Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scalii

Chodzenie z informatykiem + albo -...

Polecane posty

Gość takie_tam
btrtr6565gt -> Java i takie tam to moja specjalność. Nie wiem o czym mówicie, w każdym zawodzie trafi się człowiek zamknięty, sztywny i nieśmiały. Ale po prostu cała moja masa kumpli z 3 prac w sumie to fajne chłopaki! Inteligentne, wysportowane - bo właśnie wielu z 'nas' uprawia dużo sportu siędząc minium 8 godzin w pracy przed kompem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 100 procent prawdy
prawie, bo zawzse znajdzie sie jakis jeden punkcik dodatkowy, lub tez jakis bedzie nie spelniony. Moj informatyk spelnia je wszystkie :D I Ci ktorych znam tez (z tym, ze juz nie sprawdzalam na nich punktu 12 :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że co tu piszecie to jest prawda Ewelina 4444 u mnie jest to samo nie zrobi prawa jazdy bo nie, imprez wychodzić mało co lubi, ale drinki lubi poczucie humoru to on ma tylko trzeba go zrozumieć (Ja rozumiem ale moje siostry nie i moja mama też). A jak sie idzie do kolegów to sie pytam co robiliście cały blogi wieczór on rozmowy o grach pracy komputerach i granie w gry ło matko że co...??> I jak się przyjrzałam mu jak był na zlocie Blip piwa to tam cała masa to prawie wszyscy informatycy w okularach z laptopami jeden prowadzi blog o Apple fajny ale mam dosyć już teraz a kiedyś chcę wyjść za niego za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_tam
Przedstawiacie to tak, jakbysmy my informatycy mówili tylko o jednym o kompach, programowaniu i takie tam. Jest to tak szeroka i pasjonujaca dziedzina i do tego szybko sie rozwijajaca, ze nie sposób o tym nie rozmawiac. A jesli dziewczyny rozmawiaja tylko o jednym - zakupy, makijaz i czy zadzwoni czy nie, czy jego spojrzenie znaczylo cos czy nie, czy ten sms byl z podtekstem czy nie, czy zdradza czy nie, czy kocha, czy nie. Tez mozna oszalec. Baby sa tak monotematyczne, ze az sama wole miec tylko kolegow i przynajmniej rozmawiac o czyms interesujacym a nie wiecznie i w kólko o ciuchach i facetach. Czy zauwazyliscie, ze kobiety przewaznie nei maja zadnych zainteresowan? Od biedy mozna powiedziec ze chodza na silownie i tyle. Jedynym celem to jest miec chlopaka a pozniej wyjsc za niego. Nie ma nic innego do okolo. Kobiety czesto sa tak nuuuuuuuuuuuudne, ze dziwie sie, ze mezczyzni to wytrzymuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ae ja mam mam swoje on tez to dzieli ze mną czyli Harry Potter oglądanie seriali i filmów a co do ciuchów ja jestem inna nie lubi ich kupować łazić po sklepach i marnować na to kasy kosmetyki no oki ale tez tego nie za dużo no więc halo nie wszystkie baby są takie same tak jak nie oni nie są tacy sami ale maja coś ze sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scalii -> zgadzam sie z Toba. Lecz patrzac krytycznie na babskie srodowisko, przynajmniej wlasnym okiem, nie moge sie oprzec wrazeniu, ze kobiety jakos prowadza (nie wszystkie ale wieeelka czesc) ubogie zycie. Ich zycie kreci sie tylko kolo faceta. Jesli go nie ma to juz tragedia, koniec normalnego funkcjonowania. Wystarczy popatrzec na ilosc watkow jaka sie tego tyczy. I takie topiki czy chodzenie z kims to plus czy minus, bo on jest taki albo taki. Nalezy sie najpierw zapytac kobiet co tez one daja, maja takiego wspanialego w sobie, ze nie ma jeszcze tematu "Chodzenie z kobieta + albo - ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja naprawdę nie wiem co on widzi we mnie ale mnie kocha cała sobą i ja jego tez a co jemu daje cząstkę siebie itp wiec wiem że to jest dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Gratuluję scalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze ja
No nie... najbardziej mnie rozwaliło: jesteśmy bardzo wysportowani... gdzie? chyba prawą rękę od myski :classic_cool: I jeszcze jedno "Jest to tak szeroka i pasjonujaca dziedzina i do tego szybko sie rozwijajaca, ze nie sposób o tym nie rozmawiac" buhahaha... niestety, ani nie ma na co popatrzeć ani o czym gadać z wami. Oprócz tych komputerów to zero, ale to zero innych zainteresowań... nie ma o czym z nimi gadać, a impreza z informatykami to porażka... niestety niedługo czeka mnie następna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze ja
