Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

alimenty pomocy

Polecane posty

Gość gość

czego sie mam spodziewac? zlozylam pozew.. 1 rozprawa sie odbyla a za 2 dni kolejna.. jak u was 2 rozprawa wygladala.. pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dzieckiem specjalnej troski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie? dalam wszystkie propozycje pracy dla niego. on nie pracuje tylko na bezrobociu u matki siedzi.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zarabiam 1950 netto. mieszkam sama z dzieckiem.. koszty utrzymania jego sa 1200 zl. ja nawet ubran sb nie kupie by dziecko mialo wszystko co potrzebne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jesteś przyzwoitą, pracowitą kobietą. I wspaniałą matką. Dlaczego na ojca swojego dziecka wybrałaś ostatniego żula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z nim bylam w zwiazku normalnie funkcjonowal. pracowal itd. Ale rozeszlam sie z nim ze wzgledu ze mnie nie szanowal i byl stanowczy - wszytsko musialo byc tak jak on chce.. Alimenty wnioslam na 600 zl. zabezpieczenie zostalo wprowadzone na 300 zl.. :( Boje sie ze wiecej nie zalatwie. A i od swojej matki otrzymal prawnika - wiec podwojnie sie stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma wyksztalcenie srednie. ponoc chodzil na studia (tak sie bronil na 1 rozprawie) dlatego nie moze pracowac ... ja zrezygnowalam z wyzszego wyksztalcenia na rzecz dziecka.. :( ni wiem juz co zrobic. Koszt dziecka bez wakacji ale ze swietami np. bozego narodzenia to koszt nawet 1400 zł. A jak beda wakacje to bedzie w danym miesiacu 2000 tys.. Ale niestety. na wakacje na szybko nie pojedziemy.. nie stac mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w związku? To ty robisz sobie dzieci ze związkowcami? A jak związkowiec jest stanowczy, to go zostawiasz i ciągasz po sądach? I pewnie teraz masz miekkiego związkowca..., albo takiego szukasz na gwałt. Kobito! Rozum ci się do macicy obsunął. Zrób coś z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wpadklismy bylismy narzeczenstwem. Do slubu nie doszlo ze wzgledu na jego zachowania.. Jak juz pisalam mieszkam sama z dzieckiem.. Czytaj ze zrozumieniem. Wpadka byla po 3 latach zwiazku. Slub byl planowany z data 04.11.2014. Mysle ze tez bys go zostawila jakbys dowiedziala sie ze masz do konca zycia mieszkac z jego matka BO on tak chce, sex jak on chce. Bylabys tylko jego wlasnoscia. nic wiecej. Dziwne ze odeszlam, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to ze mam sie tu tlumaczyc co gdzie i jak. Prosze o porady osob ktore mialy taka sytuacje, ze byla 2 rozprawa o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszalalas 1400 zł miesiecznie? To co ono je zupe ze złotych misek ? 4 osobowa rodzina zyje za 2000 zł i funkcjonują...a Ty sobie wydajesz 1400zł na dziecko ...widocznie Cie stać.... Widocznie jego wymagania nie pokrywają się z Twoimi wyimaginowanymi potrzebami dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 osobowa rodzina zyje za 2000 zł i funkcjonują... xxx Nie żyje tylko wegetuje. Ale 1440 zł na utrzymanie dziecka przy tak niskich zarobkach twoich to faktycznie bardzo duża kwota. Jak ją wyliczylaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale 1440 zł na utrzymanie dziecka przy tak niskich zarobkach twoich to faktycznie bardzo duża kwota. Jak ją wyliczylaś? xxx Normalnie, na potrzeby sprawy o alimenty ;) Powszechnie wiadomo bowiem, że dzieci w pełnej rodzinie kosztują o połowę mniej niż dzieci matek po rozwodzie (czy tam rozstaniu, wsio ryba). W pełnej rodzinie dziecko kosztuje rodziców 700-1000 zł. Po rozwodzie to samo dziecko kosztuje 1400-2000 zł. Czary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1400 zł to na dziecko może wydać osoba, która zarabia z 5 tysi, a nie nyndzota, która zarabia 2 tysi. Taka nyndzota to może wydać góra pińset złoty. Gdybyś skończyła studia. I twój chłopak skończyłby studia. I znaleźlibyście dobrą pracę. I ząłożyli rodzinę. To mogłabyś wydawać na dziecko 1400 zł. Ale ty, zamiast tego wszystkiego, gziłaś się z jakimś siurkiem po krzakach. I dlatego musisz się zadowolić wydaniem na swoje dziecko pińset złoty. To raczej sprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nikt nawet nie zapytal jakie sa koszty i dlaczego.. Za same przedszkole jest 600 zł. + Wyżywienie 300 zł mc. Wiec, juz jest 900 zł. A ubrania? Kosmetyki? Koszty dlugookresowe? Wakacje/ferie? Wycieczki szkole? Srodki czystosci? To maly alergik i musi miec prane tylko w proszku Hipoalergicznym co malo nie kosztuje. Ale lepie zjechac ze chce wyludzic pieniadze. Gratuluje pomyslowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:31 - jakbys czytal/a moje wczesniejsze posty ze ojciec dziecka byl kiedys inny to bys nie pisala bzdur o dawaniu w krzakach. niestety ale nie wszyscy sa cale zycie idealni. alkohol sie mu dostal do umyslu i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×