Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Najdoskonalszy ogrodnik świata, od wielu pokoleń pracujący nad tym, by stworzyć różę najpiękniejszą wśród wszystkich, każdego dnia podziwiający jej urodę i doskonałość widząc Ciebie, Kochanie, natychmiast ściąłby ją, by podarować Ci, ze wstydem tłumacząc, że nie jest wystarczająco piękna... Nie jestem ogrodnikiem:-( Przyjmij mnie i moją Miłość do Ciebie, Najdroższa moja😍😘🌻 Kocham Cię😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mysz....
kot -> Ty to masz szczęscie.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
'"Przyjmij mnie i moją Miłość do Ciebie, Najdroższa moja Kocham Cię..." Kochany to najpiękniejszy dar dla mnie. gdziekolwiek będę tam on będzie ze mną bedą go miec ze sobą, w sercu:) Kocham Cie takiego jakim jesteś, jesteś Cudowny: Inny, taki prawdziwy, nie jesteś monolitem bezgłosą masą jak tysiące innych:) Jesteś Mój Bądz Mój Kocham Cię bardzooooo ❤️ Kocham i tęsknie 👄 Usycham bez ciebie jak róża bez wody ;( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
kot juz odpisuje sam sobie, pogięlo cię babo na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ćpacie
też chcę coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma obaw
uschniesz, napewno. Jedyne czego możesz być pewna to to, ze uschniesz, reszta jest niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja kot się naćpał
pisze sam do siebie i sam sobie odpisuje. jejku ty się lecz bo ci na mozg już padlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz CAŁĄ prawdę o mnie... Najokrutniejsze demony nie przychodzą z zewnątrz:-(... KOCHAM TYLKO CIEBIE!😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJOKRUTNIEJSZ PRAWDA
O tobie to świadomosć demonów, które w tobie siedzą i niszczą wszystkich których dotykasz.Możwsz się bardzo starać by nie wyszly poza twoje wnętrze, ale one są i gotują sie do wyjścia.Nie zwalczysz nigdy zla ktore jest w tobie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tego, co piszecie, jakie demony? o co chodzi, mozecie jasniej? :) czy tylko ja jestem taka prosta w obsludze? ;) pozdrawiam wszytskich i tych z demonami i bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
Znasz CAŁĄ prawdę o mnie... Najokrutniejsze demony nie przychodzą z zewnątrz... KOCHAM TYLKO CIEBIE!... Kochanie ja cie kocham:) TYLKO CIEBIE ❤️ Jesteś moim szczęsciem, ja Twoim Badzimy razem nazawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true
NAJOKRUTNIEJSZ PRAWDA O tobie to świadomosć demonów, które w tobie siedzą i niszczą wszystkich których dotykasz.Możwsz się bardzo starać by nie wyszly poza twoje wnętrze, ale one są i gotują sie do wyjścia.Nie zwalczysz nigdy zla ktore jest w tobie............... Te demony ma kazdy, a wyłaza wtedy jak obok nas jets nie TA osoba. jemu szczegolnie a zaszła za skore;) I Z, a reszta okey, zatem nie wmawiaj mu jakis demonow To one sa Demonami, niehc je szlag. To sa słowa jedenj i niech do niej powroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu razem
nie jesteście????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kot
cierpi na rozdwojenie, albo roztrojenie jażni i juz demony widzi pomijając to, że jest kobietą a pisze za faceta. Nie służy ci ta miłość kocie, skonczysz w czubkach, kaftan pewny na te demony co w tobie siedzą uśpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
Jesteśmy razem:) A teraz będziemy razem tak w pełni:) Własnie przez te Demonówy on taki biedniutki:) Kochany kotek, dobry i cieplutki, pełen miłości:) Miłośc mu służy odzył, wierzy, kocha, cche mu sie zyc:) Tylko te toksyny Demonowe:) Ale i ztym sobie poradził:) Kapnał co trzeba i dobrze. Jeszcze tupnac łapka musi na jedna demonowe, toksyczna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc bez gwiazd... I szalony pęd z tygrysami po lodzie... Wiedziałem, że zima będzie koszmarnie długa, najdłuższa w życiu:-(... To minie, Powód Najprostszy na świecie: Kocham Cię😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłem, które tylko dla Ciebie, Gniewem, który przeciw wszystkim Twoim wrogom, pulsem, niesłabnącym nigdy, bo serce tłoczy niestrudzenie w jednym, cudownie nieskończonym rytmie: KOCHAM CIĘ😍😍😍😘😘:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobieczytam..
Twój topik kot 1 ...................... i zastanawiam się kiedy Ci się znudzi......? Odpowiesz może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
kochanie bardzoo cię kocham❤️ ta zima długa ...szaruga Ale Twoje ciepło mnie ogrzewa, bardziej mogę czekać:) Mam siłę Tęsknie Kochanie bardzooo:) Chcę Ciebie Kocham❤️ Na nutke I-dur Cichutko na paluszkach Szepty Twe przychodza do mne z dali Tak szeptaj mi do uszka gdy będziemy razem, sami na nutke R-dur Chwycimy sie za rece i pobiegniemy tam, gdzie kwitna miłosne kaczeńce Finał randki będzie taki, że dam Ci Skarbie czułe buziaki 👄👄👄 Kocham Cie a kochanie moje w gwiazdy dzis wpatrzone Jak ja:) ❤️ when I see U;) ehhhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot masz rozdwojenie
jażni, posluchaj dobrej rady i idż się leczyć. To naprawdę chore kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
U;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
echh love U:) Ehh see U;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek by nie mowic
o kocie 1- nie brakuje mu konsekwencji ;) :D moze zaklady bukmacherskie to dobry pomysl ? ;) ile jeszcze da rade? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
see..........i umrzeć..........?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek by nie mowic
see...kota..i umrzec? :D laciatego, czarnego, rudego, bialego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
najlepiej tak z deczka łysego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek by nie mowic
to mlody musi byc jak jeszcze lysy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
ehh seee and love love and be with U:0 forever ehhh see u see u?:????:)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
nie ważny wiek.......... ważne serducho, co pod sierscią puka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×