Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelika *

Kosmetyczka Southampton UK

Polecane posty

Gość Angelika *

Witam, Moze , ktos mógłby mi pomóc. Mam kłopoty z cera ,w Angli w Southampton jestem od I NIEWIEM CZY TO KWESTIA INNEJ WODY- straszne mam klopoty z cerą,. Szukam dobrej kosmetyczki która poradzi sobie z moimi problemami.Czy możecie mi polecić kogoś godnego i sprawdzonego, z góry dziękuję. Angelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .znam taki
salon na Tottonie, kawałek od centrum na Sunset Road 34 , trafiłam tam przez kumpele i robiłam mikrodermabrazje i wpadam jak potrzebuje zabiegu ..bardzo fajnie bo przyjazna atmosfera i Polska kosmetyczka, zadzwoń napewno cos dla ciebie znajdziebo ma ta babka duża ofertę.nr do niejdam ci, miałam na wizytówce stronę internetową, ale zgubiłam, no ale mam chociaz nr.07725444909. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Grabarczyk
halo a czy tam wykonuja depilacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .znam taki
No wiesz nie wiem czy taka laserowa , ale napewno woskiem robią. Uciekam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYM ;-)
JEDZ DO POLSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika *
Bardzo dziekuję, szukam tutaj :-) , Czy ktos moze jeszcze coś polecić , lub napisac na temat wspomnianego salonu? Dziekuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOUTH
JEST PARE DZIEWCZYN KTÓRE ROBIA W DOMACH ALE TO BARDZIEJ DZIEWCZYNY ROBIACE TYLKO PAZNOKCIE. WIEM ZE JEST TEZ KOSMY ALE TO FRYZJER. O TYM SALONIE SŁYSZALAM O KTÓRYM TAM KTOS PISZE,ŻE OK , ALE DOŚC DALEKO CHYBA OK10 MIN SAMOCHODEM OD CENTRUM-WIEC DLA ZMOTORYZOWANYCH.JEST TEZ KILKA SALONÓW ANGIELSKICH . SZUKAJ ,MAM NADZIEJĘ ZE POMOGŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka Z TOTTONU
musze napisać ze pracuje na Tottonie wiec pojechałam pod wskazany adres, zaskoczona bo studio jest w domu. Jednak sprzet bardzo profesjonalny, chyba najlepiej wyposazone studio w tym miescie, wiec super. Kosmetyczka która tam przyjmuje bardzo miła i doswiadczona z tego co sie zoriętowałam. Zrobiłam sobie mezoterapie igłowa, super bo efekt zabiegu odrazu widoczny a ja lubie szybko i z efektami i wybielanie zebów!!!! wybieliłam o 12 odcieni. SUPER SPRAWA. Zaciągnełam tam kumpele która zrobiła sobie mikrodermabazję i umówiła sie na makijaz permanentny oczu i brwi , zobaczymy efekty, napisze jak wróci... Ja osobiscie mam strasznie liche brwi , ale sie boje....więc ja tak na przebadanie gruntu :-). a salon sie nazywa 'beauty studio', bo chyba wczesniej nazwy nie było, albo nie zauwazyłam? Marci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIYA69
Owszem , moge wam pomoc :) znam znakomita , wykwalifikowana kosmetyczke , sama do niej chodze i polecam wszystkim:)Podaje namiary p Liliana Jaroszewska tel 07747062074. A odnosnie fryzjera to wlasnie w tym tygodniu odwiedza mnie znakomita fryzjerka z Lodzi jesli macie ochote na nowe fryzurki to goraco polecam :) sama ja sciagam co jakis czas do moich wloskow ,bo raczej tu u nas kiepsko o zaufanego fryzjera no coz jesli ktos reflektuje to zapraszam 07856619155 Malgoska POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIKAXX
Polecam kosmetyczke która przyjmuje na Sunset road 34 w Southampton w domu i ma na imie kamila. Bardzo przyjemny i profesjonalny gabinet a obsługa miła , przyjmuja cały tydzień mozna sie dogadać i przyjma rano i podwieczór i nie drogo. Ja akurat mam taka pracę ze w normalnych godzinach gdy salony sa otwarte to nie zawsze mi pasuje, a tam nigdy mi nie odmówiono przyjęcia. Chodze tam chyba od roku i jestem naprawde zadowolona, polecam. www.kamila-beautystudio.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggi
