Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie wrócę do Polski.

Polecane posty

Gość gość
Pegerusie widac ze z patologii sie wywodzisz, skoro masz takie wyobrażenie o Polsce. Nigdy lodówka, samochod czy telewizor nie był luksusem w PL, tylko normalnym sprzętem codziennego użytkowania. Przykro mi smieciu ze na jakiejś wichurze sie urodziłeś i do wiadra musiałeś kupę robicz xx A ty szczeniak jestes, urodziles sie w latach 90 tych i mędrkujesz :D Nie znasz zycia dziecko i nie masz pojecia jak było w Pl jeszcze 30 lat temu :P I zkim tu dyskusja, z dzieckiem ? Do lekcji wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gnij i zdychaj w UKa masochistyczny zboku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrócę do Polski bo umiem tylko sprzątać i podawać kawę, a w PL nik mi za taka prace nie zapłaci 5 tysiecy zł., a w Uk płaca mi tyle , ze stac mnie na spokojne zycie. To nic, ze w UKa wydaje trzy razy wiecej niz w PL, bo mam co wydawac i stac mnie na więcej :) To nic, ze w UKa muszę brać kredyt na domopodobna stodole, często nawet na taki kredyt mnie nie stać. Moja rodzina w Pl nadal mieszka z rodzicami, bo nie stac ich na kredyt na smieciówkach :( To nic, ze w UKa rdzenni mieszkańcy mnie nienawidzą, grunt, ze sąsiad w PL pala do mnie milościa , co widac, slychac i czuć :) To nic, ze w UKa szydzą ze mnie brytyjscy politycy, grunt , ze politycy w PL robia wszystko by lepeij mi sie zylo w kraju i próbuja nam nieba przychylic ! To nic, ze w UKa moje dzieci chodzą do pdrzednej szkoły, nasz szkoly w Pl nie mieszcza sie w rzadnych liczacych sie gankingach, ale i tak uważam , ze jestesmy najbardziej zaj/bistym narodem pod słoncem ! :) To nic, ze w UKa takze muszę planować wydatki gdy mam kredyt hipoteczny, w Pl nic nie moge zaplanowac przeciez nie mam ani pracy a ni widoków na nia.. To nic, że moje dzieci nie sa lubiane w szkole, grunt , ze to polska szkoła ! To nic, ze zyje tylko od weekendu do weekendu. To nic, ze przegrywam swoje zyci, bo boje sie zmienic cokolwiek, podjąc ryzyko.. Kocham UKa, bo tutaj mam iPada, laptopa i raz w roku tania wycieczkę do Egiptu, a w Pl nie mam na nowe buty dla dziecka, a o kasie na wyprawke szkolna moge pomarzyc.. Wakacje ?, a co to jest ? Nigdy nie wrócę do Polski, gdyz jestem zwykłym nieudolnym marginesem społecznym i nie chcialbym jeszcze bardziej psuc statystyk politykom w ich krainie mlekiem i miodem plynacym jaka jest podobno Polska ... :( Więc zostane na tym " wygnaniu ' i bede najszczęśliwsza osoba na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy jak to będzie w razie ewentualnego konfliktu politycznego ;) w obozach pracy nie dostaniesz ani laptopika ani taniej wycieczki do Egiptu no chyba ze do ziemi na zawsze obiecanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx co ty głupi ciulu wiesz o życiu :) ty miernoto służalcza tania dzifffko dziadowskie pomiotło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież ty też poddańczo i służalczo pracujesz w uka, więc czym się różnisz od tych, których wyzywasz? gość dziś w tym, ze ja z tego gofna wyjeżdżam i nie zachwalam go. xxx nie wyjeżdżasz!!! dalej tu siedzisz!!! tylko pieprzysz w kółko że wyjeżdżasz - nie masz najmniejszego zamiaru wyjechać bo dobrze wiesz, że w polsce zdechniesz z głodu i żadnej pracy nie dostaniesz masz syndrom wyparcia i tylko pocieszasz się tymi gadkami o wyjeździe, żeby się lepiej poczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj, wiesz dobrze, ze prawda jest zupełnie inna. Zazdrościsz mi, ze bede żył w ojczyźnie. Ty tez bys tak chciała, niestety jestes na to za głupia. W PL żyją najlepsi, cały syf wyemigrował i gnoje w UKa. Przyśle ci kiedyś fotkę jak w PL bieduje smieciu emigracyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne smiecie z UKa szoruja kible i śmierdzą kapusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jednego, najmniejszego argumentu - tylko wyzwiska i obiecanki, że kiedyś wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny śmieciu, podałem wam mnóstwo argumentów na to, że jesteście syfem i odpadem polskiego społeczństwa. Wy nawet nie wiecie dlaczego w UKa siedzicie. Jestescie niemotami, żyjącymi na pokojach, po WZBzdetach, nie potrafiącymi nic oprócz pakowania i