Odpowiedz na ten temat

moj mąż jest zauroczony córka bardziej niż mna

• karolna 31 krakowska zie 2009.10.25 [16:08]
    ameryki nie odkrylas ze jest jedna matka i jeden ojciec. a tatus niech sobie kocha ale jak chce byc z partnerka ktora mu zabrania kontaktow to niestety musi sie tego dziecka wyrzec tzn nie kontaktowac sie z nim. proste. kazdy jest dorosla osoba , rozumna wiec jesli ojciec kocha dziecko to zadna lafirynda nie da mu zamieszac w glowie a jak nie kocha to odrazu zrezygnuje z kontaktow z dzieckiem. juz nie uwazjmy dzieci za takie swiete krowy prosze was! one tez dorosna i beda tacy jak my dorosli, a to ze maja 2 czy 11 lat to sa lepsze, potrzebuja tego taty? moze taka kobieta go bardziej potrzebuje? ale po co sie nia przejmowac ona przeciez jest dorosla tylko dziecko to swięta gęś i to jemu trzeba nadskakiwac.
    na temat historii mojego taty nie bede cie przekonywac bo to nie o tym temat, jedynie chcialm Ci dac prosty przyklad z mojego najblizszego otoczenia
  • karolna 31 krakowska zie 2009.10.25 [16:10]
    do : założę się że wiekszość

po jakich ptokach?
    facetowi takiemu, terminy sad i sprawa rozowdowa sa dobrze znane wiec jaki ma problem by wysmarowac pozew i sie rozwiesc? nigdy moja droga nie jest po ptokach jesli chodzi o slub, rozwiesc sie zawsze mona a przestac byc ojcem nie. ot taka mala roznica. kpw?
  • karolino naprawdę jesteś taka 2009.10.25 [16:11]
    głupia, czy udajesz? Stara, wyrachiowana baba potrzebuje go bardziej niż dwuletnie dziecko? Chcesz namiary na jakiegoś psychoterapeutę? Bo mi się wydaje, że ktoś cię strasznie skrzywdził w życiu.
  • karolna 31 krakowska zie 2009.10.25 [16:16]
    oczywisic ez ebardziej go potzrebuje a dzieckim niech matka sie zajmie a ojcu bardziej potrzebne jest wsoarcie kochanki, przyszlej zony niz dwulatki, ak ciezko ci to pojac? ma sobie zmarnowac zycie skaczac kolo malego dziecka kilkanascie lat zanim nie dorosnie? a gdzie czas na ojca rodzine, nowe dzieci? ty egoistko jezyk.gif
  • ale facet który 2009.10.25 [16:21]
    opuszcza rodzinę dla jakiejś nowej pani naprawdę nie potrzebuje kontaktów z dzieckiem.
    Zresztą, to nie facet, to fiut.
  • gryzaczek 29 2009.10.25 [16:22]
    fiut? nociezko zeby c*pa pechowiec.gif
  • dwie łapki 2009.10.25 [16:26]
    @oczywisic ez ebardziej go potzrebuje a dzieckim niech matka sie zajmie
    A czemu tylko matka? Ona nie ma prawa do tego wszystkiego co ojciec? Zacytuję te twoje podłe "mundrości';
    "ma sobie zmarnowac zycie skaczac kolo malego dziecka kilkanascie lat zanim nie dorosnie? a gdzie czas na ojca rodzine, nowe dzieci?"

Nie ma tak dobrze moja droga. dwoje ich bylo w tym łóżku jak dziecko robili więc odpowiedzialność taka sama. I prawo do szczęścia również jedno dla matki i dziecka.

@a ojcu bardziej potrzebne jest wsoarcie kochanki, przyszlej zony niz dwulatki, ak ciezko ci to pojac?

Hehe dwie panny z którymi się spotykał po rozwodzie mój ex też tak myślały. NIestety (dla nich) okazało się, że mojemu ex było potrzebne i wsparcie kobiety i kontakt z własnym dzieckiem, dlatego znalazł trzecią, taką która to rozumiała lapka.gif
  • już rozumiem karolinko 2009.10.25 [16:28]
    twój tatus ci kazał spie**alać kiedys tam, bo ma nową rodzine i nie bedzie na ciebie czasu marnował. Stąd ta postawa.
  • karolna 31 krakowska zie 2009.10.25 [16:30]

