Odpowiedz na ten temat

UK to jeden wielki slums

• Kocisław 2016.03.29 [01:15]
    jak opowiadam w pracy anglikom ze w polsce w blokach mamy centralne ogrzewanie i ciepła wode to sie pytaja 'to wszyscy macie bojlery jak w hotelach?' smiech.gif co za zacofany kraiksmiech.gif w uk grzejnik elektryczny nascienny nazywaja central heatingsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.03.29 [01:36]
    No tak tylko ze oni w domach mieszkaja a ty w bloku. Enough said.
  • gość 2016.03.29 [01:40]
    Bloki w PL maja lepszy standard niz domy w UKsmiech.gif
  • gość 2016.03.29 [03:08]
    bingol, wuefista, Kocisław
    żałosne...
  • gość 2016.03.29 [07:19]
    no popatrz, takie luksusy w tej Polsce a ludziez niej s********ja, cuda panie, cuda
  • gość 2016.03.29 [08:59]
    Bo nic nie umieja i jada na gotowesmiech.gif
  • gość 2016.03.29 [11:24]
    Gdyby polki nie były takie głupie i nie poswiecały swojego jedynego zycia na ciagłe sprzatanie i pucowanie, to w pl tez byłby taki sam syf jak w uk. A tak polka w wieku 40 juz jest stara i zuzyta, wyglada jak babcia, bo tyrała, sprzatała po leniwych, wiecznie obsranych polakach , bez szans na emeryture i na starosc jej przychodzi łazic po smietnikach, bo nikt juz jej nie zatrudni, ale za to polska jest piekna i czysta...
  • gość 2016.03.29 [12:54]
    Juz wole w tym bloku miec swoj bojler @ jak w hotelu @ i placic wylacznie za siebie, a nie centralne na caly blok i czy uzywasz czy nie , bulisz smiech.gif
  • gość 2016.03.29 [15:08]
    gość dziś [11:24]
    Gdyby polki nie były takie głupie i nie poswiecały swojego jedynego zycia na ciagłe sprzatanie i pucowanie, to w pl tez byłby taki sam syf jak w uk. A tak polka w wieku 40 juz jest stara i zuzyta, wyglada jak babcia, bo tyrała, sprzatała po leniwych, wiecznie obsranych polakach , bez szans na emeryture i na starosc jej przychodzi łazic po smietnikach, bo nikt juz jej nie zatrudni, ale za to polska jest piekna i czysta...
    Dddddddd Dddddddd
    Świnio kiedy miałas ostatni raz rochanie? Przyznaj się świnio, że nie masz faceta. Z daleka świnio widać, że nikt cię rochac nie chce. Nie przejmuj się, na pewno jakiś murzyn da ci jaja wylizac świnio.
  • gość 2016.03.29 [15:23]
    A j jak we Francji opowiedziałam że w blokach w Polsce płaci się czynsz wysoki do spółdzielni mimo że własne mieszkanie to dopiero się zdziwili
  • gość 2016.03.29 [17:06]
    Wysoki czynsz w wysokości 70 funtów. Faktycznie wysoki. Powiedziałaś im świnio, że w tym czynszu zawierają się opłaty za ogrzewanie i oświetlenie klatki schodowej, piwnicy, remonty dachu, elewacji, malowania klatki schodowej, wynagrodzenia dla administracji, firm sprzatajacych klatki schodowe, opłaty za zimna i ciepła wodę, kanalizację, remonty w mieszkaniach różnych instalacji itp? Powiedziałaś im o tym świnio? Yebana antypolska kurfa.
  • gość 2016.03.29 [17:30]
    jakie 70f???
    przynajmniej 100f i to za kawalerkę!!!
    i zaznaczam że przy zarobkach 200f na rękę!
    więc nie ma co wyzywać od świń - tylko trzeba się wstydzić że haracz za WŁASNE mieszkanie wynosi prawie pół pensji!!!
    nawet z remontami o ogrzewaniem!
    myślisz że jak ktoś na zachodzie ma swój dom to wydaje pół pensji co miesiąc na ogrzewanie i remonty ty poy****y deklu?
  • gość 2016.03.29 [17:37]
    Sam jesteś świnia idioto . mam mieszkanie w Polsce i czynsz w nim to 670 zł za trzy pokoje w Bloku 20 letnim . i nie pierfol mi tu o remontach bo r robia rzadko a mieszkanie własnościowe więc musisz sam robić w nim. A we Francji masz własne i płacisz grosze za nie .
  • gość 2016.03.29 [17:41]
    Ten dekiiel.nie ma pojęcia nawet o zasranych blokowiskach w polandi . kurde moi rodzice mieszkają w Szczecinie i płacą 560 za dwa pokoje własne . a emeryturki cienkie
  • gość 2016.03.29 [17:54]
    Swinio idz lizać jaja, a nie kocopoly piszesz o swojej zapijaczonej wsi.
