Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość
Sam szczurze zbolały gnijesz z tej zawiści i frustracji i zgnijesz jako zidiociały, samotny jadowity wąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś w kinie na Spectre? Ciekawe czy czy coś szmato zrozumiałaś? Przecież wi tylko pigding english znacie śmiecie. Gnijcie w zagrzybionym uka, życiowi nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie że wszystko bez problemu zrozumiałem matole, bo znam angielski bardzo dobrze w mowie i w piśmie a ty cfaniaczku jakie znasz języki poza podwórkowym i językiem nienawiści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista nic nie zrozumial, bo jeszcze Spectre do jego zadupia nie dotarlo :D Dla niego UK to punkt na mapie i nie ma pojecia , ze to kraj , ktory ma i ocean i morze i góry, lasy, jeziora, kina i teatry :D I zwszystkiego mozna korzystac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wrocil ten co wszedzie widzi wuefistow :D Leki przestaly dzialac? Czy jakies zle przezycia z dziecinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo że to ty alkoholiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam pompe z typa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopomyje Spectre obejrzały, jakie to swiatowce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O wrocil ten co wszedzie widzi wuefistow smiech.gif Leki przestaly dzialac? Czy jakies zle przezycia z dziecinstwa. xxx Nie jestes w temacie :) Wuefista to nasz forumowy trollek, skonczyl AWFbzdet, wybył za chlebem do Uk, pocisnąl sie u pakola w 10 na chalupie ze smierdzacymi dywanami, z kupil se smarfona i ma album wypchany zdjeciami z tanich wycieczek do Egipu :D Zrobił kariere brygadzisy w magazynie, zonka na alejkach du/py dawala, odłozyl w 5 lat kasiory na chate, autko z salonu i dzieciaka sie dorobił :P Teraz wrócił do PL , pieknej , pachnacej i gdzie wszystko jest tansze, przynosi do domu 3 tysiaki i zyje jak król ba! Nawet korzysta z rozyrwek kulturalnych typu kino czy teatr :D Tylko zapomina , ze w Pl zlotowki sa i ciagle przelicza na funty udowadniajac nam jak o w Pl jest wszystko tanie :P Zapomina tylko szambonurek, ze sam zarabia 600 funtów .. miesiecznie :) Jest przykladowym narodowcem, wychwalajac PL , broniac obrazu Polaka tak kwieciscie, ze nic tylko wracac do tej krainy basni, gdzie zyja takie mile, kulturalne, inteligente i elokwntne osobniki jak nasz wuefista :D To tak w skrócie przeszlo rok trollowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupku ty niczego sie nie dorobiłeś. Rozumiesz jesteś zerem, marginesem społecznym, an Wyspach, tzw f****ng foreigner, który marzy by zostać chociaż brygadzista w fabryce. Niestety zawsze będziesz zmywakiem, dla którego zarobki w wysokości 2 tys funtów stanowią abstrakcje. Gnij w uka dopomyju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w uk ani na zadnych innych wyspach golodupcu z trauma z Uk : D Suń w bety bo jutro rano frezarka za cięzka bedzie do ogarniecia w fabryczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie potrafiłabyś jej włączyć niemoto, bo tylko gary potrafisz zmywać szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że w PL wszystko jest tańsze. Mamy ceny dopasowane do zarobków i to jest piękne! W/g mnie Polacy zarabiają zbyt dużo. Nie mówiąc już o tym, że specjaliści z nich żadni. Czego się nie dotkną to spierdolą. Dlatego w PL jest tak jak jest. I to i tak jest zbyt dobrze. Nie zasłużyliście polaczki na taki dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygadzisci to najgorsze qrwy znane ludzkosci, wszyscy tych smieci nienawidza a oni sa w szoku jak ktos, tak jak np ja :D ma na nich wyje/bane, mysla ze wszystko im wolno i ze kazdy bedzie sie ich bal buahaha szmaty nedzne zrozumcie ze jak nie ta robota to inna i to z pocalowaniem doopy bo fachowcow wszedzie potrzebuja bo taki z ulicy to nawet nie wie jak wozkiem widlowym szybko i dokladnie jezdzic, predzej sierota cos rozje/bie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko problem, ze 80% tych emigracyjnych śmieci, nie sa zadnymi fachowcami. Oni nawet gwoździa nie potrafią przybić, skończyło to bydła jakaś pedagogikę i