Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska żółć, polska nienawiść, zazdrość, zawiść to tak bardzo polskie.

Polecane posty

Gość gość

Widzimy ją na każdym kroku. Nie lubimy gdy komuś jest dobrze, gdy ktoś jest atrakcyjny, szczęśliwy, gdy mu się dobrze powodzi (a nie daj Boże lepiej niż nam). Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dop********e sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku...a! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się z tym nie spotkałam :( i ja tak nie mam ;) wszystkim ludziom życzę jak najlepiej a tych przez ,których mnóstwo łez wylałam albo po prostu nie lubię olewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalam roznych ludzi z roznych krajów i pwoiem Ci , ze te cechy które Ty wymienilas nie naleza tylko do Polakow. Ludzie sa wszędzie tacy sami :( niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×