Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scalii

Chodzenie z informatykiem + albo -...

Polecane posty

Słysząc słowo „informatyk”, kobieta która do tej pory nie miała bliższych kontaktów z przedstawicielami tego gatunku zaczyna projektować sobie w umyśle obraz chudego mężczyzny w kraciastej koszuli włożonej w zaciągnięte po paszki spodnie, któremu z nosa zsuwają się okulary w rogowej oprawie i który nie potrafi porozmawiać na żaden inny temat poza światem komputerów i nowych technologii (czyli dla standardowej kobiety nuuuuuuda…) Wizja randki z informatykiem to dla typowej kobiety katorga połączona z orką na ugorze. Tymczasem z informatykiem* warto się umówić. Oto dlaczego: 1. Informatyk umie naprawić Twój komputer (i zabezpieczy go tak, że drugi raz już go nie zepsujesz) 2. Informatyk umie naprawić inne Twoje gadżety (odtwarzacz mp3, który wymaga wymiany softu, nie stanowi problemu, a Twój mikser po naprawie przez informatyka będzie dodatkowo tańczył i robił kawę) 3. Będziesz mieć dostęp do najlepszego centrum rozrywki (informatycy szybko adaptują wszystkie nowości technologiczne, ich zestaw gadżetów elektronicznych jest więc zwykle imponujący) 4. Będziesz mieć super gadżety (Twój informatyk kupi Ci najlepszego smartfona pod choinkę) 5. Informatyk Cię nie zdradzi (a przynajmniej nie inaczej niż wirtualnie. Poza tym - czy widziałaś kiedyś rozchwytywanego przez kobiety informatyka???) 6. Informatyk zniesie Twoje najgorsze fochy (czy osoba która godzinami patrzy na mrówki cyferek przemykające przez ekran, bądź obsługuje klientów Neostrady, nie może nie mieć anielskiej cierpliwości i być super ZEN? ) 7. Informatyk będzie nosił Cię na rękach (w końcu jak Cię straci jak szybko trafi mu się następna dziewczyna?) 8. Informatyk nie zawstydzi Cię publicznie (to raczej spokojne i wycofane osoby, a nie głośne i nieznośne) 9. Informatyka łatwo jest znaleźć (wystarczy wejść do Internetu) 10. Informatyk jeśli obieca że zadzwoni, to zadzwoni (większość informatyków myśli zerojedynkowo, na zasadzie (if) obiecałem (then) dzwonię) 11. Informatyk nie rzuci Cię jak przytyjesz (informatyk nie dba o status społeczny i wizerunek - inaczej spaliłby kraciaste koszule) 12. Informatyk gwarantuje dobry seks (ma go tak rzadko, że w zastępstwie przeczytał w Internecie wszystkie porady na ten temat i jest prawdziwym ekspertem. Poza tym, po długiej przerwie będzie naprawdę zaangażowany) 13. Informatyka łatwo uszczęśliwić (wystarczy dać mu super-ekstra- wypasiony- nowy gadżet) 14. Informatyk będzie wdzięczny za to że się z Tobą umawia (informatyk nie ma wielu okazji do randek, każdą przyjmuje więc z wdzięcznością i atencją) 15. Informatyk umie być romantyczny (musisz tylko nauczyć się to rozpoznawać. I pamiętaj -nowe kości pamięci w Twoim komputerze, to wyraz największego zaangażowania) 16. Możesz wybierać w informatykach jak w ulęgałkach (informatyk nie jest popularnym materiałem na partnera, nawet więc jeśli masz 30 lat możesz mieć nadzieję że coś tam jeszcze dla Ciebie zostało) 17. Informatyk pamięta o rocznicach i urodzinach (ma w końcu tyle terminarzy i systemów powiadamiania przez maila, komunikator czy telefon, że nie jest w stanie przeoczyć ważnej daty) 18. Informatyk nie będzie wyglądał jakby miał pod pachami dwa telewizory (no, dla niektórych kobiet to akurat jest wada… ale za to informatyk na pewno nie będzie kazał Ci chodzić wraz z nim na siłownię) 19. Informatyk ma miłych kolegów (większość z nich rzadko ogląda kobiety inaczej niż na ekranie - kiedy już więc zobaczą jakąś żywą kobietę, są mili) 20. Informatyk jest prosty w obsłudze (nie spędził w okresie dorastania połowy życia na podrywaniu, manipulowaniu i uczeniu się społecznych interakcji, nie umie więc manipulować i mówi to co myśli) 21. Informatyk pomoże Ci rozwiązać większość problemów (umiejętność chłodnej analizy oraz kompulsywna potrzeba rozwiązywania trudności i dowiadywania się dlaczego coś nie działa, przenosi się również na codzienne życie) 22. Informatyk nie przerazi się Twoją rodziną (przez całe liceum wszyscy patrzyli na niego jak na dziwaka. Myślisz że zdziwi się tym, że Twój ojciec lubi nosić pończochy?) 