Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość
Pgrusie juz c***isałem, żebyś nie przedstawiał Polski przez pryzmat swojego zapijaczonego PGRu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajca kumpla wylizane? Nawet nie wiem co to pgr cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokladnie a najtansze sa pensje dla pracownikow kiedy masz wlasna firme Wakacje tez sa mega tanie np dominikana ten sam okres ten sam komfort roznica w cenie 2000zl na niekorzysc polski albo samochody sa mega tanie te same modele co w angli 3 x drozsze nie wspominajac juz o nowyvh technologiach.. ----nie wsominajac o kosmetykach, gdzie wysoka polka perfum czy kremow to nawet jeseli przeliczysz z funtow na zlotowki wychodzi o 100zl mniej w uk niz w pl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza andrzejkowa, zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak w Polsce tanio, to powiedz mi, ile polska rodzina (2 dorosłych i 1 dziecko) zapłaci za 6-dniową wycieczkę np do Florencji i Pizy? bo my, mieszkający na stał w UK, byliśmy dokładnie na takiej wycieczce w 2015 roku wiosną i za cały pobyt - loty, hotel ze śniadaniem, a lunch i kolacja na mieście, dodatkowe różne zakupy jak woda owoce lody slodycze wino, no i zwiedzanie oraz pociąg z Florencji do Pizy i powrotny - za -osobową rodzinę zapłacilismy w sumie tylko 1200 funtów. to jest mniej więcej moja miesięczna wypłata. ile polskich rodzin może mieć taka wycieczkę za MIESIĘCZNĄ wypłatę JEDNEJ OSOBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokoj on marzy liczy.. nie wyszlo mu a nam zazdrosci:) w ciagu 10lat nabierlam na dom wpl fakt bo plany me na starosc sa jak sa....w pl znajomi placa xa dom 40lat kredyt o czym to mowa i zekajana 500zll a reszta sie nie rozmnaza czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz szybciej i rob eieceh bledow to wszyscy wsztstko zrozumidja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmnazajta did na potecge to wZe dziexo beda esm wdziecznr jaj nigfy pracu nie xnsjda bo za duzo ludzi brdzie jyz terax jest zle, cbyba jakas wojna hu sie przydsls :p i vhyba pis wam to zapewni w PLu wuefisya befzje wniebowxiry zs dwoj cudowny kraik pojdzir jsko mieso armatnie przecowko rosji juz to widze jsk zspordala z usmiechem na rynu ze swoja wiatrowka na czolgi buejehrhe dzisjan znowy zaczeli smolrnskie sledzxtwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmnazajta sie na potege to wasze dzieci beda wam wdzieczne jak nigdy pracy nie znajda bo za duzo ludzi bedzie juz teraz jest zle, chyba jakas wojna by sie przydala :p i chyba pis wam to zapewni w PLu wuefista bedzie wniebowziety za swoj cudowny kraik pojdzie jako mieso armatnie przeciwko rosji juz to widze jak z********a z usmiechem na ryju ze swoja wiatrowka na czolgi buehehe dzisiaj znowu zaczeli smolenskie sledztwo :D i to sie nie skonczy dopoki nie doszukaja sie zamachu bo o to kaczorowi chodzi tylko chyba nie pomyslal o konsekwencjach ale dobrze ze ma takich obywateli jak wuefista ktorzy umra z radoscia bo to super patrioci, na pewno kilku sie znajdzie, resxta spier/doli do UK, oby zdarzyli wyjsc z unii i zamknac granice :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapier/dala* smieciu masz isc walczyc o wrak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@1.31 że co? :D nowy język składasz? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynie, czy ty uwazasz ze t miliony ktore wyemigrowaly ieszkaly w PGR? Jestes diota i nawet nie wiadomo o co ci chodzi, to zalosne; Jesli by bylo tanio i super to ludzie by moze i wyjezdzali bo zawsze tak jest , ale nie w takich ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to ci ktorzy za pisem glosowali tu takie komentarze rzucaja, to ludzie chorzy z nienawisci, zazdroszczacy wszystkim wszystkiego i wmawiajacy innym ze jest super, ba oni nawet to wierza, ale pogoda za oknem i zgorzkniale mordy w chacie powoduja ze zolc wylewaja non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny smieciu z Polski