Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniuu

Co zrobić?

Polecane posty

Gość Aniuu

Miałam chłopaka.Zostawił mnie bardzo cierpiałam.Ciężko było mi się podnieść ale udało się. Zaczęłam jeździć na imprezy.Na jednej z nich poznałam chłopaka.3lata starszy..jak podszedł zadałam sobie pytanie dlaczego tak przystojny nie ma dziewczyny..potem chyba zaczęłam rozumieć. Zaczęłam się z nim spotykać. Praktycznie na drugim spotkaniu wybrał wycieczkę w inne miasto. Miło wspominam. Było jakieś w międzyczasie wesele. Poznałam jego zaniedbana, bez zębów siostrę.Przeraziłam się.Ostrzegał mnie przed jej wyglądem.Po miesiącu pojechaliśmy z moja koleżanka i jego znajomymi w góry. Tam go mogłam poznać nie tylko jego jako poprzez obserwacje zachowania ale także z opowieści jego znajomych. Że pochodzi z biednej rodziny. (ja uważam że i z patologicznej)Ojciec pije. GDY rozmawialiśmy o edukacji mówię że zawsze musiałam w klasach 1-3mieć odrobione lekcje , on mówi że jak nie zrobił to matka go do tego nie "ganiala". Już nie mówię o domu który jest ruiną. On zdaje sobie że poradzi w życiu, póki co dobrze zarabia choć nie jest to stała praca.Przeraża mnie u niego kilka rzeczy,np.to że nie ma portfela.Dokumenty ma w samochodzie a pieniądze rozrzucane do spodni. Gubię się.Z jednej strony coś mnie ciągnie do niego a z drugiej odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego,ze nie ma portfela? tez nie mam,kase trzymam w bocznej przegródce torebki i w domu :) nie widze problemu jak można kogos oceniac po tym czy ma portfel..żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a to,ze siostra ma zepsute zęby co z tego ważne,że on nie ma zepsutych no chyba,że ma a ze ojciec pije...trudno większość ojcow popija niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przeczytałam Twój post to się szczerze uśmiałam, równie dobrze można oceniać Porsche po tym, na jakiej ulicy stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ooo nara co za kretyna ... protsa zasada "nie pasi ci? o się odwal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przeraża mnie u niego kilka rzeczy,np.to że nie ma portfela." :D:D:D:D niech cię nie przeraża, że nie ma jaj ważne, żeby miał plemniki liczy sięzawartość "portfela" hahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież opis Rafała.Jesteś Anią z Chorzowa..maupa Anna K.?pamiętasz jak Annka nie miała zebow..?.ale Krzysztof jego brat też nie miał zębów.Dzwoniłam do Ciebie i powiedziałam Ci że jestem z nim w ciąży.Aniu on Cię naprawdę kochał.Chciał się rozwalić autem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się do niego i badzcie szczesliwi.Ja go nie kocham..wez go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem jakąś głupią nastolatka,która co tydzień zmienia chłopaków on stwierdził , że trzeba zakończyć TEN ETAP znajomości i albo rozpocząć nowy albo zakończyć to. Już raz się zawiodłam. Tu boję się , że on bd chciał postępować jak jego rodzice. Inaczej zostałam wychowana.jeszcze do tego dzielące nas 70km. a co do portfela tu napisałam przykład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam kilometry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek nie ma wpływu na to w jakiej rodzinie sie wychowuje, więc to że ojciec pije, siostra nie ma zębów, to nie jego wina. Co do portfela, to po prostu zapytaj, czy mu to nie przeszkadza, że wszystko jest w innym miejscu. I znam bardzo dużo facetow, którzy trzymają dokumenty w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie przeszkadza skoro go nie posiada:-P co Wy na to żeby mu na urodziny kupić właśnie portfel :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×