Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak dwoch prezerwatyw u faceta,czy on mnie zdradzil? pomocy!!

Polecane posty

Gość gość

Prosze,niech ktos mi doradzi cos sensownego !!Jestesmy razem 1,5 roku,bardzo sie kochamy,ufalismy sobie,planowalismy wspolna przyszlosc,jednak mielismy ostatnio troche problemow i wyszlo tak,ze nie widzielismy sie przez 3 tygodnie.Wtedy ostatni raz spalam u niego z piatku na sobote.Skonczyly sie nam prezerwatywy,ostatnia zuzylismy w piatek.W sobote kupilismy nowe opakowanie.Wrocilismy do niego,dal mi plastikowy pojemnik,przelozylam je tam.Pozniej on zaczal jakas bzdurna klotnie,po czym poszlam do domu.Pisalam mu smsy,dzwonilam,on nie odpisywal i nie odbieral przez 3tygodnie.W koncu sie odezwal spotkalismy sie w zeszla sobote.Przeliczylam prezerwatywy-bylo ich 10.Powiedzialam,ze zdaje mi sie ze w opakowaniu bylo 12,a on ze nie wie i zebym nie wymyslala.ze pewnie kilka z nich zuzylismy..Nastepnego dnia poszlam do sklepu sprawdzic i rzeczywiscie bylo 12.I teraz co ja mam zrobic.Mam dowod i go jednoczesnie nie mam.Musze sama cos zadecydowac,niezaleznie od tego co on powie.On oczywiscie wypisuje,ze mnie kocha,ze mial tyle planow dla nas to lato itd.Ale przeciez nie moge tego zlekcewazyc,bo ich brakuje ! Z drugiej strony nie przyszlam do niego niespodziewanie,na sobote bylismy umowieni od 3 dni,wiec mial czas zeby kupic ewentualnie nowe gumki i je podlozyc na miejsce tych ewentualnie zuzytych.Czy moze chcial zebym to odkryla,zebysmy sie rozstali ? Prosze o pomoc bo juz 3 dzien sie tym zadreczam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu zdradził...,a może zrobił z nich baloniki na Święto Pracy, a Ty tego nie zauważyłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuwix
Należy wszelkie smutki zawierzyć Wielkiej Pramatce, a znikną one w mig jak kamfora! Cześć i Chwała Wielkiej Pramatce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno sprowadził sobie nową dziewczynę, i zaczęli się rochać, dlatego brak 2 sztuk, chyba chce ciebie pogonić bo znalazł sobie ładniejszą dziewczynę, szukaj nowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na temat, ale wyobraź sobie, że ja raz kupiłam w aptece tabletki antykoncepcyjne i po przyjściu do domu okazało się, że jednej brakuje! Poważnie! Jakaś pracownica apteki podkradla z pudełka jedna tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy i mamy związek bez TABU o wszystkim sobie mówimy. Intymność to ja i mąż zawsze jest przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody. Nie jestem tępa i zacofana by wstydzić się męża przy porodzie czy badaniach.Taka obecność przy badaniu czy porodzie łączy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony nie przyszlam do niego niespodziewanie,na sobote bylismy umowieni od 3 dni,wiec mial czas zeby kupic ewentualnie nowe gumki i je podlozyc na miejsce tych ewentualnie zuzytych.Czy moze chcial zebym to odkryla,zebysmy sie rozstali ? xxx widzę, że uwierzysz w każdą nawet najbardziej irracjonalną głupot byle tylko wyprzeć jego zdradę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz inne wytłumaczenie niż zdrada ale takie logiczne? No właśnie. Przykro mi bardzo z tego powodu ale pomyśl sama gość nie odzywa się przez trzy tygodnie, po seksie nie chce spędzać z tobą czasu. Zastanów się i bądź mądra. Nie daj z siebie zrobić śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuwix
Należy wszelkie smutki zawierzyć Wielkiej Pramatce, a znikną one w mig jak kamfora! Wznieś modły do Wielkiej Pramatki, a twój mężczyzna będzie Ci aniołem. Cześć i Chwała Wielkiej Pramatce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,ze szanse na to,ze one gdzies przepadly sa znikome,zwlaszcza,ze sama je przelozylam do pojemnika i wstawilam do szafki,nie biore nawet pod uwage mozliwosci wybaczenia zdrady,jednak nie chce zaprzepascic naszego zwiazku,bo jezeli tego nie zrobil ??Gdybym znalazla smsa,maila no nie wiem jakis namacalny dowod bylo by mi latwiej,a tak to pewnosci nie mam !niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Mialam to samo. Zniknely gumy.zdrada. Zrobilam mu to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssaa
Moze to ten sam? Z malopolski? Inne tez zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuwach
Należy wszelkie smutki zawierzyć Wielkiej Pramatce, a znikną one w mig jak kamfora! Wznieś modły do Wielkiej Pramatki, a Twój mężczyzna/Twoja kobieta będzie Ci aniołem. Cześć i Chwała Wielkiej Pramatce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Alissa nie z malopolski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćina
Należy wszelkie smutki zawierzyć Wielkiej Pramatce, a znikną one w mig jak kamfora! Wznieś modły do Wielkiej Pramatki, a Twój mężczyzna/Twoja kobieta będzie Ci aniołem. Cześć i Chwała Wielkiej Pramatce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