mam zarabiście zrobiony makijaz w beatutystudiu na sunset road 34. miałam problem od lat, kiedys za duzo wydepilowałam brwi i niestety nie odrosły. wygladałam okropnie. w tym studio zrobiono mi cudo brewki i kreseczki, wygladam slicznie, kolor kształt- nigdy nie narysowalam sobie tak perfekt :-)).dziekuję bardzo. polecam wszystkim, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saganiewicz Joanna
Dziewczyny SPRAWDZAJCIE galerie osób wykonujace makijaze , bo możecie naciąć się tak jak ja. Zrobiłam brwi w salonie gdzie robione sa tatuaże, dało mi juz do myslenia że facet robił tylko brwi ,co to za linergista który potrafi wykonać tylko brwi, najwyrażniej bez uprawnień. Zrobił mi takie brwi że prawie zawału dostałam, naszczeście trafiłam na babeczkę która zdołała to naprawić. Dziewczyny SPRAWDAJCIE GALERIE SALONÓW. Z tego co sie dowiedziałam osoba która wykonuje takie zabiegi na koncie powinna mieć bynajmiej 200 takich makijazy zanim jakiekolwiek pojęcie zdoła zdobyć, aby mogła stwierdzić ze wie co robi.wiec patrzcie czy salon ma duża galerie, i jak wyglądaja te zdjęcia. przestrzegajcie sie tez osób które jezdzą po domach, to nie warunki na czyims osobistym łóżku w nie sterylnym pomieszczeniu w domu klienta bez odpowiedniego oświetlenia i normalnych warunkach.Ja miałam trochę szcześcia w tym nieszcześciu i zdołałam poprawić swoje brewki i zrobiłam jeszcze super kreseczki :-) polecam pania Kamile z Southampton tel.07429431664

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Saganiewicz Joanny
Dzikuje tobie bardzo za wpis , trafiam do tej babeczki i jestem mega zadowolona. Dziki i równie polecam Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebarwienia
Trafiłam do salonu na sunset road z dużymi przebarwieniami. Cieszę się, bo widzę znaczne zmiany. Muszę powiedzieć ze po 1 razie byłam trochę przestraszona bo wydawało mi się ze plamy są ciemniejsze. Jednak ta pani która robiła mi zabieg mnie uspokoiła ze tak się dzieje ,ze za moment zaczną jasniec , a po dwóch tygodniach zeczywiscie zjasnialy plamy. W tej chwili jestem po 3 zabiegu i jestem super zadowolona. Jedyna zeczy jaka mnie martwi to fakt ze zostałam poinformowana ze już nigdy nie będę mogła się opalac , bo plamy wtedy wracają , a tak lubię się opalac. No cóż może wymyśla coś mecze innego. Narazie używam filtry ;-). Polecam salon Beauty studio. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebarwienia
Trafiłam do salonu na sunset road z dużymi przebarwieniami. Cieszę się, bo widzę znaczne zmiany. Muszę powiedzieć ze po 1 razie byłam trochę przestraszona bo wydawało mi się ze plamy są ciemniejsze. Jednak ta pani która robiła mi zabieg mnie uspokoiła ze tak się dzieje ,ze za moment zaczną jasniec , a po dwóch tygodniach zeczywiscie zjasnialy plamy. W tej chwili jestem po 3 zabiegu i jestem super zadowolona. Jedyna zeczy jaka mnie martwi to fakt ze zostałam poinformowana ze już nigdy nie będę mogła się opalac , bo plamy wtedy wracają , a tak lubię się opalac. No cóż może wymyśla coś mecze innego. Narazie używam filtry ;-). Polecam salon Beauty studio. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 1987
