Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black metal 666

cholera, dostałam gazem pieprzowym w twarz od obcego faceta!!!

Polecane posty

Gość black metal 666

ok byłam pijana bo wypiłam z znajomymi i zaczepiłam go wrednie na ulicy obrazając go ale nie rozumiem jak facet może sie tak zachować wobec kobiety! :-o to był wczorajszy późny wieczór wracałam z znajomymi z koncertu i nagle patrzymy idzie jakiś pedałkowato wyglądajacy facet a ja byłam w zabawowym nastroju to go zaczepiłam ale nie wiem jakim cudem on mógł sie poczuć zagrożony żeby we mnie pryskac gazem pieprzowym! :-o piekło mnie jak skurwysyn aż wytrzeźwiałam i popłakałam się z szoku:-o i w dodatku ten jebany gaz pofarbował mi twarz i jeszcze nie zdolałam go cąłkowicie zmyć :-o Powiedzcie mi jak facet moze sie tak zachować?? jestem ejszcze w szoku rozumiem ze poczuł sie zagrożony ale kurwa to co on zrobił to jest po prostu jakieś pojebane :-o myslcie sobie co chcecie ale ja go nazwe damskim bokserem, :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black metal 666
zgadłes aczkolwiek na koncert przyszłam dla Elvenkinga bo Rhapsody nie lubie bo wydaje mi sie takie pedalskie. Ale koncert fajny. to znaczy byłby fajny gdyby nie to o czym napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisz dokladniej jak go zaczepialas, moze faktycznie pedalek poczul sie zagrozojy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci tak glupia babo
haha dobrze ci tak, na drugi raz moze przemyslisz zanim zaczniesz sie kogos czepiac po pijaku bo sory, ale pijana laska ktora kogos wyzywa niewiele wspolnego ma z damą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser pomarańczowy
Dobrze zrobił. Chamstwo trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu od razu zagrożony? Po prostu pogonił pijanego śmiecia co mu zawadzał... Posiadanie cipy czyni cię lepszą? Pijany zawalidrga to pijany zawalidroga - niezależnie od płci. Myśl co chcesz ale kobietą to ciebie się nazwać nie da. Damą tym bardziej. Co najwyżej kobietonem. ergo: gościa nie da się nazwać damskim bokserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
I bardzo dobrze zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzac [po twoim nicku
trudno zgadnac ze jestes kobietą. pewnie byls ubrana jak menel i brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmded Ohara
Nie zaczepia się ludzi po pijaku. Zresztą pewnie wyglądało to tak że wyzwałaś go od pedałów i pewnie jeszcze z łapami do niego. Albo naucz się pić albo zachowywać kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahahah
Brawo dla pana daje mu 10 punktów. Ciesz się że Cię nie zgwałcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamProblemOn
dlaczego zaczepiasz obcych masz szczescie ze cie nie pociol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamProblemOn
dlaczego zaczepiasz obcych masz szczescie ze cie nie pociol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie...coz gratuluje odwagi, zaczepianie ludzi nigdy nie jest bezpieczne...ja dla tego pana daje 100 pkt a ty no coz masz nauczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony pedalstwo tez trzeba tepić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie zaczepia obcych i ich nie obraża jeśli nie ma złych zamiarów, a wyprzedzenie potencjalnego ataku to najlepsza obrona, kobiety są znacznie brutalniejsze gdy już zdecydują się na atak, więc nie ma czegoś takiego że kobiecie nic nie można zrobić... napastnik to napastnik i jak najszybciej trzeba powalić go na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pedał, to pedał, trzeba jak najszybciej unicestwić, zanim zrobi nam krzywdę mentalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy, należało Ci się jak psu buda. j Gdy jakaś mocno nietrzeźwa, agresywna, nawet tylko słownie (pijana??naćpana??? wariatka??? - trudno stwierdzić) menelka by mnie zaczepiła to potraktowałabym ją w dokładnie taki sam sposób w jaki zrobił to ten bogu ducha winny chłopak...miał sie szarpac z niepoczytalna baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda temat to odgrzany kotlet, ale mówcie sobie co chciecie - facet naduzyl zasad obrony koniecznej. Nie powinien był jej tego robić. Rzeklabym że to on zachował się jak skończony cham i napastknik, ponieważ ona fizycznie agresorem nie była, a on ją zaatakował. Jakiś zakompleksiony mały ludek z niego. Nie znoszę