Odpowiedz na ten temat

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

• gość 2015.11.03 [13:31]
    Impreza Andrzejkowa u mnie w mieście, z czterema daniami i 7 przystawkami, oraz noclegiem kosztuje 20 funtów, a ile u was w Jukeju kosztuje sam nocleg w hotelu, dopomyje? Ja za czynsz z rachunkami płace 120 funtów, a ile wy płacicie za rachunki dopomyje? Ja w mojej kochanej PL, za aparat ortodontyczny płace 800 funtów, a ile wy dopomyje płacicie w uka? W mojej kochanej PL, piękny, nowiutki dom z działka porośnięta tujami, kosztuje 60 tys funtów, a ile kosztuje domopodobna, zagrzybiona rudera z dykty w Jukeju? Śmiecie emigracyjne z albumem starych zdjeć, z tanich wycieczek do Egiptu, odpowiedzcie na tak proste pytania. Jesteście nikim, zwykle zmywaki i dopomyje.
  • gość 2015.11.03 [14:07]
    U mnie impreza kosztuje ok 200 euro/osobe, czynszu nie place bo mam mieszkanie wlasne (oplaty to ok 90 euro miesiecznie), aparat ortodontyczny kosztuje ponad 3 tys euro (w razie potrzeby w calosci jest refunfundowany).
    Dom w mojej okolicy kosztuje od 450tys euro w gore.
    Na szczecie na wszystko to mnie stacjezyk.gif ... w przeciwienstwie do Ciebie, kulturalny patrioto.
    Twoj post powinien brzmiec tak jak u Kuby Sinekiewicza :
    "W hotelu jest podświetlany basen z barkiem pośrodku i wodospadem.
    Obok znajduje się nowoczesna siłownia oraz kręgielnia i sale bilardowe, pięć różnych drink-barów i restauracja z grillem. Kelnerzy podają egzotyczne owoce, melony, arbuzy. Basen w hotelu jest bardzo głęboki.
    Niestety, my z Luizą nie mieszkamy w tym hotelu."
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    lapka.gif
  • gość 2015.11.03 [14:09]
    Do gość dziś [14:07] i z czego sie smiejesz frajerze? Nie ogarniasz tematu widze.
  • gość 2015.11.03 [14:47]
    Z ciebie sie smieje, buraczamy patrioto, z ciebie smiech.gif Wydrukuj sobie moj post duzymi literami, powies nad lozkiem, moze za tydzien zrozumiesz oczko.gif
  • gość 2015.11.03 [15:23]
    gość dziś [13:31]
    >>> od kiedy w polandii są funty???
  • gość 2015.11.03 [16:03]
    Śmiecie ja tu mieszkam i na to wszystko mnie stać śmiecie
  • gość 2015.11.03 [16:19]
    gość dziś [16:03]
    Śmiecie ja tu mieszkam i na to wszystko mnie stać śmiecie
    xxxx
    mówi biedaczek co wszystko przelicza na kase. Matke sprzedałeś pod monopolowym? bo przecież kasa z tego!!! co za debil
  • gość 2015.11.03 [18:23]
    Miałem pieniądze w PL bo pracowałem jezyk.gif i mam je tu w Nottingham bo też pracuje i oczywiście pieniądze są lepsze, o tyle, że nie wiemy już co z nimi robić, ale nie dla pieniędzy tu zostałem. :] Po prostu czuje się tu bardziej u siebie niż u siebie w PL. Poza tym... nieważne. smiech.gif je/be te twoje nędzne nic nie warte wyliczenia usmiech.gif hotel? I zapomniałeś o zwyczajnej Hahahaha.... a w Egipcie nigdy nie byłem i nie zamierzam. Kocham Cie UK!!! Ty UK wiesz za co smiech.gifusmiech.gif
  • gość 2015.11.03 [18:44]
    Wuefisto marzycielu..
    A ile masz na miesiąc w tej pieknej , kochanej PL ?
    600 funciaków ? smiech.gif
    W Uk najmniej jest 4000 jezyk.gif
    To i stac ludzi , na to , na co ciebie nie ! smiech.gif
  • gość 2015.11.03 [19:08]
    4000 tys to ty widziałaś, jak czarnuchowi dopy dawalas szmato.
