Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

@: ani... Dziękujemy za pozdrowienia, Oboje:-) Mnie też nieco irytuje róż na sercach i ustach, wolę czerwień krwi, ale cóż począć- kafeteria jest dla kobiet przede wszystkim. Kocham Cię, moja Jedyna, moja Wymarzona Czarodziejko😍😍😍😘😘... Tęsknię...😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z każdego Brzegu, spoza każdej zasłony, w cieniu wszystkich drzew- uśmiecham się do Ciebie, Kochanie:-)😘😘😘 Kocham Cię, to cudowne Uczucie:-)😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsca wypełniające serce okropną trwogą... Trzeba przejść przez Nie z podniesionym czołem, dumnie spoglądając demonom prosto w oczy. Cena nigdy nie będzie zbyt wysoka. Jesteś, Kochanie...😍😍😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kota
romantyczna duszyczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możemy mieć takich topikowych \"sąsiadów\"! Kochanie, tak bardzo chciałbym Ci pomóc, przecież to jest okropne, NIE JESTEŚ SAMA! I nie odpowiadasz za wszystko! Właśnie, że także tutaj będę komentował. Kocham Cię, jesteś moim Jedynym, Niemożliwym, a przecież Rzeczywistym:-), Snem😍😍😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknota nie do wytrzymania... Znasz prawdę o mnie, Kochanie, wiesz, że prawie każdego dnia...:-( Ale nie będzie tak wiecznie. Także ta obietnica jest nie do złamania:-)😘... Kocham Cię, kocham do szaleństwa, opętanie z Miłości jest oczywiste- jesteś Czarodziejką:-)😍😍😍... Tylko moją:-)😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIK
Psik,psik na dachy ,mialczec won,a psik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa wypływające sztyletami z ich ust...:-(:-(:-( Nie pozwolę im wydostać się poza miejsca, w których tkwią, aż rozpłyną się we krwi. I znikną na zawsze. Kocham Cię, moja Szarooka, Niezwykła Czarodziejko😍😍😍😍😍... 😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadomość, że, choć to paradoks, mam jakiś udział w tym, że...:-):-):-) To Podwójne Szczęście i daje ZROZUMIENIE:-)... Jesteśmy, wbrew każdemu bólowi, Kochana moja😍... Przede mną, za mną, wszędzie mgła, spowity w nią jestem niewidzialny... Opadnie:-) I wiem, że rozpoznasz mnie natychmiast:-)😘 Kocham Cię, Magia wróciła do tego świata, kiedy dotknęły się Nasze spojrzenia😍😍😍... miau;-)😘😘😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakrany
co to za choroba? Jakas psychoza chyba albo nerwica natrectw do tego ze znamionami zniewieściasłości i infantylizmu (te serduszka) - lecz sie bo bedzie z a późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot musi się leczyć
ale na nogi bo na głowę to juz stanowczo za póżno. zreszta kot to baba albo jakiś zniewieściały chłop co się cofa w rozwoju i obecnie jest na poziomie szlaczków z kwiatkami - szkola podstawowa klasa 1-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot musi się leczyć
....Przede mną, za mną, wszędzie mgła, spowity w nią jestem niewidzialny... Kocie to Pomroczność Jasna , albo Jasność Pomroczna - do psyciatry, biegiem!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot musi się leczyć
......Świadomość, że, choć to paradoks, mam jakiś udział w tym, że... A to już jest naprawdę paradoks, że masz w tym jakiś udział. To jedynie świadczy o tym, że masz jeszcze przebłyski świadomości. Ale bez psychiatry i tak się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz
już te teksty kiedyś czytałam,ale były do mnie...zmieniłeś się w kota... to już wiem po co ci płytka z miusicalu ,,KOTY"... zaraz zwymiotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: jak możesz Mylisz mnie z kimś, tych słów nie usłyszał ani nie przeczytał ode mnie nikt dotąd, poza moją Czarodziejką:-) I nie słucham takiej muzyki. Pewnie za późno napisałem i miałaś kłopoty z żołądkiem- trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz
