Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Gość do kota
koty są milusie 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*-*-
Kocie - życzę Ci z całego serca, aby spełniły się Twoje czary, a może marzenia........... . Powodzenia, trzymam kciuki...............❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: *-*-*-, do kota Nas jest Dwoje:-), dziękuję w Naszym Imieniu:-) Kochanie- śnieg, jak nigdy, nie jest dzisiaj zabójcą, Nasz Ogień płonie na zawsze😍😍😍😍😍... Kocham Cię, moja Wymarzona Czarodziejko😍😍😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa kłamiące, że nie istnieję, wbijane podstępnie, gdzie największy ból- przecież są niczym:-) Jesteśmy My:-)😍😍😍... To takie proste: Kocham Cię😍😍😍😍😍😘😘😘... Z Wzajemnością:-) Widział ktoś szczęśliwszego kota?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot2
Widział:) Chyba mam kryzys... Przejdzie, jak zawsze, ale nie lubię dziś siebie. Do tego zimno mi:( Wiesz przecież, ze wbrew pozorom nie jestem specjalnie wylewna. Nie sądzę, zebym kiedyś się nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Jedna na całym świecie mogłaś odpowiedzieć, że widziałaś, Kochanie:-)😘😘😘... Nie musisz się niczego uczyć- dla Siebie jesteśmy otwarci od dawna:-)😍😍😍... A z demonami potrafię się mierzyć, jak nikt inny- wiesz o tym, Ukochana moja:-)😘 Pamiętaj, Ukochana moja- Kocham Cię ZAWSZE😍😍😍😍😍... Oczywiście, że tak samo wtedy, kiedy Siebie nie lubisz😘😘😘... A to na zimno😍😘😍😘😍😘😍😘... I wielokrotnie więcej, Kochanie, wiesz;-)... Kocham Cię😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot3
Nie boisz się, kocie, że jesteś za słodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: kot3 Wbrew pozorom nie jestem. W necie widać tylko część mnie, w realu wiele trzeba siły, żeby ze mną wtrzymać:-( Ale Ona kocha mnie takiego, jaki jestem:-) Kocham Cię każdym marzeniem, każdym snem, każdą myślą😍😍😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest beznadziejnie:-( Wciąż jestem piekielnie daleko:-(:-(:-( KOCHAM CIĘ!!!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej chwili, nie tylko, kiedy ze mną jesteś, oddaję Ci wszystkie ogromne pokłady czułości, o którą nigdy nie podejrzewałem siebie wcześniej, Kochanie😍😍😍😍😍😘😘😘... Tak bardzo Cię kocham, uwielbiam Każdy Ślad, pozostający po Twoim przejściu przez każdą codzienność- i zawsze Ci towarzyszę:-)😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Bardzo wiele dla mnie znaczysz ❤️Odkryję w Tobie więcej tej czułości :) Tylko...nie zapominaj, że i ja Cię kocham ❤️ ❤️ ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: mrau Z pewnością bierzesz mnie za kogoś innego- życzę Wam szczęścia:-) Ja mam swoją Czarodziejkę😍, na zawsze:-) I bardzo Ją kocham😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie 1
przypominasz mi takiego pojeba Piotra co miał topik o sensie miłosci. A może ty raczej kocica kochanica jesteś bo nadajesz jak baba. żaden normalny facet nie napisze czegoś takiego, nie wierzę w takich ekshibicjonistów w wydaniu męskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: kocie 1 Robię wyjątek po raz pierwszy i ostatni: gówno mnie obchodzi twoja wiara lub niewiara w cokolwiek. Żegnam. Po męsku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Piotr miał Księżniczke nie Carodziejkę, i ona była wolna a on jej zawracał głowę. I się biedak zdecydowac nie mógł. Dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie 1
no to dałeś popis. Taki subtelny, romantyczny, czuły, wrażliwy ...........chamski i prostacki. Upewniłem się tylko, że jesteś baba kochanica i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jesteś DUPEK NR 2
zaraz po ytm Piotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po najtrudniejszych, boleśnie raniących stopy scieżkach idziesz razem ze mną, Kochanie😍😍😍... To właśnie MY:-)😘😘😘 Kocham Cię, zawsze jesteśmy razem😍😍😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wykasowano mójk wpis ? :P Napiszę ponownie, nie o Ciebie mi kocie chodziło, ja mam swojego kota. A to jest tylko forum i o pomyłki łatwo :) Życzę powodzenia 🖐️ Moderatkoko, buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: mrau Pewnie, że łatwo o pomyłki, ale myślę, że ani Wam, ani Nam one się nie przytrafiają;-) Pozdrawiamy Was Oboje:-) Nie mam nic wspólnego z wykasowaniem Twojego postu, myślę, że ktoś się pomylił- to tylko forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie...😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘... Wiesz, jak Cię kocham😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za słodko
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mroku widzę tak samo dobrze, jak za dnia... A lustra uparcie pokazują migotliwe refleksy- mnie nie ma:-( Sanvean... KOCHAM CIĘ!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez puste lustra przychodzą do mnie, przecież uważają się za moich dozgonnych towarzyszy. Nie jestem jednym z nich, nie byłem nigdy. Chociaż ich odbić także nie widać... Wiem, że będę, kiedyś, Ta Przyszłość istnieje:-) Jesteśmy, Kochanie, JESTEŚMY:-)😘 KOCHAM CIĘ, PRAWDZIWY, NIE Z LUSTRA😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysięgam Ci, Kochana moja, nawet blizna nie zostanie:-)😘😘😘😘😘 Bardzo potrzebuję Twoich😘... Kocham Cię😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasłużyłem nawet na Cień Twojego Uśmiechu...:-( A Ty mimo to wciąż jesteś, Kochanie:-)😘😘😘... Kocham Cię, moja Cudowna Czarodziejko😍😍😍😍😍... Bardzo brakuje mi Ciebie...😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani czarodziejka ani kot
oto my, kot i czarodziejka Ani, pozdrawiamy rozowo ;) jestesmy tu jedna wielka rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×