Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak dwoch prezerwatyw u faceta,czy on mnie zdradzil? pomocy!!

Polecane posty

Gość gość
wlasnie to nie byla klotnia,zeby mial powod sie nie odzywac,sam ja zaczal i to o totalna bzdure!!!wtedy juz wydalo mi sie to podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alisssa ty go przynajmniej widywalas z innymi,mialas dowod jego zdrady,a ja go niestety nie mam,z drugiej strony nie chce byc naiwna.poza tym jego dziwne tlumaczenie,ze my je zuzylismy,jak po zakupie tych gumek nic nie robilismy 3 tygodnie temu.no i on calkiem stracil ochote na sex w ta sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś nudzilem się, to założyłem prezerwatywe na kiełbasę, bo chciałem zobaczyć jak to jest poczuć w pupę. Przecież nie przyznalbym się, na co zuzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Chodzac z nim ANI RAZU nie widzialam go z inna. Skapnelam sie po: - gumkach - po tym jak nie chcial mi pokazac telefonu - i napoczatku iles miesiecy spotykalam sie z nim prawie codziennie pozniej brak ciaglasci spotkan zero odzewu jeden czy wiecej dni. To juzoczywiste. Ze bylam tylko do ******** i byla inna. Sorry - innE. Kilka razy odwolal spotkanie tego samego dnia. Masz oczy i uszy i widzisz to co widzisz. Nic wiecej ani mniej. Te brakujace gumy tez. Tak jak ja. Dobrze widzialam. Za to po zerwaniu tej farsy zaczelam go widywac z roznymi.a pisal dalej do mnie i mial konto na sympatii on je wszystkie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alisssa ja tez sie nie bede oszukiwac,wmawiac sobie,ze one gdzies przepadly,jesli mnie zdradzil chocby raz to bedzie to robil dalej.poza tym ta klotnia bez powodu...jakby to byla jakas powazna klotnia,jakbym mu powiedziala,ze to koniec to co innego,a tak nie bylo no i to nie odpisywanie na smsy przez 3 tygodnie,nie ma co sie oszukiwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego czy wy jesteście w ogóle w związku? Z opisu wynika raczej, że spotykacie się na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lalka do ry/pania ma jakieś prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziffki się pienią, że gum brakuje. :D Z żoną je zużył :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może walił się ogórkiem w kondomie? kabaczkiem? dynią?!!! nie śmierdziała jakoś dziwnie mizeria na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu AUTORKA Co to sa wogole za ostatnie komentarze !!!! Nie opisywalam tu historii calego naszego zwiazku,tylko ostatni epizod,bylismy w udanym zwiazku,tylko przez ostatnie 2 miesiace nam sie nie ukladalo,ale mimo wszystko nieraz sprawdzalam ilosc gumek tak dla pewnosci to chyba normalne !!! W koncu mielismy zamiekszac razem !!! on nawet nie wiedzial,ze to robilam zawsze sie wszystko zgadzalo !!Nazywacie mnie d*****,bo mielismy przerwe,po ktorej sie sptkalismy to chyba normalne,ze poszlismy do lozka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×