Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocisław

UK to jeden wielki slums

Polecane posty

Gość kaca00
polecam każdemu kto uległ wypadkowi w UK i ma problem odzyskaniem odszkodowania firmę http://ekoclaim.co.uk/ są specjalistami w odzyskiwaniu odszkodowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i doczekalismy sie linku do vloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraj iscie depresyjny:) dlatego nie lubie socjalizować sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty świń
no i co świnie? zatkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta swinia to musi byc jakis fetysz, ewidentnie. Ale wracajac do tematu, musi pan dysponowac jakims wehikulem czasu: praca (za 3,5tys oczywiscie- jak juz wspomnialem wczesniej), szkola, no i suedzenie caaaaly dzien Na forum oddajac sie przyjemnosci uzywania tych samych 3 epitetow wobec kazdej nuewinnej osobu poruszajacej temat emigracji. Chyba ze,...... Ta praca to siedzenie Na forum? (czyt. platny troll!) hm, wszystko uklada sie w logiczna calosc. No i te naumyslne nie wklejanie linkow Na youtube odkad ludzie zaczeli to wytykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków ledwo wiąże koniec z końcem i żyją od wypłaty do wypłaty. Tak wygląda powszechny dobrobyt w zdrowym, polskim kapitalizmie. Za to polscy pracodawcy budują sobie luksusowe domy i kupują nowiutkie samochody. Nic dziwnego skoro płacą najemnym jedną piątą z tego co powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniom nasze głośne NEIN
a paszła ty won, do chlewa - szwino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloz firme i plać pracownikom 10000zł swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwindele
moge płacić w szwiniach????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale was ci polscy pracodawcy dymają a wy ani me ani be. Jak te głupie, polskie świnie robicie na nich i jeszcze się uśmiechacie. Dobrze wiecie że albo mordy w kubeł albo wylot na zbity pysk. Tylko pogratulować powszechnego dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest to że w PL pracy nie brakuje. Przecież nie po to zmienialiśmy ustrój żeby byle buc, nieuk i leń żyli w dobrobycie. Wystarczy, że Kowalski zarabia jedną piątą z tego co na zachodzie, bo przecież w PL wszystko jest takie tanie. Każdy ma to na co zasługuje. I tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie dyma. Zarabiam w PL 5cyfrowa sume. Programuje w pythonie c++ shell scripting i teraz doszedł ruby on rails. Biedatwo na zmywaku mysli ze w PL kazdy zarabia 1500zl :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ja tam wiem jak wy zarabiacie. Mieszkałem tam aż za długo i mnie nie będziesz opowiadał bajek. Jak jesteś programistą i pracujesz w PL to w dalszym ciągu zarabiasz jedną piątą z tego co powinienneś zarabiać. Tylko, że ty porównujesz swoją pensję z biedakami, którzy są dymani na stojąco. I masz nieco lepiej od nich co wcale nie znaczy że zarabiasz to co ci się należy za twoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo debil lewak socjalista sie znalazł co wie ile powinni inni zarabiac :D zaloz firme i płac ludziom kokosy bohaterze na korycie w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby po co? Ja chcę żebyście dalej pracowali za bezdurno. Przecież my pracodawcy zasługujemy na to żeby żyć lepiej niż wy motłoch. Na tym właśnie polega czar zdrowego, polskiego kapitalizmu, że każdy ma to na co zasługuje. Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widze ze do repertualu doszedl "lewak" i "szwinia". A gdzie link do vloga? Musze obejrzez najnowszy odciniek koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumasz burku. Mam w PL dom lepszy niz ty masz pokoik w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaak, oczywiscie. Lewa reka programuje komputery dla Polskiego programu kosmicznego, prawa spamuje kafeterie a z nieba leca tysiace. No dajesz tego linka fo vloga? Musze posluchac wiejskiej gwary no i posluchac o jajecznicy i kielbasie, polskim piwie i jukejowskim syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1250,0 to moje pięć cyfr - w ukochanej POLsce kaczora i donalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1250,0 to moje pięć cyfr - w ukochanej POLsce kaczora i donalda x to twoje w uk gdzie za pokoim płacisz 700funa :D biedaku przywiazany do angielskiego koryta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, czyli kolega wygooglowal "pokoj w Anglii do wynajecia", wyskoczylo £700 i teraz wypisuje zgodnie z zaleceniami. Tak samo wygooglowana "pensja magazyniera" i bum! gotowe udawane wspomnienua z emigracji! A teraz link do vloga poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh pokoiki za 700f :D poza Londynem :D szybko drozeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dom zbudowany z lego i coraz wieksza dzialke gowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie klikajcie w te pedalskie linki bo sobie cwel zarobi te kilka groszy, zbiera smiec na piwo swiniak je/bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testo ma dziewczyne od dawna palancie :) szczam ci do ryja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to dziś nie ma już powodu do wyjazdu z PL bo nasze pe/nsj***ardzo się poprawiły. Niektórzy mają te aż 3.000 a szczęśliwcy nawet 5.000 i więcej. To jest już prawie tylko co na zachodzie a przecież nasze ceny są dużo, dużo niższe. Np mieszkanie w centrum Warszawy jest dwadzieścia razy tańsze niż w centrum Londynu. Czyli w PL jest lepiej, No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze pensje w PL bardzo sie poprawiły. EMigracyjne ciule siedzą i gniją w uk od kilku lat i nadal mysla ze wszyscy zarabiaja 1500zł bo oni tak zarabiali miernoty intelektualne :D :D oceniają innych po sobie buheheheheh....:D polacy pracujacy w PL maja lepsze domy niz anglicy, a tym londyńskim ciulom nie moze to przejść przez gardło bo wstyd im wrócić z podkulonym ogonem buehehheheeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×