Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wczoraj dowiedzialam

Co robic,co myslec?????

Polecane posty

Gość Wczoraj dowiedzialam

sie ze moj byly wyjezdza na cale wakacje do pracy,wiedzialam ze to zrobi ale nie myslalam ze ten wyjazd sie przyspieszy.Otoz stale mysle o nim i o tym czy on jeszcze cos do mnie.Niewiem moze mi sie tylko tak wydaje ale niektore fakty na to wskazuja.nie bede tego wszystkiego wymieniac bo to troche by mi zajelo napisze tylko ze przyjezdza do mnie na osiedle tzn do moich znajomych tez.Mowil ze albo mu sie nudzilo,albo to ze tak wpadl pogadac itd.Kolezanki mi mowia ze to jest tylko przykrywka ze tak naprawde to przyjezdza po to aby zobaczyc sie ze mna,ale czy tez maja racje hmm????Dziwne dla mnie bylo to ze wczoraj przyjechal aby sie pozegnac,a chodzimy razem do tej samej klasy takze mogl wtedy to zrobic,no nie???poradzcie mi,prosze!!!!!! Dodam tez ze niedawno przyjechal.Po jakims czasie napisalam mu sms-a zadajac pytanie czemu przyjechal i ze pewnie chcial mnie zobaczyc,oczywiscie nie pisalam tego na powaznie aby sobie nie pomyslal ze mam jeszcze jakas nadzieje.Napisal ze na ten temat sie nie wypowiada-co przez to rozumiecie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrywa z Tobą. Ta jego odpowiedź świadczy o tym że chciał pozostawić Cię w niepewności. po co? dla własnej męskiej satysfakcji. Ty teraz siedzisz i myślisz. i on o tym wie. niepotrzebnie do niego pisałaś i nie rób tego więcej. pisząc udowadniasz mu, że cały czas jest w Twoich myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze masz
racje,postaram sie juz wiecej do niego takich smsow nie pisac.Ale jak zrozumiec te jego wizyty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co te jego wizyty ale uważam że szkoda Twoich myśli i czasu na analizowanie jego zachowań. faceci mają swój specyficzny sposób myślenia i być może chce Ci zrobić na złość pokazując Ci się w Twoim otoczeniu, żebyś przypadkiem o nim nie zapomniała i nie skierowała swoich myśli na kogoś innego. Najwyraźniej osiągnął to co zamierzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jak
on sie boi ze kogos poznam???Faceci sa rozni i dziwni,czy na tym swiecie istnieja jeszcze normalni faceci???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodam jeszcze
ze bylam z kims przez jakis czas i on dobrze o tym wiedzial,nawet widzial nas razem.Oczywiscie wtedy nie przyjezdzal.Dopiero jak z nim zerwalam to zaczal sie czesciej odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na przyklad
bedac jeszcze z tamtym facetem,przyjechal do mnie w Dniu Kobiet z roza.Powiedzialam od kogo ja dostalam,no i mialam troszke nieprzyjemnosci :-/Tez niewiem po co mi ja przywiozl,po to zebym wiedziala ze pamieta o mnie czy dlatego aby sklocic mnie z tamtym partnerem,kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktos
potrafi mi na te pytanie odpowiedziec??????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki prosze
was odpiszcie mi,jest to dla mnie bardzo wazne!!!!!!!!!:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj, gdyby mu naprawdę na Tobie zależało, to nawet będąc Twoim byłym zabiegałby o to żeby stać się Twoim obecnym. On z Tobą gra. Taki pies ogrodnika.Ty się zadręczasz a on gra na Twoich emocjach. Jeżeli do tej pory nie wykonał w Twoją stronę żadnego sensownego kroku, to powiedz znajomym, żeby darowali sobie informowanie Ciebie o jego przyjazdach. A jego nieobecność wykorzystaj na zajęcie się sobą. Polecam \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy\". Przeczytasz, uwolnisz umysł i będzie Ci latwiej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×