Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co jezdzicie do tego UK? Tam przeciez jest bieda

Polecane posty

Gość gość

D:D Polki to maja taka opinie, ze szanujacy sie miejscowy nie tknie ich kijem. Polacy sa kojarzeni z bieda. Nie wtyd wam? Jestescie uwazani za gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego lepiej w pl bo jest sie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia ciuła funciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie ciulamy, moj kolego. Mieszkajac poza Londynem, ale w sporym miescie z roznymi mozliwosciami, z dobrymi zawodami i pracami ktore calkiem lubimy, zarabiamy dosc dobrze, wiec nie musze ciulac i liczyc sie z kazdym pensem. Maz i ja lacznie zarabiamy na reke ok 3200 funtow i NIE MAMY DZIECI. wiesz, jakie to fajne pieniadze dla pary w naszym miescie? cos jak dla pary BEZ DZIECKA w takim np Gdansku 6 tysiecy zlotych netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam...już się nie produkuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz moze i wiecej niz 6 tysiecy zl, nie wiem, bo dlugo mnie w Pl nie bylo. pozdrawiam z pracy i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tys dla pary w Gdansku to tez zadne luksusy ..... widac, ze wywodzicie sie z biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy na emigracji ciagle wspominaja o swoich zarobkach Tylko dla kasy tam siedzicie, taka prawda Dla "kasy", jak zaplacicie czynsz , lub rate za dom , rachunki , zarcie , transport to gowno wam zostaje. O tym zapomnieliscie powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby Polki mają taką opinię, a ja jakoś wyszłam za mąż za Brytyjczyka. Kilka moich koleżanek ze studiów również powychodziło dobrze za mąż, ale to może dlatego, że nie zadawałyśmy się z polonią, która pracuje za ochłapy, a po pracy zapija się najtańszym piwskiem. Niby jesteśmy tam tylko na dorobku, a ja zostawiłam w Polsce własnościowe mieszkanie i dobrą pracę - wolałam się przenieść do kraju, gdzie mentalność ludzka bardziej mi odpowiada. Nie narzekam, północny Londyn to dobre miejsce do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:26 Ciekawe jak ten twój brytyjczyk wygląda :D pewnie murzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jeszcze się hajtali z Polkami, tak z 20-30 lat temu jak was tyle nie było i byłyście "egzotyką", teraz Brytyjczycy rzygają na widok Polki lub się śmieją, że następna polska biedaczka w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie murzyn. Nie podobają mi się tacy. Wysoki, niebieskie oczy, piegi, jasne włosy i piękny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet murzyn jest lepszy niż polak, więc co się spinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyn nie potrafi być wierny, do tego są oni porywczy, nie panują nad emocjami, plus IQ max 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli polecialas na wyglad pustaczko debilko hahaha a we łbie pusto jak beden rolling stonesow buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleciałam na całokształt. Wiadomo, że z jakimś brzydalem bym się nie związała. Tak samo jak nie związałabym się z idiotą, patusem, albo biedakiem. Jak każda rozsądna kobieta, skądinąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczek nawet nie ma IQ 80, a do tego shrimp dick. Wszystko, nawet ogórek jest lepszy niż śmierdzący bezużyteczny Polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa na całokształt, na wyglad polecialas a we łbie pusto oboje macie hehehheheheheh :D wlasnie najczesciej tak bywa ze jak ktos ładny z wygladu to rozumme nie grzeszy, babcia tak mowila i miala racje :D z łądnej miski sie nie najesz swinio ahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dlatego "ladne" przyglupy jezdza do UK :D Jak nie raz odwiedzam znajomych w UK i widze te nasze Polki i Polakow to mi sie chce smiac, musze zakrywac buzie rekami. Wiesniacka uroda, a jakie kreacje :D w wiekszosci wyjezdzaja tam najgorsze wsiury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki w UK to maja takie ciuchy , ze moja babcia nosila lepsze 60 lat temu na Ukrainie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama patologia w UK, bo ludzie na poziomie żyją dobrze w własnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie w UK to przegrana, homosie, Żydzi i muzułmanie maja większe prawa niż Polacy. W dodatku nie nawiedza nas tam i odbierają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w UK jest ogromna cenzura, syfiaste domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Non stop cię inwigilują w UK. Anonimowość? Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdp elce
UK to szambo, jedynie co to manipulują kursem waluty aby okradać inne kraje z siły roboczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby 1PLN=£1 to nikt by nie wyjechał bo po hooja, ich banki manipulują kurs na ich korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopanie dołów czy mycie kibla jest warte tyle samo na całym świecie, tylko bankierzy tymi kursami kierują na własną korzyść, a waluta to tylko makulatura z obrazkami debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kopię dołów ani nie myję kibli, od dwóch lat pracuję w bibiotece uniwersyteckiej, a mój mąż jest Software Analyst w dużej firmie. miłego wieczoru, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa jest ale w simsach. I oczywiscie bez niego bys nie wyzyła w uka wiec dlatego musisz dawac szpary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×