Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość22999999999

UWAGA oszust PŁOCK

Polecane posty

Gość gość22999999999

Witam, Pragnę ostrzec wszystkich(szczególnie panie) przed oszustem i naciągaczem grasującym(jeszcze kilka dni temu na terenie Płocka). Pan(a raczej cham) wiek około 35 lat, łysy, około 185cm wzrostu, ubrany w czarną jesionkę, garnitur, eleganckie spodnie i buty, a także mający przy sobie czarną, skórzaną teczkę proponuje pracę(poprzez olx.pl na tzw "wyspę" w galerii Atrium Mosty). Następnie umawia się na spotkanie, omawia warunki pracy, wszystko ładnie-idealnie... Podpisujemy umowę, wszelkie formalności omawiamy. Pan wyłudza 50zł na odpis Krk(Krajowy rejestr karny), mydli oczy piękną sumką wypłaty, pełnym wymiarem godzin na start i wszelkimi pozytywami. Następnie umawia się, iż będzie dzwonił informując o godzinie rozpoczęcia pracy...po czym wyłącza telefon(czytaj: wyrzuca kartę i naciąga z kolejnego numeru kolejne osoby). Sprawa zgłoszona została na policję, aktualnie zgłosiło się już 6 pokrzywdzonych z JEDNEGO DNIA. Także, apel do Wszystkich - jeśli właśnie Ty zostałaś oszukana, nie zwlekaj i zgłoś to na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że ktoś ostrzega przed takimi naciągaczami. Co prawda, to stary post, ale na przyszłość lepiej uważać. Nie brakuje u nas tez ofert pracy gdzie jak przychodzi co do czego, to chcą płacić na czarno. ja jakoś nie mam zaufania do takich osób. a wy byście się zgodziły na prace na takich warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze można dostać dobra robotę w CNH czy Orlenie, a tak poza tym to sytuacja jest kiepska w Płocku, zwłaszcza dla kobiet. Ja od paru miesięcy mieszkam w Warszawie. Szukałam sobie pracy przez internet i dojeżdżałam na rozmowy kwalifikacyjne. Jakąkolwiek pracę znajdziecie tu praktycznie z dnia na dzień, na taką lepszą może trzeba dłużej poczekać, ale uważam, ze naprawdę warto się tutaj przeprowadzić. Badania wskazują, że w Warszawa nadal przoduje w całym województwie http://praca-mazowieckie.pl/jak-wyglada-poziom-bezrobocia-w-warszawie/ jeśli chodzi o rynek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałam przypadki kilku oszukanych ludzi z tym,że po całej Polsce. Dobrze,że ktoś się w końcu tym zajął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×