Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto w końcu...

Czy Foremniak na serio kręci z Maseakiem???

Polecane posty

Gość kto w końcu...

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejmy to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bronię jej
Ona w wywiadach zaprzecza, Maserak zaprzecza, więc jak jest naprawdę możemy się tylko domyślać. Myślę, że nie jest z Maserakiem, nigdy z nim nie była, ale po prostu przeżywa kryzys wieku średniego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że jest
Nie spędza się 'przypadkowo" wakacji w Grecji z partnerem z programu. Zwłaszcza pod nieobecność męża. W wywiadzie dla Vivy do niczego nie chciała się przyznać, ale można było wyczuć, że fundnęła sobie romansik. Coś wspomniała o "dojrzałości" w związku - że wówczas wiele można wybaczyć. No jakbyście to odebrały??? Moim zdaniem dała mu dupy na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem swoje...
no oczywiście że z nim kręci!!! Pokażcie mi osobe publiczną, która przyznałaby się do tego otwarcie!! Foremniak ma problem, bo z jednej strony mąż, 3 dzieci - z czego dwoje adoptowała 2 lata temu (pewnie teraz ma zgryz, że im rodzine rozwala), a z drugiej strony młodszy o 18 lat kochanek, za którym szaleje pół Polski. Robi z siebie idiotke i pewnie o tym wie, dlatego odmawia odpowiedzi. Hormony szaleją, Dziki już stary, a tu proszę - taki młodzian. Zfiksowała babka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGADZA SIE Z POWYZSZA OPINIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa rządzi
Nawet jeśl go zdradziła męża, to dziwię się, że Dziki przyjął to tak spokojnie. Nie pisano o jego wyprowadzce z domu, czy chociaż przeniesieniu się na kilka dni do hotelu. Więc co, ona powiedziała mu: "maserak mnie przeleciał", a on przyjął to tak spokojnie?? DZIWNE!! Mało kogo stać na taki gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
A ja życzę pani Foremniak wszystkiego najlepszego,to świetna aktorka,bardzo atrakcyjna kobieta,a jeżeli chodzi o znajomość z Maserkiem ,dla mnie bomba!!!fajny chłopak.To okropne ile jadu mają w sobie ludzie ,zawiść,zazdrość,NO KOMPEKSY i nuuudne życie!!! współczuję!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sghjoi
a ja jej zyczę żeby kiedyś Dziki zrobił jej to samo, co ona teraz jemu! I przestańcie do cholery z tą zazdrością! a czego ja mam jej zazdrościć? głupoty idiotycznego zachowania? taak bardzo jej zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten cały
MaSerek nie wart jest funta kłaków, pusty jak dzwon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorowa z kluseczkami
taaaa, mam kompleks bo nie puściłam sie z młokosem co nie potrafi zdnia prostego zbudować:-0 Każda z nas jest nudna, nie wie co to szleństwo i kipi jadem bo jest szczęśliwa od wielu lat z tym samym chłopem, alba ma kręgosłup moralny, albo normalne zdrowe zsady :-0 żałosne są te wypowiedzi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie kurde
Dziki nie komentuje, a wyyyyyyy bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×