no to pozostaje ci sie cieszyc, ze pomimo podsarzalego wieku, rozwodu i dzieciaka na karku ojciec twojego dziecka nie przerwal z nim kontaktu usmiech.gif
  • karolna 31 krakowska zie 2009.10.25 [16:31]
    ojciec mieszka osiedle dalej od nas,moja mama juz nie zyje i mieszkam z dziadkami a z jego dziecmi i z nim mam kontakt i z jego zona i nikt mi spierdzielac nie kazal.
  • karolna 31 krakowska zie 2009.10.25 [16:34]
    nie wiem co sobie mysli o mnie jego zona moze i mnie nie lubi ale nigdy nic zlego mi nie powiedzial, poza jednym zdaniem ale to jeszcze z czasow jak bylam malutka, ale do dzis pamietam. wiec mylicie sie ze sowje porazki zyciowe czy nieudane dziecinstwo przelweam tu na kafeterii. pisze prosto z mostu tak jak mysle bez zadnych wylewania zadnych zali
  • Na pierwszy rzut oka widać że 2009.10.25 [16:40]
    nie masz prawidłowego wzorca rodziny. Żal mi cię i tyle. Gdyby ojciec cię kochał to po smierci matki by sie tobą zajął a nie podrzucał dziadkom. Może nie wprost, ale powiedział ci spie**alaj.
  • karolna 31 krakowska zie 2009.10.25 [16:41]
    tak? zajal by sie 21 letnia dziewczyna ktora od zawsze mieszkala z matka i dziadkami pod jednym dachem? w mieszkaniu dziadkow jest moj dom. wiec nie powiedzial mi spie**alaj bo nie bylam 5 letnim dzieckim ktore wypada przygarnac po smierci matki. dotarlo? usmiech.gif
  • maico 2013.04.28 [03:38]
    nie masz najmniejszych szans w starciu z córką.Kiedys miałem dziewczynę z Giżycka tak fajną że myślałem o ślubie....jej dziecko kilkuletnie skutecznie nas podzieliło.Teraz jestem z kobietą 15 młodszą od siebie,ładną i tolerancyjną ale nie dażę jej 1/10 uczucia którym pałam do córki.Czasami krzyknę i przeklnę ale wierzcie mi że zamykając drzwi za wychodzącą L. do przedszkola wywołuje we mnie tęsknotę i smutek,mógłbym z nia siedzieć 24 na dobę.Przykro mi to pisać ale najlepiej bym się czul gdybym był jedyny w jej sercu.Nie potrafię wybaczać żonie przekleństw i inwektyw w stosunku do córki.Żona pochodzi z domu patologicznego i mimo wielu rozmów jej rodziną nie jesteśmy my ,czy ja a wciąż jej rodzina .Najgorsze jest poza przekleństwami jej stosunek w chwilach rozdrarznienia .Mdo córeczki .Moja reakcja w takich sytuacjach wywołuje koszmarną kłótnię i L.bardzo płacze. Mój brak reakcji (po kilku latach nauczyłem się milczeć)wywołuje u córki poczucie niesprawiedliwości i poniżenia godności( tego nauczyła się w przedszkolu!)Patrzy mi w oczy i pyta...tato bądź proszę sprawiedliwy,czy mama słusznie wymyśla mi od "gówniar którym napluje kiedyś w twarz" bo wbita spinka do włosów akurat zabolała i dziecko zakrzyczało?Drogie" Mamy" nie macie monopolu na dzieci,mimo że w 99% dostajecie je przy rozwodzie uważam jako tata L.,że nie zasłógujecie na nie z automatu. aSąd Najwyższy wyrządza dużą szkodę nie rozpatrując rzeczywistej sytuacji dziecka a tylko przekazuje je matce wraz z alimentami które nie oszukujmy się ale w wypadku dobrze sytuowanych kobiet przeznaczane są na ich potrzeby a nie dzieci.JAKO TATA L. OŚWIADCZAM ŻE POTRAFIĘ ZAOPIEKOWAĆ SIĘ CÓRKĄ 24 NA DOBĘ,POTRAFIĘ JĄ UBRAĆ ,NAKARMIĆ PRZECZYTAĆ BAJKĘ NA DOBRANOC,ZASYPIAĆ Z L. TRZYMAJĄC JEJ DŁOŃ ,POTRAFIĘ CHODZIĆ Z NIĄ NA ROWER,ROLKI,ŁYŻWY I HULAJNOGĘ BO NAUCZYŁEM JĄ OSOBIŚCIE NA TYM JEŹDZIĆ.POTRAFIĘ Z L. RYSOWAĆ WSZYSTKIE DZIKIE ZWIERZĘTA,OGLĄDAĆ MARTĘ PSA I UCZYĆ SIĘ LITER.POTRAFIĘ WYMYŚLAĆ JEJ BAJKI W KTÓREJ JEST KSIĘŻNICZKĄ ,POTRAFIĘ ZBUDOWAĆ DOM Z KARTONU I FIRANEK...........KOCHAM JĄ I JEŚLI ROZEJDĘ SIĘ Z ŻONĄ BĘDĘ O L. WALCZYŁ DO UPADLEGO. Uważam ze mogę więcej prtzekazać córeczce,mogę poświęcić jej więcej czasu,uwagi i zainteresowania.Potrafię jej nie PONIŻAĆ wytrzymywać jej chumory , odczytywać jej potrzeby i nastroje bez przykrych komentarzy.Drogie mamy tak bardzo walczące o swoje prawa,miejcie na uwadze mężów którzy będąc TYLKO FACETAMI kochają swoje pociechy i oddadzą za nie swoje życie.PIOTR
