Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocisław

UK to jeden wielki slums

Polecane posty

Gość gość
Ale kurfa emigracyjny poy****iec. O czym ty poyebie piszesz? Buehahahahaahhaahahahahahahahaahhaahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij z zazdrosci qrwo bez gustu behehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze do ciebie cos cwelu bo juz mam wolne do niedzieli buehehe a ty co szmato musisz jeszcze z********ac prztnajmniej do piatku i wtedy morda ujarana ze piatkunio a ja sobie robie 3 dni w tygodniu i zarabiam 5x wiecej niz ty robolu w 5 dni buehehe wlasnie pije sobie piwko relaksuje sie a ty gnijesz bo musisz rano wstac i z********ac za 7zl na godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz juz wklejac linki twojego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****y pedalski bingolu wuefisto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wydajesz piec razy więcej świnio i mieszkasz w zagrzybionym kurniku z dwoma kurkami hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cie posralo bueheheh od razu widac ze nigdy w UK nie byl :D ale juz mi sie nie chce powtarzac oczywistych rzeczy, zreszta kto jest ogarniety to wie a kto nie jak ta c***a powyzej to gnije na pokoiku cale zycie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testoviron przyznal w ostatnim filmiku ze jest wstretnym gejuchem i uwielbia lizac jaja bingolom BUEHEHRHRHE oraz rze robie lasek to jego hobby od kiedy pamieta. Nie wierzysz to sprawdz na yt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze robienie lasek kumplom*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pokoiku u starej ktora utrzymuje darmozjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testoviron jest hetero ma dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gownie to ty byłeś emigracyjny smieciu. Masz chatę bez kredytu w uka smieciu? Masz kurfo autko z salonu smieciu? Masz działkę budowlana smieciu i kilkadziesiąt tysięcy na koncie smieciu? W piec lat to wszystko ogarnalem w tym śmiesznym kraiku jakim jest uka smieciu. Czym ty smieciu chcesz mi zaimponować? Wynajmowanym kurnikiem z dwoma kurkami i tania wycieczka do Egiptu smieciu? Możesz mi co najwyżej obciągnąć z połykiem i ładnie, jak to masz w zwyczaju, jaja wylizać emigracyjny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz jak koles ci fika lodzika co nie? Heheh ty i te twoj***ajeczki, juz sam w nie uwierzyl utrzymanek matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testoviron ma dziewczyne? BUAHAHAH ktora by chciala takiego przyglupa, chyba tylko dmuchana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj emigracyjny nieudaczniku, cóż ci w tym marnym żywocie pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejam wypociny tego pajaca W gownie to ty byłeś emigracyjny smieciu. Masz chatę bez kredytu w uka smieciu? Masz kurfo autko z salonu smieciu? Masz działkę budowlana smieciu i kilkadziesiąt tysięcy na koncie smieciu? W piec lat to wszystko ogarnalem w tym śmiesznym kraiku jakim jest uka smieciu. Czym ty smieciu chcesz mi zaimponować? Wynajmowanym kurnikiem z dwoma kurkami i tania wycieczka do Egiptu smieciu? Możesz mi co najwyżej obciągnąć z połykiem i ładnie, jak to masz w zwyczaju, jaja wylizać emigracyjny smieciu. ogarnales w piec lat, nie , cieszysz sie ze juz nie masz styczności z emigrantami, to po c***a tu piszesz na sto procent zmyslasz, jedyne co to masz zal do wszystkich wkolo ze jestes bezrobotny, jakos o swojej pracy przestales pisac, ciekawe i nie pisz idioto do osoby ktora opisuje ze ma rodzicow w Szczecinie ze pochodzi z zapijaczonej wioski, bo to juz dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu myśl co chcesz i tak jesteś nieudacznikiem, a ja panem życia. Smieciu w przeciągu pięciu lat w tym śmiesznym kraiku jakim jest uka, osiągnąłem tyle, co ty nie osiągniesz przez całe swoje życie. Jesteś zwykłym przegrancem. Emigracyjnym odpadem polskiego społeczeństwa smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze tu smieciu, bo nie pozwolę ci bezkarnie pluc na moja kochana Polskę. Smieciu juz kiedyś pisałem, dlaczgo się tutaj znalazłem. Jesteś zerem. Zwykłym przegrywem,gnijacym w śmiesznym kraiku zwanym uka. Srac na ciebie smieciu, to za mało. Czym ty chcesz mi smieciu zaimponować? Wynajmowanym, zagrzybionym kurnikiem z dwoma kurkami i jakaś tania wycieczka na Majorke śmieciu? Prosze cie, nie bądź śmieszny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja psychicznie chory czloeieku nie mieszkam w UK a ty s********j do swojej zapujaczonej nory . ją nie osiągnęła tego co ty bo już dawno osiągnęłam więcej polmozgu . dwa mieszkania w Polsce , swoje za granicą i nie truj d**y smieciu bo nie o to w życiu chodzi by obrastac w dobra materialne sfrustrowany robolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seryjny skonczony dałn:) normalnie debil:) mitoman w welnianych skarpetkach od mamusi z grubym owlosionym piwnym brzuchem z*********jacy w brembo lub trw za 1000 zl bez premi i wolnego fascynujacy sie rapem popkiem i innego rodzaju gownem dla bezmozgich frajerow bez dziewczyny perspektyw znudzony zyciem i mieszkaniem z mamusia co pierze mu osrane z***bane majtki zalosny typ i swinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil pewnie mieszka na wsi i doi krowy zeby na chleb miec:D a p******i o kokosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszni sa w ch/uj ci mysla ze wszystko wiedza o innych. Ten sam schemat pisania - ty jestes gownem, zmywasz kible a ja jestem panem zycia, w ch/uj bogatym, czego to ja nie mam. bingol, wuefista, filipcio aka cynik, testoviron - czy to jeden i ten sam przegryw? Pewny nie jestem. I niewazne. Sr/am wam do ryjow szmaty. Mam totalna wyjebke na to co myslicie o moim ukochanym UK i o mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukochana pokska ale musial wyjechac****ały lizac brytolom, zeby na mieszkanie w pl zarobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska dala mi świnio taka możliwość, bo na polskim paszporcie wyjechałem. Swinio w uka masz co najwyżej na kredyt zagrzybiony kurnik, który jest własnością banku. Yebana idiotka. Dwa mieszkania w PL buehahahahahahahaha chyba na swojej zapijaczonej wsi po babciach dostalas. Idź świnio lizać jaja, a nie tutaj kocopoly o swojej marnej, emigracyjnej egzystencji piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje to jest co najwyzej gowno, które w tym UK tak namiętnie sprzątasz, emigracyjny przegrywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polska dala mi świnio taka możliwość, bo na polskim paszporcie wyjechałem. xxx to są te wielkie możliwości które kraj daje młodym ludziom??? paszport??? to tak jakbyś chwalił matkę, która nie dawała ci jeść ale za to wygoniła z domu - takie dała ci mamusia wspaniałe możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×