Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja powinna być powszechnie dostępna i darmowa

Polecane posty

Gość gość

dlaczego państwo ma decydowac co mozna a co nie? PRECZ Z KOMUNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa. Poparłbym pod warunkiem, że wszystkie nawiedzone lewaczki i ateistki, które zaciążyły, by się jej przymusowo poddała, aby nie przekazywać ułomnych genów dalej i nie wydawać na świat kolejnego pokolenia motłochu . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w komunie była dostępna legalna aborcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram - każda feministka powinna miec możliwość. Przecież one nie chca się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa. Poparłbym pod warunkiem, że wszystkie nawiedzone lewaczki i ateistki, które zaciążyły, by się jej przymusowo poddała, aby nie przekazywać ułomnych genów dalej i nie wydawać na świat kolejnego pokolenia motłochu . . . x właśnie chciałam to napisać:D chyba lepiej nigdy się nie narodzić niż mieć taką "kobietę" za matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ale tylko pierwsza aborcja. Przy drugiej nalezaloby babie wyciac plod razem z macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby czemu darmowa?? :P darmowa to dla tych co usuwają ze wskazań a reszta niech płaci za głupote albo duże pieniądze albo wychowuje dzieciaka. Jak dla mnie tez mogłaby być powszechnie dostępna ale ceny naprawde wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod warunkiem ze zwolennicy aborcji najpierw sami się jej poddadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcji chcą tylko puszczalskie albo feministki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że to antykoncepcja powinna być darmowa, a nie aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego cokolwiek miałoby być darmowe? wyprodukowanie antykoncepcji kosztuje, praca zabójcy dziecka tez nie ma nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja jest dostępna i legalna pod warunkiem że ciąża to skutek g****u , lub ciąża zagraża życiu matki lub dziecko ma jakąś poważną chorobę która uniemożliwi przeżycie A winnym przypadku kiedy chcesz się p*******ć z każdym gdzie popadnie to za to płać i jeszcze jedno ile razy będziecie katować ten sam temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te co nie chcą się mnożyć niech sobie jajowody podwiążą w czym problem ? wtedy kolejka facetów będzie mogła się ustawić jeden wyjdzie z niej drugi niech wkłada :O eh że was to nie brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet mnie oklamal mowiac ze nie pekla prezerwatywa , nastepnie ja szybko wyrzucil? A zalozmy ze ciaza pokrzyzowalaby mi plany, studia, zniszczyla zycie zawodowe, skazala na bycie robolem ? Stuknijcie sie mohery w glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz oddac dziecko nie musisz go nawet brac do domu lepiej oddac niż zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak bo wszyscy tu sa katolikami:D to Ty się puknij w k***wski łeb morderczyni:D i tak jesteś za tępa d****a na te studia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu tylko aborcja? Czemu nie każde zabójstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze juz miec skrobanke ,magistra i dobra prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się jest k***ą to ani magister ani praca Ci nie pomoże. chyba, że praca kata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłbym za przymusową aborcją. Bo np cyganie rozmnażają się jak króliki, a summa summarum to ludzie o bardzo niepożądanych cechach genetycznych i społeczne pasożyty. Prędzej czy później będzie trzeba to ukrócić. Po mojemu, taka cyganka, jak zajdzie w ciążę, powinna być zmuszona do aborcji, a wszyscy cyganie powinni być sterylizowani (obojga płci). To samo się tyczy np turasów zamieszkałych w Europie. Ci ludzie powinni mieć zezwolenie na pobyt pod warunkiem, całkowitej rezygnacji z prokreacji. Ludzie. Zacznijcie w końcu dbać o higienę rasową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ciemnota tutaj siedzi. Co za grajdol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy, ale Wasze wypowiedzi się kupy nie trzymają. Bo tak: chcecie aborcji, którą jeśli ktoś już zalegalizuje, to będzie to LEWICA, na którą tak najeżdzacie. Pamiętajcie, że to partie lewicujące były zawsze motorem postępu. Kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak postęp:D :D:D aborcja tylko dla lewactwa. selekcja naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motor postępu - aborcja, homosie, feminazistki nie zakrztuś się spermą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - mylisz się. Lewica zawsze była, jest i będzie wrzodem na ciele społeczeństw. Lewica, chce z silnej, szlachetnej jednostki uczynić skundloną miernotę, bezwolną, podatną na propagandę, odzwyczajoną od pracy. Lewica to degradacja społeczeństw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewaczki i tak lubią się sterylizować, więc myślę, że problem lewactwa sam się rozwiąże. Hitlerowski radykalizm jest zbędny - można nimi tak manipulować, że sami się wybiją co do nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moher z godz 14:42 jeśli ty tylko stawiasz na prezerwatywy to pogratulować zdrowego rozsądku ciekawe na jakie studia się wybierasz w takim razie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwaly sie kury domowe bez wyksztalcenia, siedzace na garnuszku u meza buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być lewakiem niż takimi nieudacznikami jak wy. To wy jesteście wrzodem na d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie potrafia procz rodzenia i wyzywania innych. Potem chodza po zasilki bo nie maja na utrzymanie swojej slodkiej gromadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×