Witam ,jestem bardzo zadowolona z uslug kosmetycznych pani LILIANNY JAROSZEWSKIEJ , z uslug fryzjerskich i przedluzania rzes przez pania Iwone YVON HAIR BEAUTY -dojezdza do mnie do domu.i z uslug pani Justyny JOVI NAIL ktora przedluza paznokcie.I ODNOSNIE WPISU PANI MONIKI30 -TA DRUGA IWONA CO ROBI RZESY -NIEWIEM NA JAKIEJ PODSTAWIE WYDALA PANI ZLA OPINIE KOMUS U KOGO PANI NIE BYLA Z DOPISKIEM PODOBNO !!! ??? i z tego co wiem to ta druga Iwona od przedluzania rzes (z ktorej uslug korzystam) jest fryzjerka i nie robi permanentnego makijazu- nooo chyba ze jest jeszcze jakas Iwona ??? Albo umowmy sie-jedna ta co robi permanentny,druga co jest fryzjerka,jest jakas trzecia?i co jeszcze robi? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Beauty studio w Totton
Coprawda DO SALONU TRZEBA JECHAC Z SOUTHAMPTON, ALE OK 5-7 MIN Z CENTRUM . KOSMETYCZKA REWELACYJNA , ROBI CUDA A ABIEGOW BARDZO DUZO.POLECAM TEL.07725444909 .DOMINIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella30
Hej dziewczyny! Z usług pani Kamili nie korzystałam, ale za to muszę przestrzec przed Rafael and beauty na portswood rd, moja koleżanka wygrała z nimi proces po tym jak po zabiegi mikrodermabrazji zrobiono jej kwasy i wypaliło twarz, ja osobiście zostałam poparzona w trackie laserowej depilacji, więc mam bardzo niemiłe skojarzenia z tym salonem. Znalazłam kosmetyczkę później z której byłam nawet zadowolona, mówię nawet bo korzystałam z bardziej profesjonalnych usług, ale p Joanna była tak miła, ze lubiłam do niej wracać, ma swój salon w domu w centrum blisko Kościoła na The Avenue, w którym odprawiane są polskie msze. Jeśli chodzi o usługi fryzjerskie to pani Iwona robiłam ostatnio keratynę i efekt zdumiewający link do jej profilu na fb https://www.facebook.com/yvonhairbeauty?fref=ts. A całkiem niedawno musiałam się poratować masażem na bolące plecy i na szczęście jest w Southampton polska masażystka Magda się nazywa, bardzo profesjonalna, po bólu jak ręką odjął. Okazuje się, że oprócz masażu prowadzi też zabiegi na cellulit rozstępy, szczerze nie wierzyłam w to, ale z racji, że mój ukochany sprawił mi prezent pozwoliłam sobie na skorzystanie z tych zabiegów na cellulit i co, warto dziewczyny, miałam takie paskudne uda, cellulit chyba ostatniego stopnia, a teraz skóra jest gładziiutka tylko widoczny jak bardzo naciskam jestem w szoku bo od lat walczyłam i nic. Teraz myślę o zabiegach na rozstępy mam nie wielkie, ale muszę trochę kasy odłozyć podaję stronę www.southampton-holistic.co.uk ona dojezdza do klienta ma swoj sprzet itd, swtarza bardzo miła atmosfere, pozdrowionka dla wszystkich z southampton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika84
Hej moje laseczki, W temacie salonów kosmetycznych w Southampton musze stwierdzic ze moje rozczarownie nie zna granic. Próbowałam zarówno w salonach jak i domach , generalnie koszmar i brak profesjonalizmu. Pisze to bo jestem wsciekła , Około dwóch lat leczyłam trądzik antybiotykami przepisanymi przez gp w międzyczasie od salonu do salonu a stan mojej skóry coraz gorszy . Myślałam już żeby pojechać do Polski i dostalam od znajomej nr do salonu w Totton, gdzie nie wierze ale jest lepiej. Kobieta powiedziała mi odrazu błedy które popełniano. Zabieg który mi wykonała stwierdzam że nie był przyjemny ale cóz skuteczny . Widze ze któś sie pytał o makijaże permanentne. Widziałam prace tej babki i chyba tez sie skusze tel 07725444909 .a jeżeli chodzi o włosy i Iwona to 07578603841 przyjeżdza do domu i robi rzesy. Pozdrawiam wszystkich a Soutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha55
Do Moniki 1987. Jesli chodzi o Iwonę co robi włosy to wcześniej zajmowała sie pazurami, chrzaniła robotę jak tylko się dało a teraz robi to samo z włosami i resztą , niech sobie zrobi jeszcze kurs spawacza , bo tylko tak zdobyła umiejętności , nie ma żadnej szkoły ani praktyki z tym zawodem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Southampton
