Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Domator amator

Czy kobiety lubią domatorów?

Polecane posty

Gość Domator amator

Zastanawiam się czy każdy powinien lubić podróżować, aktywnie zwiedzać świat, każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu i żyć chwilą? Ja tam lubię się ponudzić, ale chyba to nie jest pozytywna cecha, bo przez to mam mniej okazji do poznania tej jedynej i chyba kobiety mnie skreślają za tryb życia i nie wystarczy bycie inteligentnym, zaradnym i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goophoty piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
Poważnie? A gdzie poznajesz takich facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
Domatorów chyba z automatu kwalifikuje się jako nudziarzy, ale mnie np. nudzi chodzenie po jakimś mieście i oglądanie budynków, bo architekturą się nie interesuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domator amator dziś Domatorów chyba z automatu kwalifikuje się jako nudziarzy, ale mnie np. nudzi chodzenie po jakimś mieście i oglądanie budynków, bo architekturą się nie interesuję jezyk.gif no i na tym przykładzie można powiedzieć, nie jest nudne bycie domatorem, nudne jest schematyczne myślenie i to jak nudne! powodzonka anyway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
Tak przeglądałem ostatnio profile dziewczyn na necie i co druga kocha podróże, aktywny tryb życia, więc myślę sobie, że domator jest spalony u większości na wstępie. Gdybym założył taki profil i napisał, że jestem domatorem, to pewnie odzew byłby znikomy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
Ale to myślisz, że to nie byłoby oszustwo gdybym podobnie napisał o sobie, skoro większość tak pisze żeby na początku się czymś sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sporo zarabiasz, to nie jesteś na straconej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
Zależy ile dla kogo to sporo :P Jestem powyżej średniej krajowej, więc nie jest źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domator amator dziś Większość coś pisze, byleby tylko cokolwiek napisać. Nie wiem jak inni, ale ja lubię drążyć i wcześniej czy później zweryfikowałabym prawdziwość zawartości takiego profilu. Lepiej jest wpisać to, czym naprawdę się zajmujesz/interesujesz, a nie wszystko jak leci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Zgadzam się generalnie, tylko skoro większość napisze w pierwszej kolejności do tych robią nie wiadomo co, bo wiedzą, że i tak wszyscy koloryzują, więc może też trzeba trochę naciągnąć rzeczywistość, a później zatrzymać już swoją osobowością, bo w ten sposób jest większa szansa, że nie zostanę skreślony przy pierwszym kontakcie, a jakieś miasta zagraniczne widziałem, więc też mogę to ubrać w patetyczne podróżowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domator amator dziś Jaki jest tego sens? Zauroczyłabym się w pierwotnie wykreowanej osobowości mającej mało wspólnego z rzeczywistością, a nie w tej konkretnej, prawdziwej osobie. A później co? Miałabym przyzwyczajać się do kolejnej osobowości, ponoć już tej prawdziwej? :classic_cool: Nie ma co kombinować, a jak już to nie przesadzać zbytnio. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, razi bardzo co piszesz dla mnie domator jest ok., ale to co prezentujesz tutaj, to takie trochę kąsanie nie w pełni pewnego siebie faceta można kochać podróże i cieszyć się nawet wyprawami w Bieszczady, mieszkając w Rzeszowie tak samo jak mieszkać w Olsztynie i pasjami jeździć stopem po świecie, albo motorem, albo mieć okazję raz na czas wyjechać gdzieś daleko i też się tym zachwycać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem domatorką i przez to nie mam jak poznać swojej 2 połówki... Ile masz lat domatorze i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Generalnie chodzi mi o to, że będzie 3 domatorów i dwóch napisze, że jest domatorami, a trzeci będzie koloryzował i upiększy rzeczywistość, później prawda wyjdzie na jaw, ale ten trzeci będzie miał okazję poznać i przekonać wybrankę, a tych dwóch pierwszych nawet nie będzie miało okazji do poznania się. Tylko o to mi chodzi, czy bycie całkowicie szczerym nie zaprzepaszcza okazji właśnie z tego powodu, że np. samo słowo "domator" jest odbierane z jakiegoś powodu negatywnie, a w krótkim opisie nie przyciągniesz kogoś swoją osobowością, więc najłatwiej napisać "lubię podróże i aktywnie spędzać czas:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
gość dziś Skoro tak to odbierasz, to może masz rację, w pełni pewny siebie facet nie zastanawiałby się w końcu, czy bycie domatorem jest złe czy nie :P ale czy wszyscy muszą być maczo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś ale czy to nie jest tak, że Ci szczerzy siedzą samotnie w domu, a Ci koloryzujący, poznają nowe osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy pewność siebie jest synonimem macho? i nie, koloryzowanie jest do bani, szczerość co najwyżej jest gęstym sitem i zostają po odsianiu tylko tacy ludzie, jacy chcą naprawdę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciała, bo sama taka nie jestem i wiem, ze jak się ludzie nie dobiorą to to jest straszna męka. Ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
Czy dziewczyna, która farbuje włosy, robi makijaż, robi artystyczną fotkę zaczyna znajomość od oszustwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man of the moon
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Taak... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domator amator dziś Może i tak, ale czy cieszyłby Cię fakt, że właśnie ktoś zauracza się tak naprawdę nie w Tobie, lecz w nowej, ulepszonej wersji Ciebie, z którą tylko pobieżnie masz coś wspólnego? Wyczuwam jakąś desperację, parcie na poznanie kogokolwiek... Nie tędy droga. Albo ktoś akceptuje Cię takiego jaki jesteś, "bierze" z wszystkimi wadami albo nie ma o czym gadać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Nie chodzi o to, że ktoś się ma zauroczyć w moim nowym ja. Chodzi o ułatwienie pierwszego kroku. Wydaje mi się, że udawanie kogokolwiek nie jest możliwe w długim okresie, tym bardziej żeby kogoś zauroczyć, bo jeżeli nawet potrafiłbym, to znaczyłoby, że jestem bardzo inteligentny, gdyż potrafię stworzyć jakiś wyimaginowany profil siebie i mam niezłą wyobraźnię:D Może to wystarczyłoby do zauroczenia się:P Bardziej chodzi mi jednak o to, że każdy chyba trochę koloryzuje żeby ułatwić sobie start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×