myśli, ze będzie z dzieciakami na spacer chodzić i krocie zarabiać hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ! Zwłaszcza po jakims AWFbzdecie myslą , ze zrobia kariere na tasmie :D Brygadzisty sie dochrapia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smieciu skończyłem także technikum mechaniczne i obecnie ucze sie programować maszyny CNC. Dokształcam sie w moim drugim zawodzie. W uka na wstępie taki fachowiec od CNC zarabia 4 tys funtów. Rozumiesz szmato, cztery tysiące funtów. Jednak mi wystarczy 5 tys zł w PL, Uebana, nieudolna kurefko. Wole 5 tys złotówek niż 4 tys funtów. Rozumiesz to smieciu, dociera to do ciebie? Ja w uka zawsze będę lepiej zarabiał niż ty, a ty szmato nigdy, nie będziesz zarabiać więcej w PL ode mnie. Jesteś tam, gdzie znajduje sie kurz na moich butach. Jesteś syfem emigracyjnym, którym w PL i w UK sie gardzi. Rozumiesz to? Jesteś zerem, zwykłym, niewykwalifikowanym dopomyjem. Brytyjskim marginesem społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF to sa trudne studia, zdecydowanie trudniejsze niż jakaś prywatna uczelnia. Proszę wziąć na wstrzymanie. Ciekawe iluz z was skończyłoby taki AWF w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku czy Katowicach? Odpowiedzcie sobie sami? Pewnie nawet egzaminów wstępnych byście nie przeszli, a co dopiero zdać egzaminy z anatomii czy fizjologii człowieka. Przedmiotów ze sprawności fizycznej, gdzie na zaliczenie, choćby pchnięcia kuli z lekkiej atletyki, trzeba pchnąć ponad 9 metrów, dodatkowo operować idealna technika. Proszę was nie ośmieszajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są trudniejsze studia niż AWF, zresztą kogo to obchodzi? Problem jest w charakterze "wuefisty" gdyby się nie pultał, nikt nie zwróciłby uwagi na jego marny żywot po miernych studiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wasz żywot po wsbzdecie za pieniądze, na zmywaku w uka jest naprawdę fascynujący śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska języka, trudna języka, co patrioto? Nasz ty absolwencie wymagającego AWF? :D Szkoda czasu na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz kurna !!!! :D Pchniecie kulą jest tak przydatne w zyciu , ze trzeba to studiowac !!! I jeszcze gwarantuje porzadna prace i kase !!!:D Oplułam monitor ! Wuefisto, a to mi poprawiłes ego :P I humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zapomniałeś dodać że zarabiasz z 250 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja smieciu skończyłem także technikum mechaniczne i obecnie ucze sie programować maszyny CNC. Dokształcam sie w moim drugim zawodzie. W uka na wstępie taki fachowiec od CNC zarabia 4 tys funtów. Rozumiesz szmato, cztery tysiące funtów. Jednak mi wystarczy 5 tys zł w PL, Uebana, nieudolna kurefko. Wole 5 tys złotówek niż 4 tys funtów. Rozumiesz to smieciu, dociera to do ciebie? Ja w uka zawsze będę lepiej zarabiał niż ty, a ty szmato nigdy, nie będziesz zarabiać więcej w PL ode mnie. Jesteś tam, gdzie znajduje sie kurz na moich butach. Jesteś syfem emigracyjnym, którym w PL i w UK sie gardzi. Rozumiesz to? Jesteś zerem, zwykłym, niewykwalifikowanym dopomyjem. Brytyjskim marginesem społecznym. xx Mój drogi golodupcu juz ci napisalam, ze nie jestem poddana krolowej :) Ale chyba na AWFbzdecie czytac nie uczyli, bo po co czytac jak sie kula pchac umie ! :D Zreszta niepismienni pakowacze tez sa w Uk potrzebni.. Stawki , które wypisałes jako szczyt twoich marzen sa smieszne w mojej branzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to branża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha nono "wystarczy mi 5000 :D z tym ze nigdy tyle niemoto nie zarobisz, nigdzie. Ale spoko, pocieszac sie mozesz, jaki to bogacz z ciebie ale tylko i wylacznie w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha, to po chuj studiowales skoro wystaeczylo srednie do tej nedznej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchniecie kula jest potrzebne baranie do nauki tej czynności na lekcjach wf. Ty Uebana szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich firmach to tylko takie śmiecie jak ty pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×