Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wikaaala

KINO CO WYBRAĆ

Polecane posty

Czy wiecie co teraz ciekawego leci w kinach . Bardzo chciałabym iść na cos podobnego do filmu " Zanim się pojawiłeś " lub jakąś komedie ? Mogę prosić o szybka rade ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze chodzi do kina, zamiast ściągać nowości filmowe z internetu ???? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkac
Podobno coraz więcej Polaków właśnie chodzi do kina. W ubiegłym roku sprzedano coś ponad pięć milionów biletów. Przy czym wiadomo, że dzieląc to na mieszkańców wychodzi skromnie. Jeśli ja byłam w kinie z 12 razy na pewno to ilu ludzi nie poszło wcale ? ;) Komedie średnio mogę Ci polecić. Rżałam na trzeciej części Brygidy, chociaż niektóre gagi były żenująco płytkie. I w tym roku niczego śmiesznego więcej nie oglądałam w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A "Po prostu przyjaźń" widziałyście? W weekend otwarcia ok 200 tyś osób na to poszło. Fajnie, że polskie filmy nadal są dla naszej publiki ważne. A film w sumie polecam, uśmiałam się na scenach ze Stelmaszykiem i wzruszyłam na wątku z Więdłochą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na przed premierze La La Land i ogromnie polecam - rewelacyjny film. Az mam ochotę raz jeszcze się na niego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam po prostu przyjaźń i polecam. jeśli szukacie czegoś na rodzinny wypad, lub seans z przyjaciółmi to jak znalazl. lekki i przyjemny, ale zostaje się z jakąś refleksją, co jest fajne. świetnie spędziłam czas i stwierdzam, że miło się patrzy na młode pokolenie aktorów, a już traciłam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×