Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o programie Ostre Cięcie na TTV

Polecane posty

Gość gość

Bo wg mnie te metamorfozy są zbyt mało spektakularne, ot sciany pomalują i tyle, poza tym zmiany fryzur pracujacych tam fryzjerek - zazwyczaj wygladaja znacznie gorzej, jak lafiryndy albo wieśniary z patologii. Zero stylu, elegancji tylko fryz ala sweet nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. ja oglądam program bo lubię te przerysowane reakcje dwóch gejków :) faktycznie, po ich metamorfozach fryzjerki wyglądają wcale nie lepiej - mówiąc delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej nie potrafi wysławiać się poprawnie, nie potrafi też napisać prostego zdania bez błędu... (patrz: jego profil na fb) ma przed sobą 3 kobiety i pyta: "to, co zrobiliście w tym momencie..." Zrobiłyście!!! Panie Andrzeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd wygrzebano tych dwóch Mietków, ale chyba bardzo długo ich szukano. Dwie persony nie reprezentujące sobą kompletnie nic, nawet fachu który reprezentują. Zastanawiam się w jakim celu pokazują ich prostactwo i brak ogłady Program sprowadza się do obserwacji wulgarnych zachowań prowadzących. Widzę że wieś masowo napiera na salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program pokazuje jak niskie sa umiejętności polskich fryzjera...a tak na prawdę to brak ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerek*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest to banda dwóch gejów, którzy myślą że swoim głupim i bezsensownym gadaniem zwojują świat, a tak na prawdę nie potrafią zrobić nic, po za prostackim gwiazdorzeniem i nie umiejętnych metamorfozach, które wyglądają koszmarnie i w dodatku są krzywo obcięte i po farbowaniu zostają plamy. To jest właśnie perfekcyjna praca Tomka i Andrzeja, którzy jeszcze w dodatku podczas pracy ćpają. Ich zachwoanie i praca nie jest godna żadnego komentarza. Pozdrawiam i nie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższym komentarzem. Program "Ostre Cięcie" w niczym nie pomaga, a tak na prawde skłoca ze sobą wszystkich pracowników. Nie wspominając już o żałosnym zachowaniu dwóch niby "profesjonalnych" fryzjerów pokazujących swoje nie umiejętne zdolności. Ich "metamorfozy" nadają się jedynie do poprawek lub do noszenia peruki. Z całym szacunkiem, pozdrawiam. :) Ps Andrzej popracuj nad wysławianiem się poprawnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej i Tomek nie są gejami bo Tomek ma narzeczoną a Andrzej jest spk więc nie wiem o co wam chodzi a nawet jakby byli gejami to co was to obchodzi nie wpie....jcie się komuś do łóżka a gdyby byli złymi fryzjerami to nie mieliby tyle klientów a jeszcze jedno oni muszą takich grać a są prywatnie zaj....ci więc odwalcie się od nich dzięki wypowiedziała swoje zdanie więc jak chcecie to mnie hejtujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie Andrzej, chetnie bym z nim pofiglowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dałbym im uczesać nawet mojego psa ,program kompletne dno zachowują się jak by czesali samego cesarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgusia
Jeden wielki kit.. wczoraj oglądałem program OSTRE CIĘCIE była "FRYZJERKA" Agnieszka a dziś oglądam SHOPPING QUEEN i ta sama dziewica tym razem KATERINA.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do odcinka z warszawskiej Pragi... facetom to polecam maszynkę do włosów za 70-100 PLN i pookoło 2 latach zwraca się inwestycja (2-3 strzyżenia rocznie). Pieprzyć fryzjerów. Samemu się golicie to ostrzyc też możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S.4 odc.3/12- "klientka ma łeb płaski jak deska"-jak tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wielka ściema! Koleżanka ma salon fryzjerski, sami do niej dzwonili i prosili się by wzięła udział w programie. Odmówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa gejami bo ich znam. Narkotyki i zbyt wiele gwiazdorzenia. Fajnie pracuje Andrzej, bo z pasją i obcina prawidłowo. Tomka koloryzacje?? Pozostawie to bez komentarza... byle szybciej, nic skomplikowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voo
Pierszy raz ogladam ten program. Zaszokowalo mnie chamstwo, prostactwo i nieprawdopodobna bezczelnosc prowadzacych. Poziom jest zerowy i żenujacy. Niestety coraz wiecej takich programów pojawia sie w telewizji. Sa wzorowane na zagranicznych produkcjach ale w Polsce wszystko jest przerosniete bez smaku - chamskie fryzjerstwo, moda i kuchnia góruja. Jak mozna taki chlam podawac widzom? Ludzie, wylaczajcie odbiorniki! Idzcie na spacer! Nie dawajcie zarabiac cwaniakom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba86
Dwóch debili udaje fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś fryzjerka wypowie się na temat ich umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fryzjerka
fajny program, no i dobrze, że cisną. Andrzejek słodziak. Ale nie dałabym sobie włosów krótko obciąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja zawsze ścianaja wlosy na krótko porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robia z kobiet facetów. Bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwa osly jeden strzyze a drugi koloryzuje to jest debilizm . Gejki wyluzujcie i przez ten program nie nabijajcie sobie kasy bo jestescie zalosni . Podkladacie idiotki za kase a one robia to co wy chcecie. Dobrze ze program nie idzie na kanalach glownych bo bylo by poraszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program jest żenujący, a poziom kultury tych panów i ich seksizm pozostawiam bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE mam nic do prowadzących. Natomiast kobiety po metamorfozach w 90% wyglądają gorzej. Przy pyzatej buzi fryzura a'la bob lub przy asymetrycznych rysach twarzy równie mocno asymetryczna fryzura uwydatniaja niedoskonałości urody. Ostatni odcinek 6 serii najlepiej to pokazuje. 70 letnia właścicielka jak i młodziutka Agnieszka. Obie w swoich fryzurach wyglądają na dużo tęższe niż są a ich twarze stały się mocno przysadziste. NIE rozumiem polityki Panów prowadzących. Agnieszka w fantazyjnie spietych włosach wyglądała kobieco! No. Ale to nie ja skończyłam jak panowie szkoły fryzjerstwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę "Aferę fryzjera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahaha jak oni nie potrafią strzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej śmiać mi się chce z Ostre cięcie 7, odc. 8/12 W tym odcinku obcięli fajną laskę tak, że postarzała się o 10 lat. Oni chyba uwielbiają krótkie fryzury, tylko, że takie są fajne po 60 tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też ten jeden wkurza. ZrobiOM abo czy zamiast trzy. Wlanczac. Aż uszy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×