Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania253

Jakie studia wybrać?

Polecane posty

Gość ania253

Mam 19 lat, za 3 tygodnie matura, kończę technikum ekonomiczne o profilu technik ekonomista i mam dodatkowo zdobytą kwalifikację technika rachunkowości. Od października idę na studia, jednak mam problem i zastanawiam się na jakie studia iść. Nie wiem czy brnąć dalej w ekonomię czy poszerzyć horyzonty o logistykę. Po czym mi będzie łatwiej znaleźć pracę i który kierunek wybrać? Proszę wypowiedzcie się co o tym sądzicie, a ja podejmę jakąś decyzję. Z góry Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci studia skoro sama nie wiesz na co iść skoro nie wiesz co cię interesuje, wybierz to co chcesz robić w przyszłości oraz to w czym się odnajdziesz i praca będzie, a poza tym nie w tym dziale dodałas temat bo to dział poza Polską. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w podobnej sytuacji, w maju matura, a ja kompletnie nie wiem na co chcę iść na studia :/. Mieszkam w Warszawie, także wybór uczelni mam tutaj spory. Ostatnio zaciekawiła mnie logistyka transportu, to studia inżynierskie - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/inzynierskie/transport/logistyka-transportu , ale jeszcze ostatecznie nie podjęłam decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest duży wybór konkurencja też mi się spodobała oferta WSB zapisując się na magisterkę do 29 kwietnia mam w kieszeni 1000 PLN !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak, obecnie dzięki promocji można zaoszczędzić aż 1000 zł na studiach II stopnia: 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Oferujemy również czesne już od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Studia można podjąć na standardowych 2-letnich studiach, połączonych z podyplomowymi oraz online. Szczegóły na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basstka
Koleżanka mi mówiła, że ta oferta WSB trwanadal. Ktoś wie do kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne zostanie przedłużona ciekawe do kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci studia? aby papierek mieć do wycierania doopy? Studia są teraz hooja warte, warte jest DOŚWIADCZENIE, nie ważne w czym. Jedź za granice i zdobywaj doświadczenie w czymś od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basstka, gosc promocja zniżkowa została przedłużona do 15 lipca. Zatem nadal można oszczędzić aż 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najbardziej opłacalne są kierunki medyczne. Tak było od wielu lat i tak jest do dziś. Sama obecnie studiuję medycynę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym http://www.sum.edu.pl/ . Czasem bywa ciężko ale zajęcia są naprawdę ciekawe i rozwijające. Wiem, że te studia zapewnią mi godną przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej studiować teraz informatykę lub programowanie, ofert pracy w tych dziedzinach jest duż a zarobki są bardzo dobre, z tym że wiadomo ważne jest również doświadczenie a papierek to bardziej taki dodatek. Pracodawca bedzie patrzył bardziej na umiejetnosci bo nie oszukujmy sie ale często studia troche odbiegają od tego co potem wykonuje się w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zajrzyj na http://study4u.eu/pl/ Tam zapoznasz się z rankingami uczelni i wybierzesz przyszłościowy kierunek studiów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiruwanistyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×