sprzątania. Zwykłe emigracyjne niedojdy, takie same jak murzyni z Somalii i kurduple z Timoru Wschodniego. Ludzie drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty dlaczego w UK siedzisz? bo jakoś do tej pory nie napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi , bo po AWF , gdzie nauczył sie jaka jest róznica miedzy GB a Uk i sam zapragnał to sprawdzic :P Kopał cos tam w jakiejs wiejskiej lidze , ale niestety sny sie nie spełniły , kasy brakowało, pojechał biedaczyna za chlebem, jak wiekszość.. Cóz funciaki nie smierdza, smierdzi jedynie wszystko co Uk i emigracji dotyczy.. Bo za samo bycie Polakiem powini padac przed nim na kolana, on wszak wie ile wynosi pierwiastek ujemny z 9 ! :D Bo wacpan emigrantem nie jest, jego to nie dotyczy , przeca ma swój buisness plan = nachapac sie i wrócic , on taki zaje/bisty tylko w PL sie na nim nie poznali, ale to nic , jak wróci to im jeszcze pokarze , a co ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjechałem śmieciu zarobić na mieszkanie, gdyż nie chciałem brac kredytu. Dawno mogłbym go wziąc i spłacac sobie w PL. Nie chciłem jednak sie zadłużac, tak jak wy to robicie kupujac tą domopodobna stodołe w UKa. Poza tym myślałem, że tutaj jest prawdziwy dobrobyt, nasłuchałem sie od takich śmieci emigracyjnych jak wy, jaka to UKa jest wspaniała. Przeciez 2 tysiące funtów, które zarabiam i 1200 mojej żony, to jest zwykła żebraczka. Większośc z was nawet tyle nie ma. Dla was 8 funa to szczyt. Emigracyjny plebs bo WSBzdetach. Nawet AWF byście śmiecie nie skończyli, bo jesteście nieUKi i nie wiecie jaka jest róznca międy Anglią Szkocją a GB, oraz ile wynosi pierwiastek z minus 9. Głosujecie na Korwina. Banda śmierdzących kapustą śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy emigrant w pierwszym pokoleniu ma przesrane najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyjechałem śmieciu zarobić na mieszkanie, gdyż nie chciałem brac kredytu. Dawno mogłbym go wziąc i spłacac sobie w PL. Nie chciłem jednak sie zadłużac, tak jak wy to robicie kupujac tą domopodobna stodołe w UKa. Poza tym myślałem, że tutaj jest prawdziwy dobrobyt, nasłuchałem sie od takich śmieci emigracyjnych jak wy, jaka to UKa jest wspaniała. Przeciez 2 tysiące funtów, które zarabiam i 1200 mojej żony, to jest zwykła żebraczka. Większośc z was nawet tyle nie ma. Dla was 8 funa to szczyt. xxx po pierwsze skoro twoja żona zarabia 1200 f to tak czy srak zarabia ok 8 funtów na godzinę - czyli jest takim samym emigracyjnym syfem jak ci których wyzywasz po drugie jak ktoś żeni się z syfem to sam jest syfem po trzecie tu jest dobrobyt tylko trzeba dobrze znać język i mieć jakiś zawód a nie tak jak ty być głąbem i zapieprzać przy taśmie w fabryce po czwarte nie ty jeden przyjechałeś tu zarobić na mieszkanie w Polsce więc ZA/JEBA/NY ZASZ/CZA/NY ŚMIECU zamknij wreszcie tą pissdę którą masz zamiast ust i skończ obrażać ludzi PIERWSZYM I NAJWIĘKSZYM EMIGRACYJNYM GÓ/WN/EM JESTEŚ WŁAŚNIE TY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Śmieć pluje na emigrantów a sam za.pi... Erdala w fabryce angielskiej i ciała na chatę w swojej ukochanej polsce. Wyp. I erdalaj do swojego cudownego kraju frajerzyno jak tak ci tu źle. Swoją drogą szybciutko wrócisz :-) ktoś z taką dziura w mózgu jak ty nie zarobi w pl kokosow. Rynsztok płynie z ciebie falami a zaraz za nim frustracja. Więc zwal konika, wyluzuj i zerknij jeszcze raz na konto gdzie masz uciulane funciki, bo niedługo w pl zobaczysz na tym koncie jednego wielkiego ch.u.j.a ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SzmatO, znam ten prymitywny język pewnie lepiej niż ty. Zanim tutaj smięciu przyjechalem, to operowalem nim na niezłym poziomie. Żona zarabia 8 funtów, ale nie szczyci się tym tak jak wy, gdyż zdaje sobie sprawę, że to żaden wyczyn w uka tyle zarabiać. To są głodowe stawki. Gdybym nie dostał pracy za 2 tysiące funtów, dawno byłbym w Polsce, gdyż życie w marginesie społecznym nie interesuje mnie i moją żonę. Was to zadowala, gdyż jesteście śmieciami emigracyjnymi i zgnijecie w uka ze stertą zdjęć z tanich wycieczek do Egiptu. Kasjer bankowy I sprzedawca w lidlu, to szczyt waszych możliwości w uka. Emigracyjne śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym uka nie jest normalnym krajem, bo jaki kraj zabiera dodatki dla pielęgniarek, a potem wysyła 600 milionów funtów by wesprzeć Pakistan, miejsce w którym nienawidzi się Brytyjczyków. UKa jest tylko bogatsza od Polski, ale w uka więcej się zarabia i więcej się wydaje, to jest główną zasadą ekonomii. UKi nie wiedzą o tym, bo UKi to tylko aby iPhone kupić i na wycieczki jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wuefist o jaki szczyt osiągnołeś ? Po tak zarąbistej szkole i wspaniałej znajomosci jezyka nie pracujesz w zawodzie,nie jestes nauczycielem czy rehabilitantem,oj nie :D Popylasz na tasmie jak mrówka :D A ludzie co skonczyli niby bzdetne szkoły pracuja sobie w zawodach ,nie przemeczając sie fizyczna pracą :D Ba, ucza sie dalej , dostosowując swoja wiedze z Pl i zbieraja nowe umiejetnosci.. A ty ? I kto tu jest miernotą ? :D Ale widac, ze sie uczysz, kasjerka bankowa znikneła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wiedzę po wsbzdetach zdobyliCie? Bezużyteczna I nie pracujecie w zawodzie śmiecie. Kasjerka w banku w uka nie potrzebuje tytułu magistra. wy emigracyjne śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby taki szczyt osiągnąłem, że wiem jak się pisze słowo osiągnąć szmato. Odpowiedź sobie teraz na pytanie jaki poziom intelektualny możesz sobą reprezentowac, nie znając podstaw ortografii. Teraz juz wiesz dlaczego jesteś absolwentem WSBzdetu zamiast porządnego uniwersytetu. Emigracyjna polskojezyczna świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie jak się szmaciarz tłumaczy! i jak tłumaczy tego tłuka swoją żałosną żonę! ha ha ha ha ha ha już się pogrążyłeś totalnie swoimi durnymi tłumaczeniami - gów/no znasz angielski i twoja szmata również skoro zapierdziela za prawie najniższą stawkę i ty masz się za kogoś lepszego od innych? zdechniesz ściero w tej Anglii bo nigdy nie wrócisz - takie śmiecie jak ty potrafią tylko ujadać i szczekać na innych - srasz pod siebie ze strachu, żeby roboty przy taśmie nie stracić bo dobrze wiesz, że w Polsce wpieprzał byś kit z okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty piszesz kawalerze powyzej? Zechce to wroci, masz jakis problemik zeby to zaakceptowac? Siedzicie na tej emigracji tylko dla kasy i konsumpcyjnego zycia, nie majac i nie znajac zadnych innych wartosci w zyciu. Sad but true.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzyndzlu, zdechniesz w uka, bo jesteś zwykłym śmieciem. W Polsce nie masz czego szukać, gdyż u nas takich śmieci nie trzeba. Poza tym ja się nie tłumacze, tylko udowadniam wam jakimi jesteście przegrancami. Emigracyjne śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie jakim to zerem trzeba byc by innych od smeici wyzywac ty chyba w POlsce mieszaksz i zazdroscisz innym ze sie odwazyli cos zrobic ze swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to jak plujecie na Polske i Polaków macie polskojęzyczne śmiecie z brytyjskiego marginesu społecznego przeyebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wioskowy tumanie to jest forum-poza Polska a nie w UK palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil jestes inaczej bys nie poszedl na awf... takiego downa ze swieca szukac razem ze stara zapiepzaja lizac d**y angolom ze az milo ito wszystko zeby kupic sobie chate bez kedytu aha za 3200 funtow miesiecznie minius koszty zycia to debilu nawet jak bedziesz z zona jechal na fasoli z puchy ktora wyzala ci juz twoja malutka imitacje mozdzka spedzisz tam ladnychh pare lat robiac lizac d**y ludziom ktorych nienawidzisz w kraju ktorego nie znosisz sprzedalisci sie tak tanio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny smieciu ja po 5 latach mam juz kupione mieszkanie, autko z salonu i kilkadziesiąt tysięcy na koncie. dodatkowo opanowany język i i czekają a prace w PL. Gnij w uka smieciu. AWF to są trudne studia bo oprócz ciężkich przedmiotów jak anatomia człowieka, antropomotiryka, psycholoia, filozofia czy fizjonomia człowieka, trzeba być sprawnym fizycznie. Ty pewnie jakiś WSBzdet skończyłeś za pieniądze i teraz musisz UKa tak zachwalać, bo nic ci w życiu nie zostało. Zgnijesz w tym uka jako polskojęzyczny emigracyjny śmieć, z walizka na kolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×