Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zina86

ulubiony sklep internetowy z polskimi kosmetykami w UK

Polecane posty

Witam dziewczyny, chciałabym zapytać, czy macie jakiś ulubiony sklep internetowy z polskimi kosmetykami w UK? czy używacie polskich kosmetyków będąc w Anglii? przywozicie sobie jakieś kosmetyki z Polski? dziękuję z góry i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja uzywam kosmetykow firmy Bandi, sprowadza je polski salon kosmetyczny w moim miescie wiec zaopatruje sie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dzięki z aodpowiedź. ktoś jeszcze? Ja np. uwielbiam Ziaję. I Dax Cosmetics! Chociaż uzywam w wiekszości angielskich kosmetyków, to zawsze przywożę coś z Polski. ale gdybym miała możliwość kupowania po dobrych cenach w Anglii kosmetyków polskich to chyba tylko taich bym używała. Wy też jesteście takimi patriotkami?:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSEDFGRT
A jak ja zobaczyłam,ze krem Ziaji kosztował prawie 3 pf to sie zdziwiłam,az taka patriotka nie jestem-wybrałam cos tanszego i z uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
u nas można dostać te kosmetyki w kilku sklepach spożywczych, więc nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza wielka
a jako mozna kupic w uk krem tanszy niz 3? Cos Ty kupila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty sue
ja tez nie jestem patriotką i kupuję brytyjskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSEDFGRT
a Nivea małą o niebo lepsze od śmierdzącej ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fpdjpfjpjhpdjhpdkjhped
www.dobrekosmetyki.co.uk gorgeous-you.co.uk www.xant.biz www.twojekosmetyki.co.uk tyle wygooglilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polskich nie kupuje
kupujac kremy w Anglii zwracam w dodatku baczna uwage czy aby nie sa produkowane w Polsce :O Bo zamiast porzadnego kremu bede miec podrobe na maksa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki Ziaji ani nie pomoga ani nie zaszkodza- tak mi powiedziala kosmetyczka. Dlatego inwestuje w profesjonalne kosmetyki Bandi (ceny nie sa jakies kosmiczne na szczescie w granichach 10-15 funtow). Ewentualnie kupuje tez Vichy lub La Roche Possay (w lokalnym bootsie). Online kupuje kosmetyki do wlosow- przez dlugi czas uzywalam Matrixa, ostatnio sprobowalam Joico- seria K-pax (ok L12 szampon, tyle samo odzywka) i jestem zachwycona wiec przez jakis czas pozostane przy tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak nie lubicie polskich kosmetyków? dlaczego podróby? z tego co wiem, niektóre polskie kosmetyki (dr Irena Eris albo Inglot) są znane na całym świecie i cenione przez profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutka na sto dwa
polskie kosmetyki sa dobre, ale te do cery bezproblemowych. nie robimy wciaz dobrych kosmetykow do cer mieszanych, tlustych, naczynkowych i starzejacych sie. najlepsze kosmetyki pielegnacyjne do twarzy to marki francuskie i niemieckie, i zadne z firm, ktore robia takze kosmetyki kolorowe, bo to marketing tylko nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do farmaceutki na sto dwa
A moglabys podac jakies konkretne marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutka na sto dwa
marki dobre: Living, Dimension, Phyris, Thalgo, Thalion, Gernetic, Matis, Nuxe,Sothys. Polska dobra jest dermika, ale ogolnie zawsze jest tak, ze jednak firma ma dobry krem, inna tonik itp. wazne tez zwroic uwage na skladniki takich kremow, kosmetykow. wazne, zeby byl: kwas hialuronowy, retinol, a podstawowym dzialaniem musi być nawilżanie. wazny tez jest kolagen. pisze to odnosnie cery w miare mlodej - powiedzmy miedzy 25 a 35 rokiem zycia. poruszylam temat kremow glownie i pielegnacyjnych, nie zajmuje sie zelami, plynami pod prysznic, higiena intymna. odnosnie ogolnie kosmetykow, to trzeba je zmieniac, bo skora sie przyzwyczaja, takze nie mozna w kolko stosowac tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do farmaceutki na sto dwa
Dzieki za odpowiedz. Szczerze mowiac marki, ktore wymienilas sa mi malo znane :( Mozna je bez problemu dostac w UK? Jesli tak to gdzie? Mam jeszcze jedna prosbe do ciebie. Moglabys mi polecic jakis krem do cery suchej, tylko nie jakis najdrozszy ale zeby byl w przystepnej cenia i dobry, mam 30 lat :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekcja stylu dziwczyno
farmaceutka na sto dwa- zastanawim sie gdzie miszkasz, z tych marek które wiminiłas to tylko NUXE jest dostepny w Uk i w polsce na chyba,. pozostałę to regionalne francuskie marki chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w UK zwykle
