Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debra morgan

dexter 4 sezon

Polecane posty

Gość debra morgan

Obejrzeliście? Najlepsza seria poza pierwszą. A koniec ... zwalił mnie z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam możliwości. Ostatni odcinek jaki obejrzałam, to ten w którym szef policji (nie pamiętam imienia, ale mial podobne sklonnosci co Dexter) próbuje się pozbyć Dextera...co było dalej? i czemu końcówka jest tak powalająca? I o co chodziło z Ritą? Bo wiem, że ona nas miała bardzo zaskoczyć...proszę napisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham debre
Można obejrzeć też odcinki on line na kino-pecetowiec.pl zgadzam się, 4 seria dorownala pierwszej,a koncowka szokujaca. Historia zatacza krag:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dexter to najlepszy serial,uwielbiam go.Na początku czwartej serii myślałam że będzie nuda sielanka rodzinna,jednak okazał się super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Świetnie też się czyta Dextera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adssdsas
Dla kobiet śmierć Rity to tylko niespodzianka. Dla facetów to prawdziwa tragedia bo Rita to ideał kobiety. We wszystkich serialach lansowowany teraz typ bohaterki to raczej idiotka i puszczalska o wątpliwej urodzie. (idiotka, która jakimś cudem jest doskonałym chirurgiem/prawnikiem/dziennikarką itd. żeby było śmieszniej). RIta na tym tle bardzo się wyróżniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alltheway
Jaką macie wizję 5. serii? Typowo amerykańskim zagraniem byłoby, gdyby synek Dexa także został teraz mordercą, a Dex uczyłby go kodeksu. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alltheway
wpisz sobie w google "kino pecetowiec" bo dokladnego adresu nie pamietam i w wyszukiwarce wpisz dexter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×