Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brakuje mi miłości, czuje sie samotna

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym poczuć się kochana, móc przytulić się do ukochanej osoby. Bardzo brakuje mi miłości, kogoś komu mogłabym zaufać, dzielić z nim troski i szczęśliwe chwile. Chciałabym kochać i być kochana. W dzieciństwie byłam bita i wyzywana, później załamałam się ponieważ bliska mi osoba zachorowała na nowotwór. Byłam w związku z mężczyzną który znęcał się nade mną psychicznie i fizycznie. Nigdy nie mogłam liczyć na wsparcie nikogo, zawsze musiałam sama sobie radzić. Nie chcę iść sama przez życie:( chciałbym mieć kogoś dobrego, kochającego. Samotność bardzo mi dokucza i już nie wiem jak sobie z nią radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutny życiorys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż zapłakałam, taka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci, miałaś bardzo ciężko. Może poszła byś do psychologa jeśli potrzebujesz się wygadać a nie masz do kogo. Bądź pozytywnie nastawiona, pewnie łatwo mówić, życzę Ci żebyś spotkała na swojej drodze juz samych dobrych ludzi i żeby się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Spróbuj spedzać więcej czasu na powietrzu, na spacerach (nawet sama) - przyroda dobrze wplywa na psychikę 2) i spróbuj przebywać więcej między ludzmi (basen, fitnes, siłka - tam też możesz isc sama bez przyciągania czyjejs uwagi) Jeśli będziesz robić jak w pkt 1 i 2 osiagniesz wewnetrzna harmonię, a wraz z harmonią przyjdzie wewnetrzne zadowolenie, radość z zycia, z drobiazgów, uśmiech, szczęście. To z kolei sprawi ze bedziesz lepiej postrzegana przez otoczenie w tym równiez przez wartosciowych mezczyzn ( i kobiety:) ) To z kolei przeloży się na konkretne znajomosci, kontakty oraz przyjaznie:) oraz Miłość ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ściema. Ja naprawdę nie wiem jak sobie już poradzić. Nie mam z kim porozmawiać o tym realnie więc postanowiłam założyć temat na forum już w akcie desperacji. Ja nie użalam się nad sobą, na codzień jestem pogodna, uśmiechnięta przy ludziach, to przychodzi mi automatycznie. Mimo że w życiu naprawdę dużo złego mnie spotkało. Najgorsze dzieciństwo było. Ja się staram jakoś funkcjonować na codzień, wiem że każdy musi dźwigać swój krzyż, nie ja jedyna cierpię, ale trudno mi tak samotnej iść i się zastanawiam dlaczego nie zasługuje na miłość. Zawsze to ja się o kogoś musiałam troszczyć, pomagać, a w zamian zostałam wykorzystywana, bita, wyzywana. Ja się w pewnym momencie do tego przyzwyczaiłam ponieważ od dzieciństwa byłam poniżana i później dopiero doszłam do wniosku że tak nie można żyć. Mam rodzinę, ale nie mogę na nikim polegać z wyjątkiem tej ciężko chorej osoby, dla niej jestem silna, wspieram ją chociaż chyba sama już potrzebuje wsparcia że będzie dobrze, powoli brakuje mi nadziei. Nie chcę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zasługuje na miłość, znajdziesz tego jedynego który będzie Cie bardzo kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile bym dała żeby ktoś mnie po prostu kochał i był dla mnie dobry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1) Spróbuj spedzać więcej czasu na powietrzu, na spacerach (nawet sama) - przyroda dobrze wplywa na psychikę Też sie chcialem zrelaksować na lonie natury i jeszcze do lasu nie wszedlem jak mnie dzik zaatakował Właściwie to do konca nie wiem czego on ode mnie chciał, jak zaczął biec w moją stronę już nie czekałem na rozwój wypadków. Moją znajomą z kolei lis ugryzł jak była na ognisku Włącz sobie lepiej animal planet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rada żeby iść na silke albo fitness, masakra bo osiągnie spokój wewnętrzny haha smiac się czy płakać, Autorka nie ma fobii społecznej żeby radzić jej wyjścia do ludzi, ogólnie napisała ale można wywnioskować że życie dało już jej niezłego kopa, brakuje jej wsparcia, uczucia, ma ciężko chora osobę i musi jakoś dać radę, nie ma w nikim wsparcia, to jest smutne. Autorko musisz być silna, na pewno ułoży się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy potrzebuje milosci , jednak lepiej byc samej, niz samotna w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie hujki
15:45 hujek czy żartowniś zawsze zastanawiam się czytając pierdoły na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie hujki_
15:49 h*jek czy żartowniś zawsze zastanawiam się czytając pierdoły na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy spotkasz swoją miłosc, gdzie jej szukać , naapisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jesteś autorko?. Myślałaś nad poznaniem kogoś przez internet ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21 lat, nie wiem, nigdy nie szukałam kogoś przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli można wiedzieć, skąd jesteś autorko? Wystarczy województwo ;) Jestem w twoim wieku i również brakuje mi uczucia miłości... Może chciałabyś popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazowieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko :( Drugi koniec Polski praktycznie :( Pewnie dogadywalibysmy sie świetnie, ponieważ ja również jestem uczuciowy oraz oboje czujemy mniej wiecej to samo. Pewnie jesteś osobą delikatną, której do szczęścia wiele nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba rzadko spotykane cechy u mężczyzny. Jestem wrażliwa, co jest chyba moja wadą niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że karma zawsze wraca, będziesz jeszcze szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu twierdzisz, że wrażliwość jest wadą? Dla mnie nie jest ona wadą. Myślę, że to rodzi we mnie taki instynkt jakby opiekuńczy, którym chciałbym obdarzyć kobietę, dac jej bezpieczeństwo przed złem. Chyba mam za mało zajęć, bo znowu mam czas na myślenie o samotności itp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że przez to bardziej cierpię, jestem też wrażliwa na krzywdę innych i przez to dałam się wykorzystywać. Mi wieczorami najbardziej dokucza samotność, w wolnych chwilach jest nie do wytrzymania... Gdybym miała bratnia duszę byłoby mi jakoś łatwiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:37 jakbym czytał o sobie. W pracy nie mam czasu na takie myślenie więc jest spokój. To samo gdy w domu coś robię. Ja się wykorzystywać nie dawałem i nie daję. Na głowę nie dam sobie wejść. Przeszedłem już trochę w życiu i jedno Ci powiem: Jeśli masz dobre serce to oby d**y nie miała szklanej. Ludzie dla swoich celów potrafią zrobić wręcz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu brakuje , nie tylko tobie. Te wszystkie iphony czy inne wynalazki są rzekomo po to by ludzi szybciej ze sobą komunikować, łączyć. Tym czasem efekt jest dokładnie odwrotny.Ludzie odgradzają się od siebie. Stąd tyle samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak bym czytała o sobie . mam 20 lat i też nie czuje się kochana. mam brata ale on ma swoje życie i swoich przyjaciół. ja nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.20 prawda, no ale już mam nauczkę. Mnie już to wszystko dobija bo rzeczywiście w ciągu dnia jakoś to jest, ale teraz o tej porze to już dramat, możesz mnie wyśmiać ale przed snem przeważnie płacze tak mi to doskwiera bo nie ma do kogo się przytulić, z kim porozmawiać, nikt nie powie że kocha, że czekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.29 Ja mam siostrę, ale raczej mamy słaby kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brat pojechał gdziś z kolegą a ja siedze tu na kafe. męczy mnie samotność i tyle i nie wiem jak to zmienic no jestem nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×