spadaj miałczeć gdzie indziej... zwymiotowałam ,ulżyło..przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet a niemiałczyciel
brawo Jak mozesz....tak trzymaj,podobasz mi się niech spada s..... to jakiś porąbany,albo homoseksualista prawdziwy facet nie pisze takich ckliwych tekstów,chyba że chce tylko podupczyć ale to i tak porazka a nie męzczyzna uciekaj jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna tak
Alescie sie przyp....do Kota A niech pisze, a niech ma swoja Czarodziejkę , co was to???? Ja tez mam swojego Kota :) tylko nie jestem Czarodziejką , ale Perełką .Pisz Kocie , pisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd tyle bezinteresownego jadu, głupiej, chorej nienawiści w ludziach?:-(... Właściwie niewiele mnie to obchodzi, choć dotyka Nas to nie tylko w necie, niestety:-(... Kochanie, nie zajdzie Księżyc, Gwiazdy nie znikną- jesteśmy Tam, Gdzie nigdy nienawistne spojrzenia ich nie plugawiły, mogą tylko wykrzykiwać obelgi z bezsilnej wściekłości. Słyszą i słuchają samych siebie. A My jesteśmy:-)😍... Kocham Cię😍- Ty WIESZ:-)😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakiś
ten kot to jakiś poj... genetyczny facet nie przynoś nam mężczyzną wstydu.. to jakiś gey czy co chłopie ty się lecz miłosć przez net-ha,ha,ha chłopie,...a na takiego szkoda słów pewnie do tego żonaty-he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego nic nie rozumieją:-D I wcale nie dziwi mnie to. Kocham Cię😍😍😍, nie tylko w necie;-)😘😘😘...mrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jest zonaty na bank
wiek - bardzo ponad 40 lat, kryzys wieku średniego, głowa siwieje, dupa szaleje. Albo kochanka takiego starszego żonkosia pisze co chciałaby słyszeć od swojego kochasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Ty kotuś
na mojego czuja wcale nie jesteś facetem ;) prawda? I przyznaj się wreszcie do tego, miej odwagę! Tylko z drugiej strony narobiłabyś wielkiego zamieszania w główkach kobiet, że niestety nie istnieją jednak tacy mężczyźni jakiego udajesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźnia-piękna rzecz,ten kto jej nie ma -ubogi .Jak to jest Kot1 z Tobą ,jesteś ze swoją czarodziejką razem czy nie ? Czy tylko ją sobie wymarzyłeś?Koteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: maly kwiatek Jesteśmy razem, choć jeszcze nie tak, jak tego Oboje pragniemy- to kwestia czasu. Wyśniłem Ją sobie, Ona mnie obudziła:-), tak już zostanie:-) Nie jesteśmy wirtualni, jesteśmy prawdziwi. Kochanie- z uporem godnym chyba lepszej sprawy niektórzy twierdzą, że nie istnieję, inni, że jestem kobietą- przecież jestem kotem, to chyba zbyt trudne dla niektórych;-) - Ty znasz Prawdę i wiesz, dlaczego tak trudno im we mnie uwierzyć;-) Kocham Cię, każdy atom mojego ciała, każda cząstka duszy są naznaczone Twoim Imieniem:-)😍... mrrrrrr;-)😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariował
z tym atomem twojego ciała to już przesadziłeś,a miód to tu się uszami przelewa.Następnej też się uleje ,jak poprzedniej.Ale sposób na zdobycie kobiety to dla mnie nie pieprzenie słodkich słówek w necie tylko czyny chłopie.Weź się w garśc.To już nie miałczenie lecz skomlenie bezdomnego psa,a od takich to z daleka..wygłodniałe toto i łasi się do wszystkiego co się rusza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kota .............
........Ona mnie obudziła, tak już zostanie ............ zostaniesz koleś .......z ręką w nocniku i wtedy obudzisz się naprawdę. Kocico zyjesz realnie, ale mrzonki masz wirtualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×