Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dodatek mieszkaniowy

Polecane posty

Gość gość

Czesc wszystkim. Przykro mi o tym pisać, ale na prawdę potrzebuję pomocy. Otóż rozstałam się właśnie ze swoim partnerem, a ojcem mego dziecka. Właściwie to zostałam wyrzucona z domu, mam pare dni na opuszczenie jego mieszkania. Stwierdzil ze nie kocha ani mnie ani synka. Nie chcial z nim nigdy spedzac ani sekundy, spodziewałam się takiego zakończenia. Musze sobie znalezc jakies mieszkanie do wynajecia. Rozumiem, ale pozostanie nam jedynie 600 zł czyli rodzinne i 500 +. Partner bedzie pewnie robil problemy z jakakolwiek pomoca. Pracuje na czarno u swego wujka czasami ale u niego zarabiam okolo 300 zł/ msc. Czy mops moze mi pomoc w ramach dodatku mieszkaniowego? Kryteria spelniam mam mieszkanie na oku. Co to za dodatek i Ile on wynosi? Wiem ze bedzie mi latwiej w zyciu bo moj partner byl katem, meczyl mnie psychicznie ale o tym za wczesnie mi opowiadac. Czy byl ktos z Was w podobnej sytuacji? I co z tym dodatkiem. P.S. nie mam nikogo bliskiego wokol siebie, nikt mi nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat ma dziecko? idź do pracy na etat albo np 3/4 i oddaj dziecko do państwowego przedszkola (w niektórych miastach urzędy opłacają prywatne przedszkola samotnym matkom). starczy ci wtedy na wynajem. zacznij od jakiejkolwiek pracy, nawet kasa w biedronce, oni podobno dają duże wsparcie dzieciatym. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma 11 miesiecy, to jednak za szybko, pare miesiecy musze odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, myślałam że jest już starsze. niestety nie znam zasad przyznawania wsparcia w mopsie, najlepiej będzie chyba jak wypytasz bezpośrednio u nich. facetem sie nie przejmuj, będzie następny - lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie takie proste.Trzeba mieć umowę najmu,tymczasowy meldunek dopiero możesz się starać o dodatek.Jesteś naiwna myśląc że ktos ci wynajmie mieszkanie przy tak niskich dochodach.Przecież dodatek to tylkoddopłatą do czynszu gdzie dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze to cos, reszte bede musiala jakos zarobic, musze cos znalezc, bo co mi pozostalo? Dom samotnej matki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×