest dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy w uka nie macie domów. Macie kredyty na domopodobna stodoły. Takie rudery to w PL się wyburza, gdyż zagrażają bezpieczeństwu. Mieszka w nich sama patologia. Emigracyjne śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto mówi o domach w UK szmato??? wielu ludzi kupiło porządne domy w Polsce - nie taką klitkę jak ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na WSBzdecie to pewnie łatwe przedmioty, bo tam się za papier płaci, na AWFie, to są trudne przedmioty. Fizyka na WSBzdecie jest na poziomie szkoły specjalnej, bo WSBzdet jest dla debili xx Nie rozsmieszaj mnie :D AWf prestizowa uczelnia z cięzkimi przedmiotami ? :D Tam ida glaby co sobie nie poradza nawet wprywatnej szkole za pieniadze :D Na WSB nie ma fizyki :P, nawet nie wiesz co to za szkoła , ale o jej poziomie i kierunkach jak zwykle wiesz wszystko :D Miałam socjologie w ramach kierunku dodatkowego , by sobie odpocząc po naprawde cięzkich, technicznych czy finansowych kierunkach. Faktycznie socjologia czy filozofia jest baardzo trudna :D Widac, ze zostalo ci po tych studiach jedynie " gadane " , nic wiecej ci sie w zyciu nie przydało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ No I co z tego ze mialas :D Teraz jedziesz na szmacie na emigracji az milo. Chichot losu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szmacie to jeździ twoja żona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jaka wyszczekana. Kanapki juz zrobione na rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsbzdet to szkoły dla idiotów i przyszłych emigrantów. Poziom tych szkol jest żaden. Jedynie Akademia Koźmińskiego prezentuje jakiś tam poziom, ale w zestawieniu z publicznymi uczelniami przegrywa juz nawet z Uniwerkiem w Rzeszowie. AWF to trudne studia. Kiedyś u nas w Krakowie zrobili magistra dla wsbzdetowcow z Kielc. Na 150 osob skończyło je tylko 70. Magister zaoczny w Krakowie, to chyba najłatwiejsze studia, a gamonie po wsbzdecie nawet tego skończyć nie mogli. Mój kumpel po Uniwerku we Wrocławiu pracował jako pomocnik doktora na jednym z takich wsbzdetow. Mówił, ze tam studiują sami kretyni, którzy nie powinni mieć nawet matury. Niestety zarząd uczelni kaze przepuszczać tych matołów, bo liczy się tam tylko kasa. Po takich studiach 80% absolwentów emigruje do UKa na zmywak, gdyż w starciu z absolwentami publicznych uczelni nie maja szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapominasz o tych , co pracuja i zaocznie koncza te niby wsbbzdety :D Oni nie musza konkurowac z ludzmi po uniwerkach :D To ludzie po uniwerkach bija sie o wakaty :P Gwarantuje ci, ze do mojego oddzialu w PL w zyciu nie przyjeliby gostka po AWF :D Co on by tam niby robił ? Dzrwi otwierał ? I nie chwal tak uniwerkow.. wystarczy przjesc na tryb zaoczny , by zacząc płacic, co wedlug twojej teorii gwarantuje ukonczenie szkoly :) A tak na marginesie wiesz chociaz jak brzmi nazw tej szkoly, ile lat jest na rynku i jakie kierunki oferuje ? Bez googlowania :P Bo AWF to cóz, kazdy cos tam wie, taki slawny inaczej :D Gdybym nie mieszkala w Trójmiescie , to bym nie wiedziala, ze jest taka szkola, serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzsza Szkoła Biznesu, główne kierunki to, zarzadzanie i marketing, ekonomia, bankowość, pedagogika. Czyli zawody nieprzyszlosciowe, te szkoły zostały stworzone by naciągać debili. Jedna z takich szkol, to skończył mój znajomy, który w liceum na geografii mówił, ze Wrocław jest nad morzem. Proszę cię, emigrowalas bo jesteś w PL nikim. Absolwent po AGH, zniszczyłby cie w bezpośrednim starciu. Gnij w Uka i wara od PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam Wyzszej Szkoly Biznesu :D Znam Wyzsza Szkołe Bankową :P Nie boj sie nie wracam do PL , a w UK sie tez nie spodkamy, bo nie mieszkam w UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica, gdzie mieszkam ekonomia i bankowośc to jedne z najbardziej przyszłosciowych kierunków. Moze warto emigrowac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może moglibyśmy się i spodkac ale na pewno się nie spotkamy. Gdybyś umiała poprawnie pisać to może i po wsbzdecie znalazło by sie dla ciebie miejsce w PL. Gnij w uka, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak jesteś głupia i pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jestescie zerami skoro studiowaliscie tylko po to zeby odebrac papier i byc nikim poza polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole byc 'nikim ' poz Pl niz nikim w Pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może moglibyśmy się i spodkac ale na pewno się nie spotkamy. Gdybyś umiała poprawnie pisać to może i po wsbzdecie znalazło by sie dla ciebie miejsce w PL. Gnij w uka, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak jesteś głupia i pusta. xx Natomiast ty jestes zbyt durny , by ogarnąc slowo pisane. Ludzie tyle razy pisali ci , ze nie mieszkaja w Uk, a ty jak zdarta płyta.. Nie znasz nic poza PL i UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wole byc 'nikim ' poz Pl niz nikim w Pl smiech.gif xxx ty nawet nikim nie jesteś ciebie nie ma padlino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ten debil od timoru , rumunek z matki ormianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem i ma się dobrze na emigracji. W Polsce zainwestowałem prawie 300 tysięcy złotych, wiec mam prawo tam wrócić i podjąć prace oraz żyć wreszcie jak człowiek, a nie jak emigracyjny śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy zainwestowałeś? po prostu kupiłeś dwa pokoje z kuchnią w bloku z azbestu - to nie inwestycja tylko polska bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uka to dopiero jest bieda, te wasze domoppdobne stodoły, zaszczurzone ruiny , juz wole polskie bloki, niż ukowskie, syfiaste stodoły na dożywotni kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupil mieszkanie, autko itd pracujac w UK, bo mu jego ukochana ojczyzna takiej pracy, zeby na to zarobic nie dala, a on kundel jeszcze szczeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo takie kundle nie beda szczekac, wroca do PL gdzie beda mogli sobie budowac swoja szczesliwosc... Autko sie rozpadnie, bo na remonty nie bedzie, mieszkanko popadnie w ruine bo to samo, a na granicy bedzie szlaban i koniecznosc wizy, ktorej takie kundle juz niedostana. I wtedy moga sobie d***** ujadac, ze sutener zamknal mozliwosc zarobku dla nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Powaznie tak bedzie? Skad masz przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×