jako była dziewczyna informatyka muszę jeszcze dodać, że całodzienne siedzenie przed kompem ma wpływ na "te sprawy" u facetów, więc dziewczyny nie spodziewajcie się fajerwerków :o u mnie w grupie na infie jest tylko z 5 dziewczyn i wszystkie to samo: przychodzimy na ćwiczenia rozglądamy się a tu same zapuszczone pasztety i to każdego dnia :o żyjące tylko tym programowaniem, grami itp. w zależności od tego, na którego typa informatyka trafisz ... dziewczynę widzieli tylko na redtube więc trafiają się czasami takie teksty w ich wydaniu, że nie wiem, czy śmiać się czy płakać... ofiary losu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Nie jestem informatykiem, ale z informatykami współpracuję. I to z wszelkimi ich "odmianami" ;) Czyli: informatykami (serwis), programistami i administratorami. Są świetnymi kolegami, w większości już niestety zajętymi. Informatycy (myślę tu o wszystkich odmianach, choć niektórzy traktują je jako oddzielne gatunki) to bodaj jedyni faceci, którzy grają fair, bo właśnie zerojedynkowo, jak w cytowanym punkcie 10: 10. Informatyk jeśli obieca że zadzwoni, to zadzwoni (większość informatyków myśli zerojedynkowo, na zasadzie (if) obiecałem (then) dzwonię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatycy są fajnymi kolegam
Są fajnymi kolegami, ale w życiu nie facetami. Po prostu ta ich prostota myślenia, to że są tacy fair, a przy tym przewidywalni i nudni sprawia, że dla kobiet są aseksualni. Ale wysokie zarobki potrafią przyciągnąć płeć piękną, więc dobrze zarabiający informatyk to zajęty informatyk... szkoda, że często im się rogi przyprawia, ale to takie poczciwce, że nawet nie podejrzewają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Chwała im za tę "prostotę myślenia" - nadzwyczaj rzadko spotykaną u współczesnych pokręconych facetów. Lubię przewidywalność i fair play. I podoba mi się mój kolega programista (którego stan posiadania jest mniejszy niż mój).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój informatyk się oburzył :D bo mówi , że zaraz sie zorientował w czym rzecz jak chodzi o przyprawianie mu rogów i wykorzystał zaawansowane technologie szpiegowskie by dociec prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto zadzierać z informatykiem bo: ma nieograniczony dostęp do zawartości Twojego komputera, Twojej korespondencji, Twoich loginów, z Twojej komórki zrobi szpiega itd. Ogólnie wygląda jakby może i nie wiedział co się dzieje na świecie :D w rzeczywistości jest doskonale zorientowany co w trawie piszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze ja
nie trzeba skończyć studiów informatycznych, żeby w kompie zainstalować szpiega :o to dwa kliknięca raptem, odnalezienie haseł zapisanych na kompie (gg, poczta - hasła przechowywane w przeglądarce) to kwestia 2 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Zdaje się, że ten wątek nie był o umiejętnościach okołoinformatycznych, ale o informatykach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, miały być plusy chodzenia z informatykiem : nie musisz zakładać netu , bo ściągnie Ci wszystko z sieci o czym tylko możesz pomarzyć na konto sąsiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
śniąca --> wiem doskonale, jak liczne mogą być te plusy :P Tyle że na razie realizuję je w drodze kolegowania się only ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio, czy granie fair, czy raczej może "nie granie",prostota i uczciwość -jesli wypływają z samoświadomości- czy nie są to te najbardziej poszukiwane cechy facetów, których nazywamy "dojrzałymi"? I czy dojrzałość może być nudna? zależy dla kogo .... ale to juz inny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze ja
Dojrzałość? ja na roku widzę dorosłych facetów o mentalności dziecka... mama im wszystko robi w domu, przychodzą w tych swoich sweterkach na zajęcia... to są duże dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi
ja jestem informatykiem (ale kobietą) i nie wszystko się zgadza 1.kompa nie można zabezpieczyć tak, żeby się nie zepsuł; natomiast doskonale ukryje w twoim kompie szpiega 2. co do naprawy mp3 to zależy jaką specjalizację robił a z miksera tancerza nie zrobisz :P chyba, że robotykę jeszcze zrobił 3. ten punkt się zgadza 4. tu też można się zgodzić 5. punkt dyskusyjny 6. hahahaha.... gorzej jak już czara się przeleje, wtedy mamy mały wybuch jądrowy 7. mam kumpli informatyków i sporo babek się koło nich kręci 8. może i spokojne i wycofane to osoby, ale zawstydzić potrafią na swój cyniczny sposób 9. w internecie siedzi tyle samo informatyków co przedstawicieli innych zawodów 10. zgadza się, ale nie ma o związku z kodami 11. zmysł estetyczny mamy dość dobrze rozwinięty, także można się na tym punkcie mmmocno przejechać 12. zaangażowanie proporcjonalne do tego, co otrzymuje w zamian 13. nieprawda, sporo z tych wypasionych gadżetów to zwykłe g.wniane zabawki dla laików 14. bzdura, patrz punkt 7 15. to zapewne miało być zabawne :P powiedzmy, że jest 16. i znowu patrz punkt 7, bo niestety, ale to dobry materiał na stałego partnera 17. pamięta, bo zawód informatyk wymaga dobrej pamięci 18. ja akurat wybieram aerobik 19. blabla patrz punkt 7 20. mówi to co myśli nie znaczy łatwy w obsłudze 21. umiejętność najkrótszej drogi rozwiązania zaistniałego problemu to zaleta ludzi o wysokim IQ a nie tylko informatyków 22. to dopiero "zabawne" 23. cóż, zapewne moje kolczyki by mogły zaniepokoić wiele osób :P 24. nie pozwalam grać dzieciom w gry non stop. mogą grać w piątki i w soboty 25. fakt, z tego są konkretne pieniądze Trzymaj się faceta, bo jeżeli będzie dobry, to ma zapewniony byt i jego przyszła rodzinka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programator
"takie_tam".. ja Ci chyba pomnik wystawię za twojwe wypowiedzi. Dziewczyny ! Miejcie jakieś pasje ! To was czyni ciekawymi... Sam temat już budzi już, dlatego pozwoliłem sobie pożartować trochę na początku (wczoraj). Nie da się wartoścować człoweka na podstawie zawodu. Ktoś umieścił dla żartu w necie kilka punktów użytych przez autorkę w temacie, a tu nagle zrobiła się z tego poważna dyskusja, która tylko potwierdza to co napisała "takie_tam" .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle co za wirutne bzdury :) Wiekszosc moich kumpli jako odskocznie do programowania, komputerów posiada szereg zainteresowan. A to zagle, wspinaczki, motory, fotografia. Sama interesuje sie wieloma dziedzinami, gram w badmintona, wspinam sie, chodze po gorach i takie tam ;-) W ogole co ma profesja zawodowa do osobowosci? Wiadomo, w kazdej dziedzinie znajda sie dziwne jednostki, zamkniete w sobie, niesmiale i z problemami. Czy to szalony matematyk, fizyk, czy chudy ekonomista. \" Są fajnymi kolegami, ale w życiu nie facetami.\" Co to w ogóle za BZDURA. A kucharze to swietni kochankowie, natomiast elektrycy to piekne ciacha :/ Dalej: \" jako była dziewczyna informatyka muszę jeszcze dodać, że całodzienne siedzenie przed kompem ma wpływ na \"te sprawy\" u facetów, więc dziewczyny nie spodziewajcie się fajerwerków \" Zwykle noszeie telefonu u faceta w kieszeni juz powoduje po czasie problemy. Dziewczyny jak sie Was czyta to mi Was zal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do scalii niech sie zastanowi
tak normalnie to sie baby wysmiewają tak do 25roku życia z nas(ja jestem kobietą z tej branży i mam już dobre 30 lat ) potem latają i bardzo chętnie chcą mieć za męża , po prostu ze względu na kasę którą zarabia miesięcznie, wtedy już nie liczy się uroda ale jak facet przynosi pracę do domu albo nadrabia zaległości(są zawody w których niestety trzeba być na bieżąco) to wtedy płacz i lament ,że po za kompem świata nie widzi :P z racji tej ,że wiem jacy sa ludzie w szczególności panowie(też chytrzy i zachłanni i bardzo często szukający dobrze zarabiającej połowki)mam faceta po fachu(też informatyk tylko ciut inna specjalność)i wcale nie żałuję a jakby trzeba było szukałabym następnego tez informatyka ;) przynajmniej są wspólne tematy, jest o czym pogadać i można mieć wspólny pomysł na bardzo dochodowy biznes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do scalii niech sie zastanowi
