Odpowiedz na ten temat

zostawił mnie dla rozwódki! nie umiem się pogodzić

• do Mirandaaa 2011.07.15 [11:52]
    Blad. Jesli czlowiek ma dobrze poukladane w glowie to nie zdradza, nawet jesli jest to zauroczenie i minelo. Ale tylko dobry, przyzwoity czlowiek.

• sedrftgyhujikodrftgyhujiko 2011.07.15 [11:55]
    oczywiscie ze sie jakis czas spotykal bo sk**wysyn nigdy nie zostawi mokrej cipy tak sobie najpierw zapewni druga mokra cipe by wsadzac czyli jakis czas manipuluje dwie cipy

http://www.youtube.com/watch?v=OoOaMpXXE_I
  • akszymka 2011.07.16 [09:16]
    dziękuję wszystkim za wypowiedzi, ale nikt mi nie wmówi, że on był bardziej winny od niej
  • oboje siebie warci 2011.07.16 [19:37]
    szmata i szmaciarz.
    Nie masz co takiego żałować.
  • do akszymka 2011.07.17 [21:05]
    Nie tyle nikt Ci nie wmowi, tylko nie chcesz uznac faktu - jestes slepa na fakty. Bardziej winny jest partner, co nie oznacza, ze nalezy ta pania uniewinnic. Wspolczuje Ci .
  • zostawiona a teraz szczesliwa 2011.07.18 [20:41]
    bylismy razem przed slubem 6 lat, po ślubie 3 lata a on oznajmił mi że poznał kogos i odchodzi...
    leczyłam sie długo, bolało, wiadomo...
    tak naprawdę nigdy nie poznamy pełnej odpowiedzi na pytanie dlaczego ktoś odszedł, po prostu przyczyn jest wiele...i nie ma sensu nigogo obwiniac...to nie ma sensu
    po prostu miłosć odeszła a Ty żyj swoim zyciem, musisz teraz odbudowac wszystko na nowo
    wiem jak Ci cięzko bo sama przez to przeszłam, wiele nocy przepłakałam samotnie, podczas gdy oni byli szczęśliwi i układali sobie zycie , ja płakałam
    los jednak jest sprawiedliwy...teraz ja mam nową miłosć i kocham kogoś z wzajemnością...czas leczy rany i jest wspaniałaym lekarzem i nauczycielem,
    widocznie los ma wobec Ciebie inne plany niz ten mężczyzna, bo może gdzieś jest TeN Własciwy, jedyny dla ciebie przeznaczonyusmiech.gif
  • a ja mam gorzej 2011.07.19 [08:25]
    Boże jak ja się cieszę jak widzę takie wpisy jak powyżej. Sama jestem tą porzuconą i pewnie na zawsze będę sama. Ale serce mi rośnie jak widzę i słyszę o takich przypadkach. Trzymam kciuki za WAS. usmiech.gif
  • gość 2017.09.02 [13:50]
    Rozwódka to taki społeczny odpad i ku......niech bierze. One nic nie potrafia dac oprocz zaczerowanej dziury
  • gość 2017.09.02 [13:51]
    Rozwódka to kobieta? Chyba 10 sortu
  • gość 2017.09.02 [14:47]
    Ooo,kolejny temat odkopales po kilku latach,żeby napisac jedno czy 2 zdania.
    A to co,rozwodka zmuszala cie,by z nia być?
  • gość 2017.09.02 [16:13]
    A co to jest "zaczerowana dziura"? Pewnie popełniłeś jakąś literówkę - ale jaką??
    Bo:
    - ta dziura wcale nie jest zaczarowana
    - ani też nie jest zacerowana - a już na pewno nie u rozwódek
    - zazwyczaj jest ZACZERWIENIONA. Ale to już nie pasuje do literówki oczko.gifusmiech.gif
  • gość 2017.09.06 [16:54]
    nic nie zrobisz

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...