23. Informatyk wprawi Twoją rodzinę w zachwyt (schludny chłopiec, bez kolczyków dookoła twarzy i włosów do pasa, który pomoże ojcu w problemie z komputerem, a babci na urodziny zrobi pokaz slajdów - kto by go nie pokochał…) 24. Informatyk jest doskonałym ojcem (ma morze cierpliwości, jest niewrażliwy na złośliwości i może grać z dzieckiem w gry komputerowe całymi godzinami) 25. Informatyk ma zadatki na bogatego informatyka (jeśli informatyk jest dobrym informatykiem, nie musi martwić się o pieniądze) to jest skopiowane z emocje.net. ale mam pytanie jak jest u was bo ja chodzę z chłopakiem rok i on jest na 1 roku informatyki i on jest o uzależniony od swojego laptopa internetu nowinek technicznych marki Apple ma już Phone 3G z netem wcześniej miał iPoda a jak uzbiera kupi sobie mac... I nie wiem co bardziej kocha, ( wychodzę z pokoju np po coś tam przychodzę on na necie buuu ) Już tego mam dosyć ale nie zerwę przez to że jest powiązany z netem bo go kocham a jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_tam
O przepraszam :) Mam pełno a właściwie większość kumpli informatyków. Sama jestem programis-TKĄ ;-). Ogrooooooomna masa moich kumpli, kumpli z pracy, kumpli ze studiów to fajni, ciekawi, przystojni mężczyźni. Do tego od dawna pracujących, samodzielnych, przy forsie. Jestem programistką i całkiem niezła ze mnie sztuka :P Zatem nie ulegać stereotypom :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programator
takie_ tam - kochana mijasz się z tematem lekko... Programiści to zupełnie inna kategoria ludzi niż informatycy. To jak noc i dzeń. Informatycy rzeczywiście nuuuuda, coraz to jakieś nowinki, gadżety ale konkretnej wiedzy za grosz. Duże dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btrtr6565gt
takie tam - w jakim srodowisku robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten_tego
Ehh...dziewczyny bierzcie lepiej fizyków. My znamy dokładnie dynamikę ciała,a jak weżmiemy kobietę w obroty,to dosięgnie pierwszą prędkość kosmiczną i odleci hen...daleko;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam 2
w wilgotnym bagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programator
Strony.....hmmm. Zawsze to lepsze niż biegać z tuszem do drukarek, albo odblokowywać koleżankom z pracy programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programator
Najlepszy będzie fizyk jądrowy! Ale na poważnie to gość ma rację. Fizycy to fajni ludzie. Szerokie horyzonty, analityczny umysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja tam wiem
Programator- chyba prograMISTA to taki wyspecjalizowany informatyk (w kierunku projektowania i pisania kodu programów i takie tam) i to ta sama kategoria ludzi :P Jeśli jednak uwazasz inaczej to czym oni się różnią jako ludzie ?? (A programator'y to są w pralkach xD) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btrtr6565gt
ja piszę biblioteki wykonawcze w asmie do drukarek wielkoformatowych, nudne ale satysfakcjonujące. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programator
Mój nick pochodzi od programatora krzywkowego do pralki PS 663BIO Jestem programatorem . Właśnie lekko wiruję kolorowe na 60C Różnice są spore. Inna długość snu. Co innego jedzą. Innymi laskami się interesują. Zapadają na inne choroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programator
btrtr6565gt - no to jesteś właśnie programatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina4444
Ja też mam chłopaka informatyka i też nie wiem jak to z nami będzie. Powiedział ze nie zrobi prawa jazdy bo inni nie przestrzegaja zasad ruchu i go to wkurza. Poza tym ma chusteczkę z materiału i chyba pierze mu ją mama . Jakiś niedzisiejszy ten mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brecht...
