Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

ky Lata komuny są juz odrobione. Dlatego Polacy wracaja i będą wracac. Każdy europejski zachodni kraj oznacza wydatki czterokrotnie większe niż w PL. A w niektórych krajach nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qq Moje miejsce na ziemi jest tam gdzie jest moja rodzina, pieniądze, zdrowie i dobrobyt. Wiec mogę was zapewnić że nie jest to uk. Sedno sprawy to bezpieczne panstwo bo wy w uk aż jąkacie się z zazdrości jak widzicie jak u nas na ulicach dzieci sa bezpieczne. A wy żyjecie od wypłaty do wypłaty i nie możecie nawet domów otynkowac ani pieknego ogrodka mieć. I takie macie gooowniane życie w uk. Oj jakżesz mi przykro. Trzeba było zostać i pokazać co potraficie. A z resztą nie! Męczcie się dalej w tym smierdzącym uchodzcami grajdołku dumnie zwanym uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hi Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

if PL to Eldorado w porównaniu z uk. Emigranci mają conajmniej pięć razy wyższe ceny niż w PL za tą samą pracę więc mogą sobie na mniej pozwolić. Mnie się nawet nie chce przyjechać do uk bo za te same pieniądze jest tyle innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak sobie przypomnę te wasze angielskio irlandzkie wiecznie chciwe mordy i wasze bezustanne importowanie ciaptych to żygać mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yb W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe ale beka z debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ke Emigranci to dziady w porównaniu z polakami ktorzy maja piekne domy i działki w PL. Każdy emigrant wydaje wielokrotnie więcej niż Polak w PL. I to właśnie jest piękne! To jest sedno życia w PL. Nie poplujcie się z zazdrości mściwe emigracyjne miernoty bo to i tak niczego nie zmieni :classic_laugh: Brak uchodzców w PL rządzi a z tym u was w uk cieniutko :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gt Bogacąca się PL jest jak paznokieć w oku angolom . Oni tego nie mogą znieść bo pracują, pracują i gooowno z tego maja. A Polacy wyprzedzają ich inteligencją o 200 lat. Mentalnie jeszcze więcej. PL to metropolia świata. Polak dominuje świat a anglik to lewak bez umiejetnosci. Smutny, zadufany w siebie z zagryzioną ze wściekłości wargą :classic_laugh: I wielki płacz! :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×