Polecam salon ; www.kamila-beautystudio.eu ogromny profesjonalizm , jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahora
witam ! jak poprzedniczka kozystalam z uslog pani Asi kolo kosciola .relaks super masaz glowy podczas gdy lezysz "pod maska " ALE robilam mikrodermobrazje a potem doczytalam ze przy mojej naczynkowej cerze tego zabiegu nie powinno sie wykonywac . trafilam do pani Emili ktora przyjmoje przy general hospital.zabiegi ok ale niestety kosmetyczka robil henne a drugim okiem patrzy na coreczke ktora jest w salonie .kusi mnie to to pislayscie o kosmetyczce n sunset rd tylko to taki kawal od centrum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daleko ? od West 6 min samochodem, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonika1987
do Zochy 55 To chyba nie o tej samej Iwonie piszemy bo Yvon Hair &Beauty nigdy nie robila paznokci :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorota 1983
Wiecie co skorzystałam zgodnie z radami wiekszosci na tym forum z usług Beauty Studio na Sunset Road. Wnioski ; Wcale nie tak daleko bo od WEST Q. samochodem jechałam 5 min z koleżanką, Salon w domu ale jaki profesjonalny, kosmetyczka naprawde wykwalifikowana z wiedzą a tu to nowosc, zrobiła mi super zabieg który coprawda mnie zestresował bo byl związany z igłami jednak skóra tak zmieniona ze szok , efekt odrazu zauważalny; zmarszczki powypełniane skóra napieta i jakby blasku nabrała. Moja kumpela z kolei powiekszyła sobie usta , jestem w szoku jaki fajny efekt nie jakas ryba tylko naprawde naturalnie i slicznie , chyba sama sobie nastepnym razem zrobie. Reasumując ; POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika W
Witam ,Robiłam dzieki temu forum makijaż permanentny w Beauty Studio na Sunset Road 34 W Totton . No musze powiedzieć dziewczyny zrobiłam brwi i oczka i stwierdzam tak ja ale i wszyscy znajomi ze róznica jest kolosalna. Ta babeczka naprawde wie co robi :-) w zyciu bym nie namalowała brwi tak jak ona, a kreseczki mam sliczne .Byłam oczywiście przekonana ze zupełnie co innego mi pasuje, ale jak ona narysowała to dostałam szoku...taka zmiana. To naprawde prawda, ze kształt jest najważniejszy. Dziewczyny jaka to niewiarygodna wygoda. Pomysleć ze myslałam o tym 5 lat. Chociaz teraz nie załuję bo bynajmiej zrobiłam mi to bynajmiej naprawde profesjonalistka. Wczesniej bałam sie , bo dziewczyna z która pracuję miała zrobione też, ale okropnie. cieńkie jak narysowane jedną kreską niebieską jak od szklanki odrysowane jedna a druga jakaś trójkątna... szok. Czasami lepiej poszukać salonu .. takiego w którym bedzie zrobione to dobrze a nie koniecznie taniej :-) Polecam salon w Totton 07725444909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pop
NIE polecam Pani Kamili z Totton - babka jest po prostu ślepa - tzn. niedowidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annak1234
Dziewczyny, strach mnie ogarnia gdy czytam o tym jak ryzykujecie swoim zdrowiem gdzies w prywatnych mieszkaniach z kozmetyczkami ktore pewnie szkole konczyly na Youtube a w trakcie waszego zabiegu gotują obiad i odbierają telefony. Prawda jest taka ze w Southampton sa tylko dwa polskie profesjonalne salony: Laser-studio i Rafael. Ja osobiscie wole Laser-studio ale to moje osobiste upodobanie. Nie polecam natomiast angielskich zakladow poniewaz zazwyczaj jest tam brudno i nienowoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrecz odradzam ta pania, uzywa tanich barwnikow (makijaz pernamentny), kolor po zabigu rozowy, mial byc braz a kasuje jak w profesjonalnym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×