Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dowody,ze facet cie kocha,prosze pomózcie

Polecane posty

Gość gość

Byłam tak wiele razy nabrana przez facetów,ze mnie kochają,ze coś do mnie czują,że nie potrafie wyczuć już kiedy mnie facet mocno bajeruje Do kobiet, które są kochane przez swoich facetów i to CZUJĄ Podacie kilka zachowań facetów, ktore są dowodem na to,ze ON własnie was POKOCHAŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o kilka zachowań, które pokazują czarno na białym,że facet nie jest fałszywy i kocha na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy faceci to klamcy i manipulanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znosi wyjścia do sklepów odzieżowych bez marudzenia. Nie nakłania do seksu Zawsze znajdzie pretekst zeby sie odezwac (choć to nie reguła) Interesuje sie tym co z tb Wyręcza cie jak moze Nie wypomina błędów Nie ukrywa zwiazku z toba przed swiatem Sprawy miejsca wyjazdu zostawia do wyboru tobie, chociazby miał by byc to surfing na Bałtyku w marcu :D Woli spotkac sie z tobą niz z kumplami Woli odwołać spotkanie z kumplami jesli go potrzebujesz Stanie po twojej stronie w kłotni z jego matką/ojcem Jak mu nie ufasz wysle ci dowód niewinnosci bez fochów Nie boi sie rozmawiac o wspolnej przyszłosci Przynajmniej ja tak mam ze swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.10 Zaprezentowałaś się jako idiotka i do tego wredna, ale nigdy nie powiedziałbym tak o wszystkich kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wymiane punktów wszystko sie zgadza oprocz 2 punktów. .... raz wybrał kolegów...ale ja az tak bardzo nie naciskałam na spotkanie,bo lubi brac udział w zawodach to jego hobby i nie chcialam mu robic testów Przeciez ja tez nie zrezygnuje z zumby bo mi na trenigu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzieki za wymiane punktów wszystko sie zgadza oprocz 2 punktów. .... raz wybrał kolegów...ale ja az tak bardzo nie naciskałam na spotkanie,bo lubi brac udział w zawodach to jego hobby i nie chcialam mu robic testów x Nie ma za co. Ja też często świruje, że mój coś odwali, że nie kocha etc, ale widze ze to moje wątpliwosci tylko. Z tym wybraniem kolegów miałam na myśli zwykłe spotkanie, a nie jakies zawody. Ostatnio ja też z moim miałam taką sytuacje, ze musiał z kolegami jechac za granice na targi i nie było go w walentynki, no ale przeciez nie zabije go za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszce raz dzieki.Mialammpare watpliwości. Np opowiedziała mu,ze robilam kurs online, wysłalam odpowiedzi na pytania by otrzymac certyfikat, wczesniej wpłaciłam kase i centrum milczało, nie odbierali tel, myslalam,ze dałam sie naciągnac na kase.Opowiedzialam mu o swoim problemie,a on nie wiedzial jak pomóc. Tydzien temu jednak dostalam certyfikat po moich upomnieniach. Ale mój kochany do dzis nie spytał czy mnie oszukali czy nie Byłam załamana bo 100zł na ulicy nie lezy, a ja tydzien czasu robilam ten kurs. A on do dzis sie nie spytal czy mnie oszukali czy nie WIEM, PIERDOŁA, ale .......powinien sie zainteresowac tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sporze z rodzicami stanie po twojej stronie. Myślę ze to twardy dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem Ci, że faceci nie zawsze sie tym przejmują. Oni mają troche inną strefe komfortu niż my. Latwiej niz nam przychodzi im branie wszystkiego z dystansem i na trzezwy umysł Nie zawsze lubią sie dopytywać o wszystko, ale to nie znaczy, ze nie pamiętają. Ja np byłam w szoku jak powiedziałam swojemu o bolącym kolanie, a ze 2 tyg pozniej marudziłam mu ze mam ochote jechac do parku trampolin, a on na to "jak to? z bolącym kolanem?