Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Domator amator

Czy kobiety lubią domatorów?

Polecane posty

Domator amator dziś Banda zakompleksionych oszołomów i desperatów zebrana w jednym miejscu. Nie mogę wypowiedzieć się w tym temacie opierając się na własnym doświadczeniu, ale z moich obserwacji wynika (chociażby wśród ludzi, z którymi miałam/mam do czynienia), że mało kto tak naprawdę wart uwagi się tam rejestruje. Jak nie rasowe podrywacze, to "niunie" łase na komplementy i szukające potwierdzenia swojej atrakcyjności wśród kilku(nastu) naraz. :classic_cool: Nie wiem, może te płatne portale lepiej prosperują... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś To nie rejestruję się w takim razie, poczekam z 10 lat, może wtedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem domatorem, lubię dobrą książkę czy spędzać czas na swoim hobby. To trochę też wynik braku środków na dalekie podróże. Imprez nie lubię z racji muzyki tam najczęściej granej (preferuje rocka lat 70-90 i tego słucham), po galeriach także nie chodzę, bo nie lubię - zakupy to koszmar. Jedynie empik wydaje mi się jedynym godnym poświecenia czasu miejscem;p Nie zaprzeczę, że przy ładnej pogodzie (jak teraz) lubię gdzieś pojechać (czasami, nie za często), np. do lasu. Przede wszystkim jednak staram się unikać głośnych, pełnych ludzi miejsc. Także jest mi ciężko kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Młode pokolenie strasznie roszczeniowe jak dla mnie, ale pewnie jak zawsze znajdzie się jakiś wyjątek potwierdzający regułę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Nie sądzę żeby kafeteria to było miejsce do poznania kogokolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Teoretycznie wszystko jest możliwe, ale biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo, to trzeba by tu spędzić pewnie z rok żeby kogoś poznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
metr sześćdziesiąt w kapeluszu dziś Na ogół mam rację :P miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rozumiesz przez to, że jesteś domatorem? W piękną, letnią pogodę wolisz spędzac czas w 4 scianach przed telewizorem zamiast wyjsc na rower, spacer, do lasu, nad jezioro? Nigdy nie spotykasz się znajomymi, nie chodzisz do restauracji/knajpek zeby zjesc cos dobrego? Ja siebie i swojego chłopaka uważam za domatorów bo nasze mieszkanie to dla nas azyl i miejsce absolutnego relaksu gdzie najlepiej wypoczywamy, ale mimo to nie wyobrażam sobie byc z kimś, kto życie najchętniej przesiedziałby na sofie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domator amator
gość dziś Mniej więcej chodzi o to, że po pracy wolę odpocząć w mieszkaniu, niż gdzieś na mieście (co nie znaczy, że w ogóle nie wychodzę, ale idę na ogół w jakimś celu, nie z przyjemności wyjścia z domu). Wolę obejrzeć film na kompie niż iść do kina, do kina mogę iść jeżeli film jakoś bardziej mnie interesuje, bądź efekty specjalne lepiej obejrzeć na wielkim ekranie. W weekend zamiast wyjeżdżać gdzieś za miasto wolę dłużej pospać, porobić rzeczy, na które nie miałem czasu w tygodniu, a wieczorem spotkać się ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×