Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie moge znalezc pracy w uk

Polecane posty

Gość gość

Wszedzie wymagane jest doswiadczenie! Do sklepow, kawiarni, restauracji, na recepcje a nawet do sprzatania... Nie mam juz sil a do Polski wracac nie chce. Mam wrazenie, ze wszyscy pracuja tylko nie ja. Jestem nikim i nie mam przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce kupa znajomych i wszystko 3 razy tansze, wracaj do kraju polski bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś nikim. Pojechałeś/ pojechałaś do pracy, a to już dobrze o tobie świadczy. Inni nie są w niczym lepsi od ciebie- być może są sprytniejsi, bardziej obrotni, ale na pewno nie lepsi. Nic nie piszesz o znajomości języka, a bez tego trudno ci doradzić. Piszesz o doświadczeniu. Nie masz go? To je stwórz! Chcesz pracować w restauracji? Powiedz, że pracowałeś 3 lata w PL w restauracji! Któż będzie to sprawdzał? Nikt. Grunt, że potem dobrze wykonasz swoją pracę. Chodź od miejsca do miejsca, proś i rozmawiaj. W stu miejscach powiedzą NIE, ale w sto pierwszym powiedzą TAK. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamstwo z doswiadczeniem wyjdzie po sekundzie, no chyba ze do sprzatania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy emigranckie polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr w naszej PL. Zniszczyliście każdy system od krola Artura, kolonie zamorskie, przez dyktaturę Churchilla do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma kraju z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UK chociaż żyjecie dzięki ich benefitom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Niewolnictwo pańszczyźniane dla angielskich kapo-pracodawcow. Co za ku/rwa wredne me/n/dy londynskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamac na temat doswiadczenia? Niby jak? Zatrudia Cie badz zaoferuja dzien probny i nie bedziesz umiec nic ... Jak Wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kłamałam na temat doświadczenia jak miałam 17 lat i nie zależało mi zupełnie na pracy. Teraz już tego bym nie robiła. Ale jeśli chodzi o pracę sprzedawcy czy kelnerki to nie jest fizyka kwantowa, prawda? Najwyżej powiesz że u ciebie w pracy tego nie robiliście lub robiliście inaczej i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma pracowac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem BUEHEHEHEHHHHHEEEEEE:D I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Maja placic 1000f za pokoj. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol cos uslyszales od nieudaczników i powtarzasz jak papuga. Pokój za 1k to może na Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ze zlota wiec grzyba nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam. Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologiczne!!!!! W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRL!!! Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawie:D Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Gierek:D Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengen!!! Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności :D - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 !!! Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na biało:D - towar jak w Polsce 15 lat temu ! Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce. BABCIA MI MÓWIŁA ZAWSZE: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwala!!! Transport w UK jest bardzo bardzo drogi!!! Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UK:D Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychane:D - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standard Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludzie. Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBC:D kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda świat:D Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukują!!!!. Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzień:D - nikt się nie dziwi:D:D Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog. Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z solą. Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomii. Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziurami. Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkot:D składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawka!!! Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jak:D To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadza:D Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu):D nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europie:D!!!!! Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^Kopiuj i wklej to moja jedyna pasja w życiu. Ciągle mnie dziwi, że żadna kobieta mnie nie chce, mówi się że one lecą na facetów z pasją. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko na Chelsea sa pokoje za 1000, nawet na glupim Stratford tyle sobie niektorzy zycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL pokoje sa za 100funtów, do wyboru do koloru. Jukej to syf !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taa z pasją :D:D:D wiekszosc to głupie ksiezniczki co szukaja frajera aby im uslugiwal i skakał obok nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:55 Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałam. Sarkazm jest ci obcy, prawda? ;) Autyzm czy wrodzona głupota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol jest madry inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracuje od roku w szpitalu :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jak jest taka sytuacja to trzeba zacząć od sprzątania czy zmywaku, praca smutna dla kogoś "normalnego" ale bedzie łatwiej zmienić pracę na lepszą po pół roku, może i wcześniej. trzeba się przełamać a potem będzie łatwiej do sklepu czy na recepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zmywaka/sprzatania do sklepu czy na recepcje. To zes wymyslil/wymyslila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sprzątania na recepcje lub do sklepu :D no faktczynie, awans społeczny jak c***j :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie hahaha ale polaki biedaki sie cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwal sie polaczek bogaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj popracować jako opiekun w domu opieki jeśli masz angielski przyzwoity, płaca niska (choć jak masz dużo godzin to wyjdziesz na swoje), praca bardzo ciężka (ale społecznie pożyteczna - pomagasz innym, zarabiasz i poprawisz znacznie swój angielski), jest masa ofert, niektóre z zamieszkaniem nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taka która zaczynała od sprzątania, teraz pracuje jako pielęgniarka, w PL tłumaczy debilom, że jest lekarzem :D można? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kursy to dobrą ofertę ma firma demos www.demos.pl - dla firm jak i osób indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×