  • gość 2015.11.03 [20:42]
    Sie ma golodupco, dlaczego w Polsce placisz funtami doopomyju??
    U mnie impreza andrzejkowa zero bo nie chadzam na takie gowna
    ty chyba w remizie imprezujesz nieprawdaz? Zebys se nerek nie przeziebil na betonie pajacu. Ja za ckablowke, z netem i telefonem place 4 euro miesiecznie.JW mojej kochanej FR, za aparat ortodontyczny gdybym miala taka potrzebe nic nie place bo posiadam mutuelle i ona mi by to oplacila. Ale mam proste zeby a nie takie jak ty ze ryja zamknac nie mozesz, obleh fee!, W mojej kochanej FR, piękny, prowansalski i dom z działka porośnięta sosna alpejskai, z basenem, kosztuje wiecej ale ladniejszy od twojego,? Śmieciu byly emigracyjny z albumem starych zdjeć, znawet cie na tanie wycieczki do Egiptu nie stac, jestes nikim
  • gość 2015.11.03 [20:48]
    Śmiecie emigracyjne z albumem starych zdjeć, z tanich wycieczek do Egiptu, odpowiedzcie na tak proste pytania. Jesteście nikim, zwykle zmywaki i dopomyje.
    x
    x
    Ogarnij sie głupia babo... Żeby nie było, sama nie jestem emigrantką, ale własnie w Polsce po studiach czesto nie pozostaje nic innnego niz zmywak czy Tesco, i wiekszosc znanych mi osob co po studiaach uciekała za granice, to tam robiła prawdziwa kariere, bo tu nie czekało ich nic. Nie kazdy jest nieczytaty i niepisaty jak ty... Laska świezo po skończeniu hsotrii sztuki została kustoszem w UK, u nas by szorowała kible, bo na kazde stanowisko zatrudniaja pociotki
  • gość 2015.11.03 [20:52]
    ciesz sie ta tanioscia z***bany wuefisto, a jak ci umowy nie przedluza , to zawsze bedziesz mogl przekasic cos gratis na promocjach w marketach. Alez ekscytujace musi byc takie czekanie i neipewnosc co??Zapisz sie jzu do dentysty by ci twoje dziury zaborowal za rok, bo ci z ryja smierdzi
  • gość 2015.11.03 [20:55]
    Pieniądze to nie wszystko durnoto, przede wszystkim życie w Polsce jest zj****e, za dużo przeszkód na każdym kroku, papierkologii w urzędach i cwaniactwa
  • gość 2015.11.03 [21:00]
    Zaraz pojawi sie standardowy tekst trolla smiech.gif czyli "was wszystkich boli dooopka z zazdrosci, zazdroscicie mi ze jestem taki zaradny i sobie poradzilem w polsce" smiech.gif trollu nedzny, nie poradziles sobie za granica dlatego wrociles, nie oszukuj jyz sie bo jeszcze sam w te brednie ywierzysz. Rzuciles robote gdzie zarabiales 2500f buahahaha jeszcze powiedz ze dla milisci i tesknoty za polska smiech.gif tepy zje/b UK to ty na youtubie i google maps widzialrs smiech.gif
  • gość 2015.11.03 [21:04]
    Polaczki po wielu latach tyraja za 1300 a ten od razu dostal 2500 smiech.gif bajki trollowe
  • gość 2015.11.03 [21:06]
    Za granica poradzic sobie jest o wiele wiele trudniej (nie liczac dziewuch ktorym wszystko kolesie zalatwiaja a one przylatuja na gotowe)...
  • gość 2015.11.03 [21:24]
    A emigracyjne pieski i suczki dalej swoje, hau hau do ksiezyca tylko wam pozostaje smiech.gif
  • gość 2015.11.03 [21:34]
    Nie zesraj się czasem przegrańcu, idź zrób hau hau swojej starej i przynieś kapcie w zębach to może jutro dostaniesz obiad bez op*****lu na dzień dobry
  • gość 2015.11.03 [22:11]
    Ale ich boli prawda, a ta z tej Francji jest najlepsza. Moja Francja buehahahahahaah typowa wiesniara z PL. Buda emigracyjne psy.
