Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwa zawsze sprawiedliwa

Czy odebrac mu prawa do dziecka?

Polecane posty

Gość oliwa zawsze sprawiedliwa

Od dwóch miesięcy ojciec mojego dziecka zerwał z nim wszelkie kontakty: nie przyjeżdża na widzenia, nie dzwoni, nie pisze, nie zabrał na wakacje. Czy jest to dostateczny powód by odebrac lub ograniczyc mu prawa rodzicielskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba żartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjikji-kasia
tak ograniczyc mozesz bez problemu;))ale odebrac stale prawa nie da sie tak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa zawsze sprawiedliwa
jeszcze niedawno gnojek z policją przyjeżdżał po dzieciaka, że niby mu utrudniam, a teraz przepadł bez wieści :( nawet dobrze, że poszedł w diabły bo do bicia się brał jak dziecko odwoził wiem, że kiedyś się znów zjawi nie chcę znów tego cyrku przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkag
Mójex ma ograniczone właśnie z tego powodu , że przepadl na 3 miesiące i w tym czasie nie interesowal się kompletnie corką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milkag
OGRANICZONE a nie ODEBRANE, cielaku nie widzisz różnicy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkag
Do niezbyt SYMPATYCZNEGO AUTORA POWYżEJ Autorka topiku mówi o odebraniu lub ograniczeniu praw rodzicielskich -to po pierwsze po drugie-czytaj ze zrozumieniem po trzecie-obowiązuje tu pewna kultura , której tobie z pewnością brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkag
Autorka topiku pyta o możliwość odebrania lub ograniczenia praw rodzicielskich. polecam czytanie ze zrozumieniem-cielaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa zawsze sprawiedliwa
płaci alimenty; niedawno wykrzykiwał, że syna mi odbierze (przy dziecku), namawiał go do wspólnego zamieszkania; a teraz go olał po prostu!!!! robił ze mnie matkę-potwora, chorą psychicznie, a sam się wypiął na dzieciaka; chce miec dowód czarno na białym, że nie ja jestem ta najgorsza!!! i nie pozwolę, aby za jakiś czas kochający tatulek znów wywrócił do góry nogami nasze życie- dosc przez niego wycierpielismy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenie autorko
że wraz z mężem traktujecie dziecko jak narzędzie walki między wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa zawsze sprawiedliwa
jak to nie zaniedbuje dziecka, nie krzywdzi??????? naobiecywał mu bzdur i zniknął!!! a dzieciak cierpi; dziecko nie stanowi żadnej karty w żadnych rozgrywkach, chcę się zabezpieczyc na przyszłosc; przecież Ty, melni, też tak zrobiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa zawsze sprawiedliwa
nigdy mu nie utrudniałam widzeń; dostawał dziecko kiedy chciał i robił mu pranie mózgu; wytrzymałam to bo wiedziałam, że złe emocje kiedyś znikną; wytrzymałam przezwiska, wyzwiska i podnoszenie na mnie ręki w obecności dziecka; myślę, że moja obojętnsc go zniecheciła do wizyt u dziecka; przyjeźdźał się wyżyc na mnie, a nie odwiedzic dziecko; boję się, że kiedyś wróci i jednak nastawi dziecko przeciwko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkag
DO MELNI Mój były potajemnie wyprowadził się z domu nie pozostawiając adresu ani kontaktu do siebie.Ponieważ groził , że zabierze dziecko ze szkoły i nie odda załozyłam sprawę o wydanie zarządzeń opiekuńczych w stosunku do dziecka aby taką sytuację uniemożliwić. Sąd uznał to pzry wyroku jako powód do ograniczenia władzy argumentując , że wg prawa było to 'porzucenie dziecka przez ojca" Satysfakcja żadna bo myślałam , że nawet jeśli się rozejdziemy to będzie się zachowywał jak człowiek , że często będzie się cjciał z dzieckiem widywać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkag
melni111 ma rację- najgorsze są sprzeczki między rodzicami. Ale z tego co pisze autorka topiku wynika . ze starała się aby kontakty były ok. Trochę ją rozumiem bo ja mam z ex też takie przeboje o czym z resztą pisałam na osobnym topiku prosząc o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa zawsze sprawiedliwa
widzenia odbywały się poza moim domem; on ma inną rodzinę i zabierał tam dziecko; awanturował się kiedy otwierałam drzwi, aby wpuscic dziecko do mieszkania; wzywałam policję; wiem, że on znów cos knuje, aby mnie ukarac za ten rozwod; to psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkag
To trzymaj się autorko topiku-żadna rada tutaj nie pomoże , taki typ ludzi jest nieuleczalny. Może powinnaś porozmawiać co zrobić w tej sytuacji z Centrum Praw kobiet ?Tam są kompetentne osoby, na pewno coś poradzą. Oto telefon 0-22 621 35 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×