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok zapamietam,ze stanie po mojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz tylko zauwazyl "żyłkę" niebieską na moje szyji i powiedział"ale masz żyłe" ale nie zlosliwie tylko "zauwazył"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam za to kłopoty z cerą, sucha,wrazliwa, pory,czasami syfki....a on mimo to sie ze mną dalej spotyka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, ja mam AZS i wiecznie nic nie moge, ma przeprawy ze mną i nadal jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś super wymiana punktów - wszystko zgadzało się z moim ukochanym, a teraz z dnia na dzień mnie zostawił... było tak idealnie, a jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki powod rozstania podal tak z nia na dzien? Czyli faceci mogą UDAWAC? Ale coś ich w koncu musi zdradzac.I to nie jak odchodza ale w trakcie musza byc jakies sygnały ,ze on udaje I tego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawszepelnanadziei dziś gość dziś super wymiana punktów - wszystko zgadzało się z moim ukochanym, a teraz z dnia na dzień mnie zostawił... było tak idealnie, a jednak smutas.gif x Nie zawsze jest tak jak nam sie wydaje. My jak mamy coś na wątrobie z moim to o tym szczerze rozmawiamy. A zaufanie człowieka można łatwo nadszarpnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich dowodów własnie potrzebowałam.Twardych. Bo mozna trafić na wytrawnego gracza, ktory ma z kobiety tylko korzysć,to korzysta ale udaje miłość Na pewno zapamietam,ze ma stac zawsze w mojej obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ktoś jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej zaraz sie trolle zlecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tego stwierdzić jednoznacznie, co najwyżej można zauważyć że komuś zależy, ale z samymi uczuciami to różnie bywa... dziś kochasz, a jutro bez powodu ci przechodzi i sama nie wiesz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex po ślubie to jest gwarancja ze może ciebie kochać bo kazdemu zalezy na sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tak w dzien całe uczucie nie wygasnie. Ktoś chyba na wykładach z psychologii spał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tak w dzien całe uczucie nie wygasnie x Całe może nie, ale człowiek może nagle pojąć że związek w którym jest to olbrzymi błąd i że nie czuje jednak tego co powinien. Prawdziwe uczucie wymaga czasu i bardzo dobrego poznania drugiej strony, a to co czuje się w początkowej fazie, to tylko fascynacja/zakochanie i nie ma to nic wspólnego z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x Całe może nie, ale człowiek może nagle pojąć że związek w którym jest to olbrzymi błąd i że nie czuje jednak tego co powinien. Prawdziwe uczucie wymaga czasu i bardzo dobrego poznania drugiej strony, a to co czuje się w początkowej fazie, to tylko fascynacja/zakochanie i nie ma to nic wspólnego z miłością. x Dojrzały człowiek nie podejmuje decyzji o koncu zwiazku pod wpływem impulsu, chyba ze jest niepoczytalny Inaczej ZAWSZE jest to proces długotrwały. Prosze cie, nie ucz ojca dzieci robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chciałam tylko o wpisy ze sytuacjami, gdzie wasi faceci dawali wam jasne dowody miłosci, ktorych nie da sie ppojac za fałszywe, ktorych sie nie udaje, nie da sie udać, nie da sie zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspiera w trudnych sytuacjach,pomaga w miare możliwosci,broni Cie przed wszystkimi,ma dla Ciebie czas,martwi sie o Ciebie,stara pocieszyć itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależy mu tylko na seksie,nie będzie do tego dążył wbrew twojej woli,jest przy tobie nawet jak jestes chora smutna bez makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klupuje ci cos bezinteresownie, interesuje sie twoim zyciem jak sobie radzisz w pracy, chce sie z toba sotykac czesto, koledzy ida na bok, przestaje palic fajki i pic piwo dla ciebie.Moj powiedzial ze skoczy dla mnie na trampolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 powód: jest bardzo zazdrosny 2 powód: robi dla ciebie wiele, chce cię uszczęśliwić 3. powód: wybaczy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×