  • gość 2015.11.03 [23:32]
    Wuefisto marzycielu..
    Ty masz 600 funciakow NA MIESIAC w pieknej PL..
    My mamy TYGODNIOWO TE NEDZNE 1000 funciaków , co daje MIESIECZNIE 4000 funcików usmiech.gif
    Jak juz liczyc nie umiesz, bo na AWFbzdecie nie nauczyli to wystarczy spytac jak czegoś nie rozumiesz, a nie glupoty pisac usmiech.gif
  • gość 2015.11.03 [23:53]
    Już cinpisal szmato, ze tysiąc funtów tygodniowo, to widziałaś jak dopy czarnuchowi dawalas.
  • gość 2015.11.04 [01:13]
    Praca jak kazda inna smiech.gif
    Twoja zonka tez d******p/y , tyle ze za darmo smiech.gif
    Te grosze w Pl na nic nie starczaja jezyk.gif
  • gość 2015.11.04 [03:09]
    Oj jakis ty k***a swiatowiec, cale zycie na jednej wsi gdzie psy dupskami szczekaj krowom ogony z gowna omiatasz i wielki z ciebie znawca
  • gość 2015.11.04 [03:11]
    Dupsko cie boli trollu, daj namiary to podesle ci zapas masci zeby cie to dupsko przestalo tak bolec
  • gość 2015.11.04 [10:32]
    Dupsko to was boli dopomyje, ze na wygnaniu musicie gnić, a ja w naszej pięknej PL żyje na poziomie. Zaraz Andrzejeki, potem Sylwester w górach, w wakacje wycieczka zagraniczna, kino, teatr, mecz, hokej, siatkówka, rybki na łódce z kolegami, keyboard w wdku, nowiutki samochód przed domem, a wy co śmiecie? Pokój u pakola i sterta zdjeć z wyciezek do Egiptu. Oj śmiecie śmiecie.
  • gość 2015.11.04 [11:05]
    Andrzejki i sylwester ale z ciebie burżuj no nie pogadasz, po prostu elita smiech.gif Kino ? Phi, ostatnio też byłem, np. na Spectre nowym Bondzie, teatr ? Nie przepadam, wolę się wybrać na koncert jazzowy do Royal Albert Hall a w ogóle to każdego roku jeżdżę na koncerty i festiwale, widziałem już na żywo takie zespoły że by ci laczki ze śmierdzących gir spadły jakbym je wszystkie wymienił. Keyboard ? Pewno grasz w kapeli disco z pola, to by nawet pasowało do takiego buraka co udaje nie wiadomo kogo. Nowiutki samochód ? Fantazja cię ponosi, nazywać nowiutkim tego trupa passata tdi. Haha w dupie się schowaj z tym swoim Gegiptem, pewnie sam tam jeździsz albo na Kanary jak reszta januszy. Ja na wiosnę 2016 mam zarezerwowany wyjazd na wczasy w Kolumbii a potem Wietnam lub Malezja, jeszcze nie zdecydowałem. I co zatkało kakao ? Tak, mieszkam na pokoju u Pakola i stać mnie na to wszystko a pan świstak siedzi i zawija w sreberka. Ulżyło ci parówo ? smiech.gif
  • gość 2015.11.04 [11:08]
    Do tej powzyej. Te flanelko, uwazaj bo ty niedlugo Mohammedki bedziesz obchodzila nie Andrzejki, hahaha.
  • gość 2015.11.04 [11:11]
    Andrzejki o k***a to zes sie gosciu pochwalil libacja za pomoca taniej wody z innymi wasatymi marianami i sylwester z polsatem to przeciez nie lada atrakcje.Wszyscy ci z tego miejsca zazdroscimy
  • gość 2015.11.04 [11:16]
    No kurfa antypolskie skurfysyny. Gnijcie w uka śmiecie.
  • gość 2015.11.04 [11:20]
    Sam szczurze zbolały gnijesz z tej zawiści i frustracji i zgnijesz jako zidiociały, samotny jadowity wąż

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...