Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcinzz

Gdzie zaprosic dziewczyne na randke w Londynie

Polecane posty

Gość marcinzz

wiem ze ejst sporo takich miejsc ale czy znacie cos szczegolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukejka egejn
McDonalds Tooting Brdw. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz sie szarpnac
to Pizza Hut na leyton kolo Asdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinzz pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnjlk
moze jakas knajpka nad tamiza?? pelno tam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
W paru miejscach mozna pojeździc na łyzwach- np. niedaleko Leytonstone(lee valley chyba). Zawsze mozecie poźniej podskoczyć metrem na Canary Wharf, zjeść coś i napić się drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibamsa
tylko nie lyzwy moze akwarium nad tamiza - jest jeszcze ono tak bradzo chcialbym miec dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani ladny ani brzydki
to akwaroium jest benzadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzak
a tam pizza hut...odrazu brac laske do kawiarenki w asdzie..a potem na zakupy po 6 pak piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer na South Bank, az do samego Tower Bridge, przejsc na druga strone Tamizy, i przejsc sie do St Katerine's Docks. A tam masz do wyboru, pub, pizzeria lub restauracja ;) Drugie wspaniale miejsce (ale wtedy musisz uprzedzic dziewczyne oby zalozyla wygodne buty) to Hamstead Heath. Przejsc w zdluz i szerz, potem do Kenwood House na goraca czekolade i ciacho :) No i Kaffe w National Potrait Gallery tez dobre jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka na emigracji
cheers juz nie istnieje! rok albo i dluzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> może przejażdżka łodką po Tamizie? spacer brzegiem, tam knajpek jest wiele, do wyboru do koloru, no zawsze się coś dzieje, zwłaszcza latem. => Hampstead też polecam, piekny widok z góry, na cały Londyn => jeśli dziewczyna lubi zwierzęta to Richmond Park (z jeleniami spacerującymi tuż obok ciebie, piękne widoki) albo zoo (mnie np to by bardzo ucieszyło, ale wiadomo, kto co lubi) => jeśli lubi sztukę to rundka po galeriach i muzeach (polecam Tate Modern) => teart, Covent Garden, super musicale graja => park rozrywki (Thorpe Park) wiele jest fajnych miejsc na randkę, ale wiadomo to zależy od zainteresowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejski maryjan z wasem
ja swoja zabralem najpierw na kebaba do zaprzyjaznionego turka, jako ze sie znamy z ziomem, dostalismy cebuli i krojonej salaty gratis do naszego kebaba, moja laska byla pod wrazeniem! taki bonus! potem wsiedlismy w autobus, na gornej platformie, pierwsze siedzenia. objechalismy centrum londynu, dziewcze zachwycone..tyle zabytkow i to za darmo ( z dobrego serca fundnelem jej bilet na autobus a co! trza sie pokazac!) nastepnie zabralem ja do sklepu dżon luis na oxford strit, tam na dole jest perfumerja i za darmoszke mozna sie psikac probkami..taka frajda dla kazdej dziewczyny....na zakonczenie poszlismy nad tamize na romantyczny spacer...mowie wam kamraty warto bylo! moja Mariola do dzis wspomina nasza pierwsza randke! a jakei pyszne lody na mnie czekaly wieczorem..ach warto bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha maryjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mararara
ja bardzo polecam aleksander palace, szczegolnie poznym wieczorem z butelka dobrego wina i kocem. Skad odrazu po niezbyt cieplej nocy jak to w londynie bywa mozna sie udac razem do domku na ogrzanie ;) Piekny widok na caly Londyn. http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Palace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpesqaaaaaa
a ja polecam ci zaprosci ja tam gdzie bedziesz czul sie wygodnie,gdzie bedzieszmogl zrobic wrazenie na niej.zapros ja tam gdzie ty lubisz byc...nie szukaj miejsca specjalnie dla niej i tego co ona moze lubic..bo moze BIG porazka. badz soba rob co lubisz i jak lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrokNocy
Się nie dziwię po tych postach ze dziewczyny polskie wybierają opcokrajowcow jak zabieracie je do Mc Donalda albo kebab na randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na soho pelno restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka88
Jeżeli ktoś nie może też znaleźć miłości w Londynie to polecam ten portal randkowy http://buziak.co.uk chyba najlepszy w naszym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk nie oplaca sie, wszedzie drozyzna, lepiej transferowac kase do PL bo wszystko jest tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie masz cwelu dziewczyny tylko dmuchana lalke:D tylko ja bingol mam dziewczyne i mialem same 5tki w liceum a ty dwoje:D:D:D gnij w jukeju cwelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojoj ktos sie nieudolnie podszywa, sprawdziłem po IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzilem po ip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×