1. nie zgadzam się chyba ,że przyspawa do ściany tylko jak przyspawać do ściany? może zainstalować keyloggera i ma wgląd w każdą czynność na kompie oraz w necie :P nawet jakie strony odwiedzałaś i jak obrabiałaś mu dupę niby pod anonimowym nickiem na jakimś sszmacianym forum 2.nie zawsze :P ciekawe no chyba ,że kończył elektronike to może wszystko takie naprawi ale cudu nie dokona :P 3.Wielu dużych chłopców lubi gadżety ,żebyś ty wiedziała co lubią prawnicy (gadżety są dla wszystkich ludzi) 4.Jak jest skąpiradło to se kupisz sama :P nie myl informatyka ze świętym mikołajem codziennym 5.Wątpie jeśli jestes blacharą i materialistką to się módl ,żeby nie miał po fachu fajnych i ładnych koleżanek np w pracy albo ze studiów ;)jeśli pracuje na uczelni to jest to bardziej niż pewne :P nie martw sie nie jeden doktorek leci na swoje studentki(z wydziału informatyki jakiejś tam) 6.Informatyk jest jak każdy facet , każdy informaty jest człowiekiem :P mój kumpel programista w robocie wywalił kompa za okno po kółotnie z szefem o kolejne poprawki (oraz ja też zamknęłam laptopa "zbyt mocno" i komórka "sama " udeżyła się na kawałki i poszła w drobny mak. 7.nie prawda ,same za takimi latacie bo zawsze dostają dobrze płatna pracę blachary 8.nie prawda mój kumpel inf na jednym z koncertów jak sie schlał ze swoimi kolegami informatykami zaznaczę jeździli w biały dzień sklepowym wózkiem, lali się ze strażą miejska i tak 3x pobyt na żłobku zaliczyli:P u mnie to pikus ponoć Ci z AGH to z rana wstają i maja 7promili:P 9.nie zgodzę się :P każdy uzywa tak samo internetu a najwięcej chyba bezrobotni na garnuszku rodziców 10.nie zawsze ,bo nie jedna lata za takim kandydatem na męża a nawet bardziej się zapominają niż kto kolwiek inny 1priorytet swoje sprawy 11.nie kojarzę ani jednego z kumpli po fachu żeby nosił kraciaste koszule...woźny nosi ale gdzie krym gdzie rzym 12.no cóż muszę powiedzieć 2x informatyk i jak o to chodzi to ten następny lepszy poprzedni dochodził po minucie jak królik(nie ma reguły) 13.ta jasne jak wraca wkurwiony z pracy to ci ten gadżed na twoim pustym łbie by roztrzaskał 14.jasne będzie śpieszył na następna bo nie lubi gadać o dupie maryni z jakąś pindzią ,zawsze sobie znajdzie moja odp punkt7. 15.nie zawsze tak musi być (ja do mojego kompa kupowałam wszystko sama ew. go prosiłam aby mi zamówił przez swoje konto na allegro :P ale ja lepiej wiem) 16.patrz moja odp pkt 7 17.patrz moja odp pkt 7 (no chyba ,że jesteś po jego fachu i podobasz sie jego kolegom to będzie o Ciebie dbał) 18.mi mój każe z nim na basen rower albo w góry:P 19.nie zgadzam się bo znają swoją wartość (moja odp odnośnie żłobka) a i chamy takie być potrafią ,że sie w pale nie mieści i nie robią tego w błyskotliwy sposób a wręcz prostacki 20.żebyś ty życie znała :P jak ktos ma wysokie IQ jest cholernym manipulantem a w śród informatyków to nie rzadkość 21.nie zawsze wie, ale wie gdzie zadzwonić albo gdzie się udać jak coś nawali :P 22.nie wiem nie znam się moj tata pończoch nie nosi :P 23.nie wiem czy będzie tak wesoło jak sie spije :P 24.wątpie raczej sam usiądzie do gier i się dzieckiem nie zajmie..najwyżej się będzie szarpał z dzieciakiem o dostęp do kompa 25.w sumie tak ale patrz odp pkt7 blacharo i materialistko gwoli wyjaśnień co znaczy słowo informatyk i komputerowiec matołku branża IT ma wiele gałęzi i wiele różnych dziedzin :P pisała taka jedna wg was"informatyczka" nie podam tych dziedzin w których siedzę bo dla was to i tak czarna magia ....materialistki lecące głownie na kase faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto eta kompiuterowiec
dla mnie to bardzo ciekawi ludzie :P bardzo inteligentni i mający pasje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie sa zajebisci
jest o czym rozmawiać ,takie tam wiem o czym mówisz ,pośród tłumu wylansiowanych tipsiarek or kur domowych baba gadająca o kompach jest jak ufo,a informatycy mają wysokie iq , ,a inteligentny facet jest bardzo pociągający,byłam z informatykiem i zajebiscie sie bawilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×