wyemigrował margines społeczny. Jakieś 5 % społeczeństwa. Weź pod uwagę smieciu, ze Polska była w komunie i nie można było sie swobodnie przemieszczać. Nie ma co sie dziwić, ze teraz margines społeczny wyjechał z Polski do UKa, ponieważ nie radził sobie we własnym kraju. Większość z was pochodzi z małych miasteczek i wiosek, gdzie psy dopa szczekają, a na klatkach menele robią siku. Dlatego macie takie wyobrażenie o Polsce. To tak jakby mieszkaniec małej chatki na zadopiu Alaski, który nigdy nie był w większym mieście pisał, ze USA to zacofany kraj gdzie aby zdobyć pożywienie, trzeba z łukiem po lesie biegać. Co za posrane głąby z tych emigracyjnych smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokryzja pelna geba. Mieszkal z kumplami na pokoju, zmywal kible i doopy angolom i mysli ze wszyscy sa takimi zerami, emigracyjny nieudacznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh tak, jestem marginesem społecznym, nie znam języka... zarabiam poniżej minimum pewnie ..... itp itd jakie to już nuuuuudne !!!! pozdrawiam z Edynburga, gdzie pracuję jako link developer dla londyńskiej firmy :) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mieszkasz w części należącej do UK ale nie w UK, głupia emigracyjna szmata. Dzisiaj juz nawet pieprznieta Szydło błagała Camerona by wam benefitów nie obcinał, bo z głodu tam zdechniecie. Takie z was Pitagorasy w tym Jukeju buehahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad on bierze takie brednie. Ciezki w ch/uj przypadek. Kazdy glupi wie co to UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Justyna. Szkocja nadal, niestety, jest częścią UK. Przespałeś ten fakt? a mi benefity niepotrzebne, owszem dostawalismy je z mężem na dziecko, ale od kiedy oboje mamy dobrze płatne zawody, HMRC nam je zabrało. i cieszy mnie to niezmiernie, że już nie potrzebujemy pomocy państwa. Aha, ale żadnego mieszkania z councila czy dopłat do ogrzewania itp to nigdy nie miałam, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio juz kiedyś pisałaś, ze mieszkasz w części należącej do UK ale nie w UK. Nie chce mi sie tego szukać. Emigracyjni zasrancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją polmozgu nie wyemigrowała OD UK , nie jestem wioski . ale właściwie czym ty suecszczycusz? Twoja zasługą że starzy klepalo buwde w mieście? To w polskich blokowiskach szczaja w klatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w tym pie/rdo/lonym kraju z obrzeży Europy zwanym PL jest tak jak jest od Mieszka I. I nie będzie inaczej. Buce się emocjonują że jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reprezentujesz taki poziom, że brak mi słów. nawet na leczenie chyba u Ciebie za późno... biedactwo ... żegnam Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwagan uwaga!!! Zgadzam sie z osoba ktora twierdzi ze w Polsce jest tanio!! Ale;;; dla osoby ktora przyjedzie z kasa z zagranicy, Wtedy owszem mozna powiedziec, ze super ; No a czym ty debilu sie podniecasz ze masz kebaba za 10 zl? To ja wole dwa euro doplacic i miec lepsze warunki zyciowe; Kebab to gowno zreszta palancie z lysym lbem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupując kebaba osiedlasz araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kebab kosztuje około 2f w UK więc jak jest taniej? Parę groszy taniej (jak się skrupulatnie przelicza funty na złotówki każdego dnia) nikogo nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hau hau, pieski emigracyjne. Co tam dzisiaj najpierw Lidl, Funciak czy Primark?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidl nie jest wcale taki zły jeśli chodzi o jakość produktów (ma trzecim miejscu po Sainsbury i Waitrose z ostatnich danych) a Primark robi się coraz lepszy więc nie wiem co chciales osiągnąć swoim postem ale nie wyszło... Oj nie wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2 funty to ty morzesz murzynowi obciągnąć świnio, a nie zjeść kebaba w uka. Uebana emigracyjna dzifka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×