  • gość 2016.03.29 [17:56]
    smiech.gif
  • gość 2016.03.29 [17:58]
    Swinio na zachodzie nie mieszkacie w blokach tylko w zagrzybionych kurnikach, gdzie remonty robi się samemu. Mam znajomego co w uka robił remont przez 8 lat, bo wszystko jest tak drogie, że go po prostu nie stać. Jak skończył kuchnie, to salon zaczął mu się sypać. Swinio, tak jak pisałem. Nie przedstawiaj Polski z perspektywy swojej zapijaczonej wsi. Idź lepiej wyliz jaja jakiemuś smierdzacemu naziście świnio.
  • gość 2016.03.29 [20:12]
    Osrusie z pl widac ze prawde napisałam. To, ze umiesz w ogole pisac to zawdzieczasz tylko swojej matce co pilnowała twoej pracy domowej, bo tatus miał wazniejsze rzeczy do roboty, tj. pierdzenie w fotel i czekanie az ktos mu obiad poda pod nos, bo kaleka tylko bankomatem potrafił byc i do tego bardzo tanim, skoro musiałes wyjechac za granice, zeby zarobic na mieszkanie w pl. Polacy nadaja sie tylko do kopania rowow 16 godzin na dobe, w innym miejscach robia tylko syf, oszołomstwo i pijanstwo, a polki musza ciagle koł tego chodzic i sprzatac, bo inaczej by było gorzej niz we wioskach w indiach...
  • gość 2016.03.29 [20:14]
    świnio świnio świnio świnio
    płyta ci się zacięła chory psychicznie wredny gnoju?
    nie umiesz normalnie pisać?
    coś czuję że przepustka z psychiatryka ci się kończy i masz poważny nawrót natręctw ty biedny żałosny człowieczku
  • gość 2016.03.29 [20:33]
    Swinio kiedy miałas ostatnio przetrzepana dziurę, że tak palasz nienawiścią do rodzaju męskiego? Może wylizesz jaja jakiemuś naziście, to ci przejdzie świnio.?
  • gość 2016.03.29 [20:35]
    Jesteś świnia, taka zwykła świnia od lizania chlopskich jaj. Ty świnio. Widzę rochanska ci trzeba świnio.
  • gość 2016.03.29 [20:52]
    chyba tobie brakuje skoro ciągle o tym piszesz żałosny, dymany przez ojca w tyłek śmieciu
  • gość 2016.03.29 [21:04]
    Swinio, nie zmieniaj tematu. Przyznaj się, ze z chęcią wylizalabyś jakieś jaja.
  • gość 2016.03.29 [21:40]
    Togalne dno to cos powyzej
  • gość 2016.03.29 [21:51]
    Oj widać, ze masz ochotę na męskie jaja w twoim ryju świnio.
  • gość 2016.03.29 [21:59]
    Gej powyzej mysli tylko o jednym, ze lubi lizac jaja kumplom
  • gość 2016.03.29 [22:20]
    dodatkowo nedzne polaczki probuja zgnoic wszystko O CO SA ZAZDROSNI qrwa jak ja was nienawidze i jestem w chu/j szczesliwy ze pozbylem sie takiego gowna z mojego zycia usmiech.gif sram wam teraz do ryjow hehehehe przyglupy ledwo co zipia splacajac kredyty za domy cala rodzine w to angazuja bo sami by nie dali rady z marnych wyplat 1400zl hehehe cieszy mnie ze nie wyjedziecie za granice robic przypal GNIC W PLU PEDALSTWO J****E K**WA JAK JA WAS NIENAWIDZE
  • gość 2016.03.29 [23:06]
    to już jakieś ostanie stadium zatrucia się własnym jadem
    nie opłaca się leczyć - trzeba uśpić!
  • gość 2016.03.29 [23:28]
    Zatruj sie jadem sluchajac tego swiniaku https://youtu.be/wAbG3YnA6B0 i tego https://youtu.be/WvYFVsAdzyA i uprzedzam to nie muzyka dla gejuchow wiec tylko gejuchy beda narzekac BUEHEHEH ze nie slysza bibera czy jak mu tam smiech.gif bingol sie rozplacze BUEHEHE
  • gość 2016.03.29 [23:55]
    No dobra a poniewaz mam w ch/uj dobry nastroj dzieki mojemu ukochanemu Trance'owi to macie qr/wy najlepsxy z remixow, nic temu pieknu nie dorowna, nawet twoje discopolo wufisto cwelu lizacy jaja kumplom BUEHEHE sluchaj i gnij cwelu z zazdrosci https://youtu.be/Gmm7gHYPncI i masz na ochlode cos z wokalem ale i tak taka piekna muzyka nie dla takich ci/ot jak ty buejehehe ale masz pociesz sie zevwreszcievsluchasz czegos dobrego z wyje/banym wokalem a nie ujadaniem jakuchs gejuchow ale tak czy inaczej najlepsZe sa instrumentalne kawalki usmiech.gif zryj kkal cwelu
  • gość 2016.03.29 [23:56]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...