msciwych ludzi! Ja bym na jej miejscu wezwała policję za nieuzasadniony atak i naruszenie jej nietykalnosci cielesnej. Jak widział że pijanej lasce odwala powinie stanąć ponad to i zignorować ja i pójść swoją drogą. A tak na sekundę poczuł się lepszy bo komuś dowalil. Brawo mały czlowieczku co atakujesz kobiety gazem! Zaznaczam że ona fizycznej agresji wobec niego nie wykazywala, z łapami nie leciała, więc on nie miał prawa jej tak potraktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odpowiedziach na kafe od razu widać profil psychologiczny osób tu siedzących - od razu zidentyfikowali się z zwyzywanym gościem, a że doskonale znają w to uczucie, to zamiast współczuć autorce - pochwalili agresora. Kafeteryjny nieudacznicy wyzywany przez innych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Gdy zaczynasz zachowywać sie napastliwie i agresywnie niczym menelka, W OCZACH SPOTKANYCH OSOB TRACISZ GODNOSC PRZYSŁUGUJĄCA KOBIECIE. Nadal nikt nie ma prawa cie skrzywdzic: pobic bez zdania racji czy okrasc ani zg****ic (jesli nie wyrazisz zgody na seks)... ALE KAZDY MOZE CI NAPLUC W TWARZ JAK SZMACIE bo damą to przestalas byc na wlasne zyczenie (przynajmniej w tej konkretnej sytuacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rołzanna
Przecież to prowo i to tak średnio inteligentne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak - rasowy, duży, szanujący się pies nigdy nie będzie szczekał na malutkiego yorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie identyfikuje sie z zadnym gosciem o "zniewiescialym" wygladzie. Jestem kobietą i jesli juz ktos mnie zaczepia w nieprzyjemny sposob to z reguły podrywacze z kultura na bakier słowami ej lala itd. Po prostu nie znosze chamstwa, agresji, napastliwosci na ulicach miast. Zwlaszcza tych ktore czują sie bezkarne i co gorsza czuje a sie na prawie poniewaz zostaly zaprezentowane ...w kobiecym wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet naduzyl zasad obrony koniecznej x A co miał czekać aż to ona zaatakuje? Od słownej agresji każdy atak się zaczyna, ja kiedyś wracając w nocy do domu stałem na przystanku, siedziały tam 3 laski typowe blachary, jedna chciała fajka ale że nie palę, to powiedziałem że nie mam i zaczęła mnie wyzywać, na początku to olałem, ale to jeszcze bardziej je wkurzyło, jedna z nich podeszła i próbowała mnie uderzyć... i tu zd****** bo odruchowo moja pięść wylądowała centralnie na jej ślicznej buźce i złamałem jej nos, następnym razem poważnie zastanowi się zanim kogoś zaczepi. Bo gdyby na moim miejscu była jakaś dziewczyna, to by ją skatowały te nic nie warte panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory laska, ale jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet może sie tak zachować wobec kobiety! x Masz rację, żaden szanujący się mężczyzna nie zachowa się tak wobec kobiety, ale jest jedno ale... na miano kobiety trzeba sobie zasłużyć, sam fakt posiadania piersi i cipki kobiety z ciebie nie czyni, bo kobiecość to wdzięk, zachowanie, kultura osobista, itd... a zapijaczone laski szlajające się po nocach i zaczepiające w wulgarny sposób innych na to miano na pewno nie zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet dobrze zrobil. Ja nigdy nie wracalam pjana z imprezy i nie zaczepialam ludzi, nie lubie takich chamowatych babsk, dobrze cie koles zalatwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powiem tak - rasowy, duży, szanujący się pies nigdy nie będzie szczekał na malutkiego yorka.. xxx Pewnie, że szczekał nie będzie, ale zaatakowany przez tego yorka będzie się bronił. Tylko tchórzliwy pies ucieka, albo zamiera i daje się gryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie musi byc dama, skoro dzentelmenow ze swieca szukac. Co wy sobie myslicie? Ze kobieta istnieje dla waszej estetycznej przyjemnosci? I co to za wyzwiska? Ciekawe czy wyzywalibyscie w ten sposob swoje dziewczyny, gdyby przesadzily z alkoholem (a kazdemu moze sie to zdarzyc). A, no tak. Wy nie macie dziewczyn. Zakompleksione prawiczki, ktire nie moga zniesc tego, ze nie zyja juz w XIX wieku, kiedy kobiety musialy byc ''damami''. W XIX bylibyscie gownem, bo nie mielibyscie pieniedzy nawet na zblizenie sie do arystokratki, a ze swoja ''kultura'' zostalibyscie przepedzeni jak psy. Taka mala lekcja historii dla fetyszystow ''dam''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×