  • Przegrana żona 2013.04.28 [08:35]
    Autorko musisz uświadomić sobie fakt ze to nie dziecka nienawidzisz a siebie samej. Gdybyś czuła swoją wartość nie martwilabys sie o relacje ojca z maluszką tylko sama byś sie z nią pobawila czym zyskalabys w oczach męża.
  • kajka.najka 2013.04.28 [09:21]
    Maico świetnie napisane a w polsce sądy to farsa byle dzi**a dzieci dostanie.
  • Jestem ukryty... 2013.04.28 [09:27]
    PIOTR!!!
    Ty jakiś głupek jesteś.
    Te baby, pokroju twojej żony
    Znienawidziły ciebie, dlatego, że
    jesteś lepszym rodzicem od nich samych!
    A te, które chciałyby być przeciwko
    czyli po twojej jako ojca i rodzica
    stronie, także nienawidzą
    ciebie. One wszystkie
    pragnęły tylko
    Wykrzyczeć
    się na siebie!
    A ty im wszystkim
    swoim postem zamknąłeś
    gęby! I co teraz mogą napisać,
    aby nie wyszło że dziecko ma dwoje
    rodziców, a ty nie masz racji?????????????
    Jednym swoim prawdziwym wpisem zamknąłeś
    im te kąśliwe otwory gębowe. A one tylko chciały się pokąsać!oczko.gif
    Oj, potrzeby dziecka to ty może rozumiesz, ale potrzeby kobiet? Ni ch*ja!
    Oczywiscie, pozdrawiam ciebie i życzę owocnego wychowywania córki. Oby nie na taką
    zołzę jak te wyżej$#
    lapka.gif
  • Jestem ukryty... 2013.04.28 [09:49]
    A widzisz?
    Abyś nie był osamotniony...
    Teraz jest nas dwóch znienawidzonychusmiech.gif
    Już mnie nie ma.
    Pa, palapka.gif
  • kajka.najka 2013.04.28 [10:20]
    Panowie niektóre baby też trzymają kciuki za zmianę głupoty polskiego prawa.I tatusiom życzę znacznie częściej by mieli prawa do dzieci a mamusie sznurkiem zniknęły spod bram caritasu i opsu od przykrywką dzieci i gacha na boku.
  • ponieważ facet mysli 2013.04.28 [15:41]
    w życiu prawie wyłacznie penisem, to chce miec i kobiete i dziecko, trudno facetowi zyc bez seksu dlatego godzi sie na rózne kompromisy.
    A lepiej by zrobił gdyby zajął sie dzieckiem przez kilkanaście lat a dopiero potem zawracał głowę kobietom, które chcą mieć partnera a nie tęskniącego tatusia.
  • mklmjkmn 2013.04.28 [20:15]
    nie rozumiem co piotr chcial powiedziec
  • mklmjkmn 2013.04.28 [20:22]
    Moj maz nie ma dziecka, wiec to mnie osobiscie nie dotyczy. Ojcowie kochajcie swoje dzieci , ale nie oczekujcie zeby przyszle partnerki tez palalu uczuciem do nich. Wasze coreczki , sa dla nich wrzodem na dupie.
  • Superstar1 2017.04.16 [10:48]
    Prawdopodobnie jest tak dlatego, że urodziła wam się córka która jest bliższa charakterem twojemu mężowi. Musi pani znaleźć takie bodźce które będą konkurencyjne dla męża np. seks? A jak jesteście już za starzy na seks, to pewnym kompromisem jest spędzanie czasu we troje. Mąż pomimo że czuje bliskość do córki, to z jakiś powodów wybrał panią na małżonkę.
  • gość 2017.04.16 [11:51]
    Te dzieci sa wrzodem,bo mimo iż mają cechy tez po ojcu a tego przeciez kochacie,to za nienawidziec dzieciaka? proste,bo urodziła je inna kobieta,przed wami i zawsze pozostana rodzicami choc razem juz nie są.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...