Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chocolate22

Sprzedaż na ebay uk

Polecane posty

Witam!! Czy ktoś mógłby mi pomoc? Zastanawiam sie nad sprzedażą na ebay w uk własnoręcznie robione biżuteri czy innych d**erelek ( tak żeby dorobić) ale kompletnie nie wiem jak mam sie za to zabrać. Jak wstawić produkt na sprzedaż, jak go opisać, czy lepiej wystawiać na licytacje czy tez na kupno od ręki i tak żebym za wysyłki nie musiała za dużo bulic. Bardzo proszę o wszelka pomoc!!! Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadly mgly i miasto ze snu_
Zjechałem stromą uliczką do tyłu, przewróciłem murek i uszkodziłem pawilon. Nie mogłem sobie po prostu przypomnieć, gdzie jest pedał hamulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wysylke placi kupujący. Musisz wcześniej zobaczyć jakie są ich ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebay pobiera fee od wystawionej rzeczy . Za takie drobiazgi jest to zazwyczaj 20-40p. Jeżeli zaczynasz aukcje od 99p to do100 rzeczy na miesiąc nie ma fee. Od sprzedanej juz rzeczy ebay pobiera 10%, paypal bierze do tego cos 5%. Najlepiej wystaw cos na próbę na aukcje i zobacz jak ci sie to sprzeda, jak kiepsko to wystawiają jako buy now. Na smartfony ebay ma swoją aplikacje z której najłatwiej i najszybciej sie robi aukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wysyłki płaci kupujący, wysłanie branzoletki czy kolczyków pierwsza klasa to koszt zdaje sie 1.30 do tego dolicz sobie te 20-30p za kopertę. Kluczem do sukcesu są fajne zdjęcia i chwytliwy tytuł który zawiera wyrazy typu: quality albo stunning ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bransoletki zona, bransoletki :o taka dame walisz, ale pisac nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już to próbowałąm, ebay drogi a nie ma na to zbytu, wejdz na stronki i zobacz ile tego jest z chon wystawiają za 0.01 f bez kosztów przesyłki, urobisz się a dochód żaden, jeszcze dodatkowo co jakis czas trafia się cwaniaczek co chce zwrot kosztów bo przesyłka ne dotarła, zazwyczaj z arabskim nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już to próbowałąm, ebay drogi a nie ma na to zbytu, wejdz na stronki i zobacz ile tego jest z chon wystawiają za 0.01 f bez kosztów przesyłki, urobisz się a dochód żaden, jeszcze dodatkowo co jakis czas trafia się cwaniaczek co chce zwrot kosztów bo przesyłka ne dotarła, zazwyczaj z arabskim nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawno przestałem kupować na ebayu za dużo tam cwaniaków co wystawiają buble. Albo ceny mają jakieś śmieszne czasem większe niż w sklepie :) Kiedyś to można było coś ciekawego kupić dzisiaj to marnowanie czasu w każdym sklepie kupisz dany przedmiot po takiej cenie lub 10% drozej a dostaniesz gwarancje i nie bedziesz sie martwic czy dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobels
Ludzie kochani - wykorzystujcie możliwości. Sprzedajecie na Allegro, to załóżnie również konto na Ogisie. Zintegrujcie je, będzie wam o wiele łatwiej. Po prostu, to co zostanie wystawione na Allegro, pojawi się też automatycznie i za darmo na Ogis. I jeśli wystawiacie wiele aukcji, to będzie naprawdę mega uproszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×