W kazdym razie takich gnoi nie brakuje. Ten "moj" ma od lat konto na sympatii i mnostwo kobiet widze bo z nimi chodzi. Do tego malego ptaka. To jego kompleks ktory nadrabia zdradami. Wiesz widzialam go z inna mlodsza ode mnie i on tuz po tym sie do mnie odezwal czy sie spotkamy. Innym razem tez z jakas szedl i znow. Takze nie tylko mi to robil. Taki s.qrviel. Nie daj sie oszukac na te gumy. Mi sciemnial udawal glupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuwix
Należy wszelkie smutki zawierzyć Wielkiej Pramatce, a znikną one w mig jak kamfora! Wznieś modły do Wielkiej Pramatki, a Twój mężczyzna/Twoja kobieta będzie Ci aniołem. Cześć i Chwała Wielkiej Pramatce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się masturbował w gumce, niektórzy są tak higieniczni, że tak robią, w końcu 3 tygodnie abstynencji dla faceta, który sobie regularnie używał, to długo. Z drugiej strony, żeby sobie ulżyć, mógł sprowadzić panienkę, i to jest bardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Pochodzilam z nim jeszcze i tez pozdradzalam. Raz przyszlam tuz po seksie z innym :) O wszystkim sie dowiedzial przypadkiem przeczytal moja poczte. Coz. Bywa ;) Oczywiscie on mial pretensje mnie chcial na wylacznosc jako jedna z dz.ivek. ale tak nie bedzie. Mam fajnego meza. A mialam po nim innych facetow. Piekna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Taaa. W gumie sie masturbowal :D Wiadomo co. Ja tez nie chcialam uwierzyc. To bylo 9 lat temu... wow. Jak ten czas leci. Do mnie pisal poznien co slychac i cY sie spotkamy ale konsekwetnie milcze. Najpierw go zwyzywalam za kare. Ale jednak lepiej milczec. Bo tak byl powod do bezsensownej rozmowy Autorko ja Ci kibicuje. Mozesz znienacka poprosic zeby pokazal Ci komorke. Mi ZA NIC NIE CHCIAL. to juz jest oczywiste czemu. Jak Ci jeszcze malo znakow. Jeszcze mi kolezanka potwierdzila ze widuja go z innymi ale ja juz wiedzialam. Mi wyrywal moj telefon zeby miec bezwglednakontrole co smieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:28-jezeli bylo by tak jak piszesz to moglby od razu mi o tym powiedziec,to chyba lepsze niz gdybym go miala podejrzewac o zdrade. Alissa..ja teraz tez chce jak najszybciej zrobic to z innym,bo inaczej bede sie zadreczac przez dlugi czas,a tak bedzie mi latwiej.Mialam tez taki sam pomysl,zrobic to z innym,a pozniej przyjsc do niego,ale to juz chyba nie ma sensu.Biore pod uwage jeszcze jedna mozliwosc,moze wcale mnie nie zdradzil,zwyczajnie schowal te gumki,zeby miec pretekst do rozstania.A przyznac i tak sie nie przyzna,bo mam cos na niego,jakbym go wydala,byc moze poszedlby nawet siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
A poza tym co to za SKRAJNY BRAK SZACUNKU nie odzywac sie 3 tygodnie pierwszemu ani nie odpisywac??? To juz jest oczywiste. Inna szpara wiec juz nie potrzeba dziewczyny. Wybacz brutalny jezyk. Ale mialam takiego patola ze nawet nie bede tu opisywac szczegolow jego skandalicznego zachowania. Ale jeszcze mnie nie bil bo inne ponoc tak. Ucieklam od tego scierva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Wiedzialam ze patol. Oni kojarza mi sie z kradziezami i narkotykami. Dno. Uciekaj. Stac Cie na normalnego. Tak jak mnie. Czulam sie brzydka a kochanek pomogl mi sie dowartosciowac. A pod koniec roku mialam 3 kochankow i tego gnoja. Ale juz nie traktowalam tego powaznie. On sie bedzie zapieral. Nie daj sobie zrobic wody z mozgu. Ja glupia nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Tamten "moj" nawet by nie pomyslal zeby chowac gumki dla pretekstu. To taki prostak ze nawet o tym nie pomyslal ze zauwaze. Slepa nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego liczyłaś prezerwatywy? Miałaś już jakieś wątpliwości? O co się pokłóciłyście? Czy naprawdę miał powód przez 3 tygodnie się nie odzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On idiota nie jest,nie wierze w to,ze zapomnial o tym ze brakuje gumek i ich nie podlozyl,pewnie to olal,bo i tak nie chcial juz ze mna byc.Albo rzeczywiscie zapomnial je podlozyc,bo teraz jak tak o tym rozmyslam,jak wygladal nasz ostatni sex w ta sobote,to jak poszedl zalozyc prezerwatywe wrocil jakis zdenerwowany,stracil ochote na sex,wsadzil mi kilka razy.po czym stwierdzil ze lozko robi za duzo halasu i sasiad slyszy....byl inny niz normalnie! a to bylo zanim sprawdzilam ile ich jest,wiec niczym sie nie sugerowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Widac intuicja podpowiedziala nam ze cos nie gra. Wiesz ten mial gumki chyba 3 w opakowaniu. A ja patrze nie ma chyba 2 bylo puste. A ze mna nie bylo 1.jakos tak. Ten gnoj uprawial seks 3x dziennie ze mna tak. Zuzyl jednopudelko i bral nastepne. Brudas nawet nie wyrzucil pustego. Nabralam do niego wstretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Wtedy mogl pokapowac ze policzysz. Cos bylo bardzo nie tak. Do tego to nieodzywanie. Jak chlopu zalezy to do tego nie dopusci chyba ze mysli ze go laska nie chce przed ewentualnym zwiazkiem Ale to zupelnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:42 nie mialam zadnych podejrzen,kiedys dla zartu raz policzylam ,ale to bylo juz dawno i wszystko sie zgadzalo.Tym razem cos mnie tknelo,jakos wydalo mi sie ich malo jak na nowe opakowanie.sama nie wiem jak to wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×