ja też studiowałam z informatykami - większość to jakieś pomyłki losu, ale owszem - czasami się coś ciekawego znajdzie - jakiegoś życiowego chłopaka, ale wtedy na 100% kiepski z niego informatyk i kokosów jako programista nie zarobi.... tacy co zbijają kokosy to prawdziwi fanatycy i zupełnie są nie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina4444
trochę mnie podłamujesz. Czyli i tak źle i tak niedobrze. A lubili ci twoi koledzy poimprezować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to przeczytalam
i powiem Ci ze to 99,9% prawdy o informatykach bo znam takiego jednego cudownego czlowieka :D on pierwszy zmienil moj poglad na temat informatyków uwielbiam go i tesknie za nim kazdego dnia czekając do wieczora kiedy znow sie z nim zobacze to moj kolega, niestety tylko kolega i az kolega jesli to kiedys przeczytasz D 😘 Twoja O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina4444
napisałeś to do śmiechu , a to nawet trochę prawda. Ale mnie chodzi o imprezy bez jego kolegów, zawsze chce wracać wcześnie, nie lubi tańczyć, a jak go wyciągnę do tańczeniato tak dziwnie podryguje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei napisalem tego do smiechu, na jedną taką "imprezę" się załapałem :P Cały wieczór siedzieli i przegrywali sobie filmy na kompakty, ja z nudów się upiłem. Gdy zarzygałem im łazienkę to patrzyli na mnie jak na pomylenca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina4444
no właśnie wkurza nie to przegrywanie wszystkiego od wszystkich jakiś popieprzony rytuał! Po co oni to przegrywają jak nawet ich nie ogladają .czaasami coś ogladamy ale i nawet wtedy on coś przegrywa i nie skupia sie na filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam
Mój pisze aplikacje, pije, pali, niezły z niego łobuz;) ale jak zacznie nawijać o informatyce, komputerach, programach to mnie trafia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina4444
moj nie jest łobuz ...niestety .Ale jest śliczny i grzeczny a ja jakaś niewyżyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brecht...
Taki gatunek człowieka... co ja piszę, ja też jestem informatykiem, w końcu też to skończyłam.... ale ja jako dziewczyna jakoś do tego z dystansem podeszłam, to nie jest całe moje życie, alfa i omega.... a informatycy w większości mają poczucie humoru (trochę specyficzne, ale można się pośmiać, gdy wiadomo o co chodzi), lubią się napić ale nie balować (w sensie tańczyć), są tacy "nieruchawi" :P lubie gadać o komputerach, można się przy nich zanudzić na śmierć.... ale w głębi tam gdzieś, to fajne chłopaki :) oczywiście nie dla mnie, bo są dla mnie za nudni.. poza tym dwóch informatyków w związku to już tłum... ale dziewczyny to wam powiem - opłaca się iść na informatykę i być jedną z 5 dziewczyn na roku na 110 facetów !!! genialne uczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam sporo informatykow (z wydzialu) i jakos nie zauwazylam tych stereotypow u nich, wlasciwie to polowa to imprezowicze i pijaki, czesc to normalni faceci a kilak procent to stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scadi hehe
zgadzam sie z kazdym slowem i tez uwielbiam informatykow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srakataka25
moj maz jest fizykiem i informatykiem, jest niesamowicie przystojnym, seksownym facetem, za ktorym w czasie studiow ciagnal sie ogonek dziewczyn:P ale niestety mysli zero-jedynkowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden informatyk mi wpadł w oko, przystojny jak model.... potem się odezwał i czar prysnął.... Ale Ci młodsi studenci informatyki już są bardziej życiowi i nie tacy sztywni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×