kupuje kosmetyki Weleda (przez internet), mysle ze jesli chodzi o sklad to zadne polskie specyfiki nie sa w 100% naturalne i bazujace na naturalnych konserwantach. Bardzo sobie cenie kosmetyki Dermalogica, na ebay mozna znalezc je taniej, polecam rowniez Burt's Bees( do cery suchej na noc swietny jest krem Evening Primrose z tej serii) i Neal's Yard. Poza Dermalogica, ktora lepiej sobie upatrzyc na Ebay (jak juz sie wie jaki specyfik do konkretnej cery) to wiekszosc produktow zamawiam ze strony www.feelunique.com, maja bezplatna wysylke a ceny nieco nizsze od innych sprzedawcow a wybor kosmetykow i firm ogromny. Warto tez poszukac firmy Babor, jest to marka niemiecka,ale tutaj dostepna, rowniez przez dystrybutorow na ebay, teraz ceny nieco wzrosly,ale dla porownania w zeszlym roku za 7 ampulek serum do twarzy w Polsce placilam 100 zl a na ebay okolo 13 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w UK zwykle
a z kosmetykow kolrowych to chyba najlepszy do tej pory podklad jaki znalazlam z Clinique Superfit Makeup, a jaki wydajny, wlasciwie wystarcza mi kilka kropel na jedno uzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka105
A ja kupuje glownie polskie kosmetyki, moge smialo polecic sklep www.gorgeous-you.co.uk Przesylka szybko doszla i bez zadnych problemow. W dodatku nic nie zaplacilam za przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demolka83
hej dziewczyny! odradzam zamawianie polskich kosmetykow z www.femme-cosmetics.com jest to firma nierzetelna i nieuczciwa...zamowilam kosmetyki ( na szczescie) za 15f 2 tyg temu i jeszcze ich nie dostalam...otrzymalam od nich maila, ze nie moga zrealizowac teraz mojego zamowienia bo nie maja tych produktow w magazynie i mam czekac...ale jak dlugo to nie napisali..odp im co o tym mysle i ze rezygnuje z tego zamowienia i jak na razie to cisza w eterze....nie mam ani kosmetykow ani pieniedzy...czy ktoras z was miala podobny problem z ta firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalogica jest przereklamowa
na. uzywalam ich kosemtykow przez prawie 2 lata- nie zrobilo to zadnej roznicy w mojej cerze. nie polecam. nie warte swojej ceny. za to uwielbiam Sanctuary i Soap and glory - boots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje kosmetyki Lancome
Naprawde warto wydac :-) Nie oszczedzajacie dziewczyny na porzadnych kosmetykach, na dluzsza mete to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezproblemowa
Najczesciej kupuje angielskie kosmetyki w Bootsie. Sa znakomite, apoza tym komu chcialoby sie zamawiac cienie, kremy itp z Polski, skoro teraz jest juz taki wybor kosmetykow, szczegolnie w Bootsie, ze moznaoczoplasu dostac. Poza tym nie uwazam,zeby polskie kosmetyki jakos szczegolnie przodowaly w Europie... Aczkolwiek mam kilka swoich ulubionych. GlissKur, odzywka w sprayu do wlosow, polska henna do brwi i rzes (o niebo lepsza od tych z Bootsa) i niektore produkty Eveline, np. balsam do popekanych piet. Lubie rowniez wode toaletowa C-Thru. Czasami zamawiam ze strony www.m-shop.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w UK zwykle
nie zgodze sie z osoba, ktora pisze ze Dermalogica jest przereklamowana. Ja uzywam jej juz okolo 3 lat i wlasnie widze spora roznice w cerze, szczegolnie po kosmetykach oczyszczajacych czy Precleanse/zel do mycia twarzy i tonik (odpowiedni do naszej cery), bardzo dobry jest Stress Relief Oil, ktory ja mieszam z ich mineralnymi solami do kapieli i robie sobie tak peeling do ciala, albo dodaje kilka kropli oleju do balsamu do ciala. Moze ta osoba powyzej uzywala innych kosmetykow wczesniej i lepiej sie sprawdzily, ale u mnie Dermalogica jest podstawa. Tez lubie Sanctuary Spa,ale do pielegnacji ciala, do twarzy jeszcze nic nie kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w UK zwykle
Co do polskich kosmetykow to kosmetyczka powiedziala mi ze mieszkajac w UK znajduje sie w raju maseczek, dobrych kremow itp. i warto z tego korzystac wiec poza moja ulubiona mascia z vit.A z Polski nie przywoze kosmetykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka A
A moglabys podac marke tej masci bo szukam i szukam ale w uk zadnej dobrej znalezc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze fajny topic.Ja tez mam pare produktow z Dermalogica i sobie chwale,do makijazu uzywam Laury Mercier maja fajne kremy tonizujace,do pielegnacji uzywam roznie czesto E 45,uwielbiam Palmer's cacoa butter cudowny zapach mniam mniam,lubie tez olejki z Clarins .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w UK zwykle
do witaminka A - ta masc jest dostepna w polskich aptekach, kupuje ja jak jade czasami. Masc z witamina A - tak sie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×