Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Obiecałem- nie okłamuję Cię nigdy, Kochanie:-) Pamiętasz- nasze spacery w deszczu, niebo zawstydzone, że nawet w najpiękniejszy wieczór równać się nie może z Cudowna Szarością Twoich Oczu... I wszystko później i wcześniej- tańczyliśmy, wciąż tańczymy, nie cienie nasze stąpają po tamtych ścieżkach- to Nasza Miłość, bijące niestrudzenie Źródło Odwiecznej Magii wszędzie tam, gdzie byliśmy razem...:-) Kocham Cię:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*... Tym jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aummmmmmmmm
Liryczna odwilż e-mail - sms - Kiedy mróz w sople pozamienia słowa płynące z ust ogrodu, w taflę lodową zetnie temat, to wagę treści da się odczuć. Zmrożone bryły poematów, kształty poezją wyrzeźbione, tworzą historie z księgi czasu, skłębionych myśli łapiąc moment. Stężałe chwile błyszczą w strofach, szadzią obrasta smutek wszędzie. Pora by uśmiech z wierszy powiał halnego wiewem ciepła westchnień. Wiersz Grupy Poetyckiej 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maaaaaaaamoooooo
litosci :o ale może jak masz swój topik nie będziesz się już uzewnętrzniał na KWA. Tu możesz pisac co 60 s KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM....................................................... aż ci ulży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa, których się uczysz, dlatego, że są wielokrotnie więcej, niż tylko słowami, oddajesz mi je i wiem, że są Tobą...:-):*:*:*:*:*... To Szczęście:-) Kocham Cię:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot2
Ktoś z KWA czytuje wszystkie topiki? Z szarością przesadziłeś, może jednak nie mam tak chmurnego spojrzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: kot2 Oczywiście, że nie jest chmurne, to Rozgwieżdżony Wieczór nad naszym Jeziorem, Kochanie:-):-):-):-):-) Kocham Cię:-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliardem sekund bez Ciebie, jak ginące gwiazdy, od których los odwraca wzrok, miliardem wieczności- tęsknię za Tobą... Tą samą tęsknotą, która w Tobie... A przecież czas biegnie, płynie, sączy się... ale nie stoi w miejscu:-) Kocham Cię, to Muzyka, która mnie budzi, przy której zasypiam, kołysze Ciebie do snu i pieści Twe Ciało każdego świtu...:-):-):-):-):-):-)... Kocham Cię!:-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot 3
milion gwiazd na niebie a wszystkie dla ciebie :D - KOcie 1 i wiem, ze mnie kochasz miłośćią szczerą i prawdziwą :P tak jak ja Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczenie każdego wieczoru, do upadłego, do całkowitego wyczerpania... Tak łatwiej czekać, Kochanie:-) Tęsknię... Kocham Cię, moja Cudowna Czarodziejko:-):-):-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest topik czy blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Każdej Twojej Myśli, w Każdym Słowie, które wypowiesz- jestem, Kochanie:-):-):-):-):-) Demon Nieistnienia zapomniał drogi do mnie:-) I tak zostanie:-) Kocham Cię, każdego dnia bardziej:-):-):-):-):-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalega cisza, choć nie jest bezdźwięczna, znasz tę muzykę, tak dobrze, jak ja... Bedzie Wczoraj, Pełniejsze, Bliższe, będzie każdego dnia:-):-):-):-):-)... Kocham Cię:-):-):-):-):-):-):-)... ZAWSZE:-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kot
to mi sie zle kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod gradem ostrych jak brzytwy odprysków lodu- jestem, tylko dla Ciebie!:-) Kocham Cię:-):-):-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze mi
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy milkniesz, mój świat pustoszeje... Nie, to nie tak. Zostają Myśli, dotykające mej twarzy, pamięć, Nasza Pamięć, Nasza Przyszłość:-):-):-):-):-)... TĘSKNOTA... Kocham Cię, moja Cudowna Czarodziejko:-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię, nie pozwolę zadnemu z demonów, by zadawał Ci ból!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię, jestem ciągle przy Tobie, wiesz, że tak będzie zawsze, Kochanie:-):-):-):-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły jestes kocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym Cudownym Słowem sprawiasz, że piasek przestaje obsuwać się spod stóp, bez krzyku znoszę każdy ból, Kochanie:-) Kocham Cię:-):-):-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kota
hmmm...odbrze być tak kochaną , ile w tym romantyzmu aż się rozmarzyłam ...(*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce bezlitośnie obnaża kamienie osnute bielą pustki, jak kości... Nie moje przecież:-) Nie będą już nigdy moje- jestem synem półmroku, a Ty spojrzałaś na mnie- Magia:-):-):-):-):-):-):-):-)... Kocham Cię ZAWSZE:-):-):-):-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot2
Coraz wyraźniej widzę, że jesteśmy jak dwa przeciwstawne żywioły... Twoje marzycielstwo i zapadanie sie prawie codziennie i mój twardy realizm. Myślisz, że uda nam się kiedyś to pogodzić? I w dodatku przeżyjemy tę próbę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzimy to od dawna, nie zauważyłaś, Kochanie?:-):-):-) A przyczyny moich stanów znasz wszystkie doskonale, Ty Jedna:-):-):-):-):-) I wiemy oboje, że nie będzie tak zawsze:-) Dokładnie wiemy;-) Przeżyjemy zdecydowanie więcej i dłużej, niż komukolwiek dane, Najdroższa moja. Wiesz też, że nie we wszystkich sprawach odrywam się od ziemi, chociaż staram się, żeby to było tylko niezbędne minimum. Zdaje się, że gdybym był inny, nie istniałby ten topik?:-):-):-);-):-):-) Kocham Cię całym sobą, właśnie Taką, Jaka jesteś- niemożliwie Cudowna:-):-):-):-):-):-):-):-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracają, chcąc zaskoczyć w chwili, kiedy nie próbowały nigdy:-( Ale My już wiemy:-)... Kocham Cię, moja Wyśniona😍😍😍😍😍😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*-*
Kocie - przeczytałam cały Twój topik.... Powiedz - można aż tak kochać ?? Tak kochać i nie móc być ze sobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: *-*-* Można, jesteśmy Prawdziwi:-) To nie jest ani powszechne, ani łatwe... Ale My wiemy, Co Nas czeka:-) I kiedy...:-) Prawda, Kochanie?😍😍😍😘😘😘 Kocham Cię, mój Spełniony, Najpiękniejszy Śnie😍😍😍😍😍😘😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*-*
Nie wiem - kot - Szczęscie to, czy smutek..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: *-*-* Szczęście, Tęsknota, Smutek, czasem porażający, ale przecież warto, rozłąka nie będzie wieczna... Nie mogłaby być. Więcej wiesz Ty, Kochanie😘😘😘:-)... Masz rację- wyczarowałaś mnie, tylko dla Siebie:-)😍😍😍 Kocham Cię😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×