Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lidayy

czy nadal go kocham

Polecane posty

To skrócona wersja: w liceum poznałam pewnego chłopaka byłam jego pierwsza dziewczyna strasznie sie w nim zakochałam po pół roku zerwaliśmy o głupotę (nie przyszedl na moje 18 urodziny).Razem chodzilismy do szkoly wiec od wrzesnia codziennie mnie widzial. Wzbudzilam w nim zazdrosc nieumyślnie bo widywal mnie z innymi chlopakami wiec zaprosil mnie bysmy pojechali do zoo i znow bylismy para.Potem on zerwał bez powodu, powiedzial ze nie mozemy byc razem glupia sytuacja ja sama do tej pory jego nie rozumiem.I jak juz mineły 2 lata wydaje mi sie ze ja ciagle cos do niego czuje czasami piszemy ze soba, a gdy rozmawiamy przez telefon moj oddech jest przyspieszony i jestem calkiem inna.a gdy go widuje serce bije mi jak oszalale i jestem w oglupieniu nie wiem co mam zrobic.obecnie mam 20 lat i od roku jestem w zwiazku.uklada mi sie bardzo dobrze jednak powracaja mysli o bylym co zrobic to juz 2 lata chyba juz wszystkiego probowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Ania , jestem doradcą duchowym mówiąc potocznie wróżką, ezoteryką zajmuję się od najmłodszych lat. Chętnie odpowiem na nurtujące pytania o przyszłość Miłość itp. Proszę o zadawanie konkretnych pytań na e-mail : aniakonto@interia.pl wraz z datą urodzin i imieniem. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób udziela rad typu czas leczy rany itd., ale w mojej sytuacji to było nie do wykonania. Rozstałam się z mężem, mamy wspólne dzieci, niby jak to wyrzucić z pamięci? Ja po prostu powiedziałam sobie, że zrobię wszystko by on znowu był ze mną. I nie żałuję. Zamówiłam na niego urok miłosny ( strona chyba http://urok-milosny.pl) czekałam trochę czasu, ale powrócił. I traktuje mnie lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×